reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hejka! Widzę, że sporo nas z czerwca:)Ja zawsze chciałam mieć dziecko właśnie czerwca:)Mówiłam żeby nie tylko końcówka roku no i masz:) Los płata figle:)Miłego dnia:)
Ja tez niechcialam konca roku i mam;)
Jestem po wizycie bobas czuje się super, krwiaka nie ma widać, nawet dostaliśmy pozwolenie na igraszki ;)jak to ginekolog powiedziała, mąż ma być delikatny jakby to miał być ten pierwszy raz:Da i chłopak będzie[emoji173]
Super gratki;)
A u nas miał być Milosz Ale chyba będzie Ludwik [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
To i to bardzo ladne.ll


Dzis intensywny dzien mialam teraz mamy grila urodzinowego ale wszysxy mnie wkurzaja a najbardziej siorka bo wiedzialam ze wyjdzie pewna syt.i wyszla wiec boskoo;/ zycie....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pracując w żłobku widziałam to na codzień i uwierz mi że nic mnie już nie zdziwi ze strony dzieci [emoji14] potrafią gryźć się w różne miejsca :D ale taka ich uroda :) a z Dawidowi hmm łobuzy ale urocze, wiem że mama miała 3 światy z nim :D ale teraz mój brat sam ma dziecko i jest odpowiedzialny itd także wychodzą na ludzi :D poza tym imię coś mówi ale wiele cech i zachowań jest wpajanych przez rodziców :) także nic się nie martw :D twój Dawid o ile to chłopak może być spokojny z nutką łobuzerstwa :D

w57v3e3kzxelqjhu.png
A mikołaje?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sasa synek zamiast 3 zastawek na aorcie ma 2. Póki co nie zagraża to jego zdrowiu, musimy kontrolować raz do roku bo mniejsza ilość zastawek może spowodować ich niedomykalność. Jednak może być tak że całe życie nic zlebo nie będzie się dzdało i w to wierze [emoji4] powjem wam ze u małych dzieci często zdarzają się szmery i wiekszłac lekarzy to ignoruje. Moja lekarka wyslala nas na usg i dzięki temu jesteśmy świadomi zagrożenia i możemy w porę zareagować [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Moj brat jak sie urodzil mial szmery. Co pol roku jezdzil na kontrole. Szmery ustały w wieku 7 lat

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka! Widzę, że sporo nas z czerwca:)Ja zawsze chciałam mieć dziecko właśnie czerwca:)Mówiłam żeby nie tylko końcówka roku no i masz:) Los płata figle:)Miłego dnia:)
Ja mam corke z czerwca... nigdy nie chcialam miec dziecka z konca roku. Pierwsza corke mam z lutego ...ale powiem tak to byla najlepsza decyzja w moim zyciu. Mam mojego wymarzonego synka... kto nie ryzykuje ten szampana nie pije :)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też jeszcze nie mamy imienia. Na razie jest Juniorkiem :D gorzej jak to się okaze dziewczynka, to może się na nas obrazić :)
U nas też będą dwa skorpiony :) ja jestem z 1-ego i mam nadzieję, że moja dzidzia poczeka chociaż do 5 :D
Ja już czuję ruchy.. Oczywiście muszę powiedzieć Chyba bo to moja pierwsza ciąża. W czwartek zaczęłam 5 miesiąc.
Dzisiaj dzidziuś pcha się na prawą stronę! Czułam to i właśnie najczęściej tam siedzi :D
Chyba, że się mylę? :)
Zazdroszcze.. ja juz mam taki duzy brzuuch ze znajoma mi sie pytala czy mam termin a wrzesien a nic mnie nawet nie gilga ...nic sie nie przelewa...

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry