reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@inka.jestem Jezu to się strachu najadłaś! Podali przyczynę krwawienia? Dobrze, że założą szew. Bezpiecznie donosisz ciażę do terminu. Ja wczoraj wróciłam ze szpitala.

@kasiap3 kojarzę Cię z początków :) Napisz do mnie priv jak już będziesz chciała włączyć się w życie forum :)
 
reklama
Hi dziewczyny. Niezagladalam kilka dni i tyle napisalyscie, ze nienadrobie.
We wtorek wieczorem trafilam na ER z krwawieniem. Myslalam, ze zawalu dostane, cale szczescie mam baby doppler to chociaz wiedzialam, ze mala zyje. Mam bezwzgledny nakaz lezenia. Juz mam tylko plamienia. Jestem w domu u nas nie ma czegos takiego jak patologia ciazy w szpitalu. Zaopatrza Cie i do domu. Prawdopodobnie w przyszlym tyg bede miala zakladany szew pod narkoza bo grozi mi niewydolnosc szyjkowa i mam zagrozenie porodem przedeczesnym. Dzisiaj koncze 15tc jeszcze taka dluga droga przede mna a tu takie problemy. Chcialabym wytrwac do 34tc
Pozdrawiam wszystkie!!!
Dobrze że wszystko pod kontrolą, musisz dużo odpoczywać, spokoju życzę :)
 
Tak w ogóle to hej dziewczyny :) nie odzywałam się dziś ale wracałam domku rodzinnego i jakoś tak nie było czasu, wszystko chyba nadrobiłam [emoji14] w razie czego dopytam hehe. mam do was pytanie, lecę niedługo do Oslo a później na tą Malte i zastanawiam się nad ubezpieczeniem europejskim, myślicie że warto? Czy któraś ma coś takiego?

w57v3e3koaz4x3nq.png
Ja wyrabiałam sobie takie ubezpieczenie jakieś 2 lata temu miało ważność z pół roku , myślę że warto, będziesz czuła się bezpieczniej .
 
Ja od 6 tygodnia robię sobie zastrzyki w brzuch z clexane... mam często siniaki ale trudno.. Muszę a co do zrostów też mi się niestety robią :( chyba nie ma większej rady na to jam tylko dać radę. Ewentualnie można robić sobie zastrzyki w udo bądź ramię

w57v3e3koaz4x3nq.png
Też robie z heparyna. Robie z kilka dni po jednej stronie pępka a potem kilka dni po drugiej, wtedy ta pierwsza strona odpoczywa :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
hej @Marika92 jasne wyrób, szczególnie że dostaje się ją od ręki. Ja wyjeżdżam w lipcu do niemiec to ginekolog kazała mi bezwzględnie ubezpiecznie, karte ciąży i najlepiej zabrac ze sobą badania. Ja wszystko trzymam w skoroszycie, więc chyba tak też zrobię.
 
@Majeczka85 jak nie przebadasz od razu kleszcza i nie weźmiesz antybiotyku w odpowiednim momencie to będzie po ptokach, kolejny przykład spychologii w polskiej służbie zdrowia, brak słów :( borelioza jest bardzo poważną chorobą, nie lekceważ jej...

Na majówkach forum zamknęliśmy niedługo przed pierwszymi porodami, potem nieaktywne osoby były usuwane dość szybko, taki system sprawdził się wtedy u nas :) wątek ogólny na pewno umrze śmiercią naturalną a po porodach piszę się jeszcze bardzo dużo, szczególnie przy karmieniu ;)

@xdzo19 czekam na krótkie spodenki z h&m, za parę dni powinny dojść :)

@hugins ja chustowałam synka i bardzo polecam ale po jakimś kursie, trzeba wiedzieć co i jak podociągać a na podstawie filmików z youtube może być to ciężkie do ogarnięcia :/

U mnie z ciążowych ubrań to tylko spodnie, reszta ciuszków normalna z szafy :)

@Borysiatko mam detektor płaczu, u mnie przydatna rzecz od kiedy synek został przeniesiony do swojego pokoju w 7mż, w sumie typowa niania z podglądem nie była u mnie potrzebna :)

@KotekPsotek kupiłam poduszkę fikimiki, sprawdza się a potem może nawet służyć jako kojec dla noworodka :)

Cały dzień spędziłam u mojej mamy, pomogła mi przy synku więc miałam sporo czasu dla siebie no i od rana załatwiłam laboratorium bo wizyta już za tydzień, niech te dni szybko mijają :D
Prawdopodobnie w środę będę miała wizytę u lekarza chorób zakaźnych. Nie widzę już sensu iść do lekarza pierwszego kontaktu.

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Ja od 6 tygodnia robię sobie zastrzyki w brzuch z clexane... mam często siniaki ale trudno.. Muszę a co do zrostów też mi się niestety robią :( chyba nie ma większej rady na to jam tylko dać radę. Ewentualnie można robić sobie zastrzyki w udo bądź ramię

w57v3e3koaz4x3nq.png

No właśnie chodzi mi o to czy próbowałaś w udo? o ręce nic nie słyszałam. Muszę się chyba wczytać w temat.
 
Do góry