reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Tak w ogóle to hej dziewczyny :) nie odzywałam się dziś ale wracałam domku rodzinnego i jakoś tak nie było czasu, wszystko chyba nadrobiłam [emoji14] w razie czego dopytam hehe. mam do was pytanie, lecę niedługo do Oslo a później na tą Malte i zastanawiam się nad ubezpieczeniem europejskim, myślicie że warto? Czy któraś ma coś takiego?

w57v3e3koaz4x3nq.png
Ja w ciąży bym wykupiła dodatkowo ubezpieczenie poza EKUZ, są takie które uwzględniają dodatkowe komplikacje związane z ciążą.
 
reklama
@Marika92 karta ekuz to poświadczenie, że jesteś ubezpieczona w Polsce, bez niej też nikt nie może odmówić Ci pomocy w placówkach publicznych na terenie Unii, ale z nią jest szybciej i łatwiej :) niestety korzystałam z opieki zdrowotnej w krajach Unii i z kartą i bez, zawsze działało, tyle że z kartą trochę szybciej ;) ale życzę Ci żebyś w ogóle nie potrzebowała tego sprawdzać!

@inka.jestem ale masz przeżycia! Dbaj o siebie, robisz sobie jakąś przerwę w pracy teraz?

@Antonia2016 Gratulacje! Ciekawe jak nasze statystyki, czy będzie więcej kawalerow czy panienek :)


p19uskjojbeqaxq5.png
 
Dzieki dziewczyny. Liczylam sie z tym, ze beda problemy. Syna donosilam rowno do 36tc, tak samo jak teraz zastrzyki 2x dziennie i tabletki i lezalam od 20tc, pessar wowczas mialam zalozony. Teraz troche szybciej mnie to wszystko dopadlo ale dam rade. Podobno do 2dni po zalozeniu szwu trzeba lezec non stop a potem to zalezy. Teraz troche lozysko mam nisko, na szczescie na tylnej scianie, stad krwawienie ale jak bedzie szew i oszczedny tryb zycia to powinno sie podciagnac do gory. Wiedzialam, ze ciaza u mnie to nie sielanka wiec nie marudze bo wiem ze to nic nie daje, tylko sie czlowiek niepotrzebnie nakreca, tylko robie co moge, zeby donosic :) na pewno leniwe lato mnie czeka, bo ze szwem to zadne dalekoe podroze, samolot absolutnie niewskazany. Moze moja mama do nas przyleci na pol roku pomoc nam w domu i przy naszym 4latku. Dobrze by bylo.


Dobrze że masz takie podejście,życzę powodzenia i donoszenia
 
@inka.jestem Jezu to się strachu najadłaś! Podali przyczynę krwawienia? Dobrze, że założą szew. Bezpiecznie donosisz ciażę do terminu. Ja wczoraj wróciłam ze szpitala.

@kasiap3 kojarzę Cię z początków :) Napisz do mnie priv jak już będziesz chciała włączyć się w życie forum :)
Dziekuje to mile [emoji4] na pewno sie odezwe, juz odliczam dni do wolnego [emoji4]
Tak w skrócie to u mnie wszystko dobrze, brzuch rośnie, na 99% będzie drugi chłopak [emoji4]
Od lipca synek zczymś nowe przedszkole, oczywiście już przeżywam [emoji6] poza tym planujemy przeprowadzkę więc póki co wstrzymuje się z zakupami dla maluszka.
Trzymam za Was wszystkie kciuki i do usłyszenia niebawem [emoji4]
Ps. Co do forum to podzielę się moim doświadczeniem. Do porodu funkcjonowały dwa fora, zamknięte i otwarte. Po porodzie otwarte pomalu umarło. W ogóle po porodzie bardzo dużo dziewczyn przestaki się odzywać.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia gratuluje syneczka!!!! Bedziesz królowa wśród swoich chłopaków.

Dziewczyny, czyli rozumiem, ze osoby chętne, które wymieniłem w dwoch postach odnośnie forum zamkniętego zostały zaakceptowane i mogę je przekazać do aniaslu i tum samym dodać je do forum zamkniętego, tak? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@inka.jestem nie zazdroszczę przeżyć, no i tego przymusowego leżenia. Dobrze, ze z małą wszystko ok! Oby juz sie obyło bez niespodzianek.

Kupilam truskawki, ale wyjątkowo bez smaku są jakieś :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia gratuluje syneczka!!!! Bedziesz królowa wśród swoich chłopaków.

Dziewczyny, czyli rozumiem, ze osoby chętne, które wymieniłem w dwoch postach odnośnie forum zamkniętego zostały zaakceptowane i mogę je przekazać do aniaslu i tum samym dodać je do forum zamkniętego, tak? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja na tak
 
Hej dziewczyny:)mi to w sumie obojętne czy przyjmiemy wszytskie dziewczyny do grona zamkniętych czy nie ,uważam że nie ma co ciągnąć dwoch wątków bo jak mowiecie z doświadczenia nawet to się nie sprawdzi umrze tak czy tak..ogólne forum są wszędzie i rzeczywiscie jak ktoś wogle czasu nie znajdzie by z nami pisać udzielać się tylko czytać to bez sensu by był też na zamknietym..a dla nas bez sensu pisać na ogólnym o pogodzie a na zamknietym o naszej codzinnosci...o zyciu...a żeby tylko czytać to jest wiele stron z poradami forum otwartych więc i te mamy które chcą tylko czytać znajdą miejsce dla siebie..ja też może nie jestem jakaś super aktywna ale bez przesady na jeden czy dwa posty dziennie znajde czas i każdy jeśli chce to znajdzie juz nie mowiac codzinennie nawet...bo czytać to i my czytamy ale trzeba też dać coś od siebie takie jest moje zdanie:)
@Antonia2016 gratulacje synusia :)!!!najważniejesze że wszytsko ok:)!
@inka.jestem Będzie już tylko dobrze:)trzymamy kciuki
A co do paznokci hybrydowych robię cały czas i podobno są najbezpieczniejsze w ciąży ,podobno lakiery zwykle mają niektore niebezepiczne substancje najlepiej czytać były to glownie 2 składniki.
Kochane gdzie kupujecie krótkie ciążowe spodenki?:)
Ale mi tą zupą ogórkową narobilyscie smaku:)aż bym nagotowała gar ale muszę odłżyć pragnienie bo jutro z Synkiem i M.na wieś nie mogę się doczekać ze wsi zwiozę też parę rzeczy po Synku które odłozyłam kiedyś na drugie;)
 
reklama
Hej dziewczyny:)mi to w sumie obojętne czy przyjmiemy wszytskie dziewczyny do grona zamkniętych czy nie ,uważam że nie ma co ciągnąć dwoch wątków bo jak mowiecie z doświadczenia nawet to się nie sprawdzi umrze tak czy tak..ogólne forum są wszędzie i rzeczywiscie jak ktoś wogle czasu nie znajdzie by z nami pisać udzielać się tylko czytać to bez sensu by był też na zamknietym..a dla nas bez sensu pisać na ogólnym o pogodzie a na zamknietym o naszej codzinnosci...o zyciu...a żeby tylko czytać to jest wiele stron z poradami forum otwartych więc i te mamy które chcą tylko czytać znajdą miejsce dla siebie..ja też może nie jestem jakaś super aktywna ale bez przesady na jeden czy dwa posty dziennie znajde czas i każdy jeśli chce to znajdzie juz nie mowiac codzinennie nawet...bo czytać to i my czytamy ale trzeba też dać coś od siebie takie jest moje zdanie:)
@Antonia2016 gratulacje synusia :)!!!najważniejesze że wszytsko ok:)!
@inka.jestem Będzie już tylko dobrze:)trzymamy kciuki
A co do paznokci hybrydowych robię cały czas i podobno są najbezpieczniejsze w ciąży ,podobno lakiery zwykle mają niektore niebezepiczne substancje najlepiej czytać były to glownie 2 składniki.
Kochane gdzie kupujecie krótkie ciążowe spodenki?:)
Ale mi tą zupą ogórkową narobilyscie smaku:)aż bym nagotowała gar ale muszę odłżyć pragnienie bo jutro z Synkiem i M.na wieś nie mogę się doczekać ze wsi zwiozę też parę rzeczy po Synku które odłozyłam kiedyś na drugie;)
Ja zaopatrzyłam się w spodenki z dzianiny w h&m, ale takie zwykłe nie ciążowe. Doszłam do wniosku, że jak będzie gorąco to ten pas na brzuchu będzie mnie niepotrzebnie grzał.
 
Do góry