reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Witajcie dziewczyny, ja również mojego synka mam w 90% procentach, jutro ma lekarz potwierdzić bądź zaprzeczyć :p chcem juz pokoik malować więc musi się określić! :) właśnie... Z kolorem dla chłopczyka mam spory problem, nie wiem jaki kolor wybrać do biało szarych mebli dzieciecych. A wasze chlopczyki jaki będą mieli kolor w pokoiku?
 
Ja też mam te same obawy i wtorkową wizytę. Mam jakieś dziwne przeczucie że z chłopca zrobiła się dziewczynka. :eek:
Ja też we wtorek wizyta ale obaw nie mam co do płci bo bez usg :(

A ja dzisiaj pospałam choć po drodze to ze 3 razy się obudziłam i tak przysypiałam.
Ja też zawsze chciałam dzieci na wiosnę i tak celowałam i udało się kwiecień i czerwiec, a tym razem to było teraz się decydujemy i ani chwili później. Wszystko jedno było czy będzie to końcówka roku.
Trzeba wstawać i szybko coś zjeść, bo niemiłe chwilę czekają mnie w toalecie.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja z rana;-)
Mnie listopad przeraza tylko z kwestii logistycznych bo starsza corcie so przedszkola trzeba transportowac:-/ a z malenstwem moze byc ciezko ale od czego sa babcie;-) wczoraj moj M dostal podwyzke:-) i stal sie kierownikiem budowy haha:-)
Mam nadzieje ze moja Amelka nie doatanie siusiaka 22czerwca.
Ja mam corke z 29czerwca;-)
 
Ja dzisiaj tylko się witam i zaraz szykowanko na komunię.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Witajcie dziewczyny, ja również mojego synka mam w 90% procentach, jutro ma lekarz potwierdzić bądź zaprzeczyć [emoji14] chcem juz pokoik malować więc musi się określić! :) właśnie... Z kolorem dla chłopczyka mam spory problem, nie wiem jaki kolor wybrać do biało szarych mebli dzieciecych. A wasze chlopczyki jaki będą mieli kolor w pokoiku?
Starszy syn ma jasno zielony pokój A że jest on na poddaszu to na skosie ma wymalowane kolorowe paski

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej!!!
Ja też czerwcowa :) mnie zawsze zniechecalo w dzieciach jesienno-zimowych, że ciężko na spacer, wszyscy wokół chorują itd. Jakbym miała wybierać idealnie, to pewnie tak marzec/kwiecień :) Ale nie marudzę, bo wiecie że tu gdzie mieszkam pogoda zawsze taka sama :)
Jutro wizyta [emoji7][emoji7][emoji7] i teraz też się boję, że nie będzie córci, bo tamto wcześnie bardzo było podane... Ale wierzę w doświadczenie lekarza :D i mąż jutro wraca!!! Więc jestem już radosna i podekscytowana jak skowronek ;)
Zaraz jadę po gości, przyjeżdżają do nas znajomi na cały tydzień. I to nieszczęśliwie dzień przed moim m. Wiecie jak się cieszymy, że po miesięcznej rozlace będziemy mieć kogoś w domu :/ i my nie mamy bana na przytulanki! :)
Miłej niedzieli wszystkim!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Witajcie dziewczyny, ja również mojego synka mam w 90% procentach, jutro ma lekarz potwierdzić bądź zaprzeczyć :p chcem juz pokoik malować więc musi się określić! :) właśnie... Z kolorem dla chłopczyka mam spory problem, nie wiem jaki kolor wybrać do biało szarych mebli dzieciecych. A wasze chlopczyki jaki będą mieli kolor w pokoiku?

Mi się podobają biało szare ściany i żółte dodatki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej!!!
Ja też czerwcowa :) mnie zawsze zniechecalo w dzieciach jesienno-zimowych, że ciężko na spacer, wszyscy wokół chorują itd. Jakbym miała wybierać idealnie, to pewnie tak marzec/kwiecień :) Ale nie marudzę, bo wiecie że tu gdzie mieszkam pogoda zawsze taka sama :)
Jutro wizyta [emoji7][emoji7][emoji7] i teraz też się boję, że nie będzie córci, bo tamto wcześnie bardzo było podane... Ale wierzę w doświadczenie lekarza :D i mąż jutro wraca!!! Więc jestem już radosna i podekscytowana jak skowronek ;)
Zaraz jadę po gości, przyjeżdżają do nas znajomi na cały tydzień. I to nieszczęśliwie dzień przed moim m. Wiecie jak się cieszymy, że po miesięcznej rozlace będziemy mieć kogoś w domu :/ i my nie mamy bana na przytulanki! :)
Miłej niedzieli wszystkim!

p19uskjojbeqaxq5.png

A ja patrze na to tak że nasze dzieci urodzone w listopadzie na przyszłe lato już będą same siedziały:) i właśnie wtedy będą wszystkiego ciekawe i będzie można z nimi dużo spędzać na dworze, piaskownice, huśtawki :) ja mieszkam nad morzem więc dzidzia nudzić się nie będzie :) a nasze zimy nie takie straszne:) najważniejsze że maleństwa mamy w brzuszkach :)
 
Do góry