reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hi dziewczyny. Niezagladalam kilka dni i tyle napisalyscie, ze nienadrobie.
We wtorek wieczorem trafilam na ER z krwawieniem. Myslalam, ze zawalu dostane, cale szczescie mam baby doppler to chociaz wiedzialam, ze mala zyje. Mam bezwzgledny nakaz lezenia. Juz mam tylko plamienia. Jestem w domu u nas nie ma czegos takiego jak patologia ciazy w szpitalu. Zaopatrza Cie i do domu. Prawdopodobnie w przyszlym tyg bede miala zakladany szew pod narkoza bo grozi mi niewydolnosc szyjkowa i mam zagrozenie porodem przedeczesnym. Dzisiaj koncze 15tc jeszcze taka dluga droga przede mna a tu takie problemy. Chcialabym wytrwac do 34tc
Pozdrawiam wszystkie!!!
Przykro mi:( trzymam kciuki żeby wszystko było ok!
 
reklama
@nati1607 właśnie mi przypomnialas, ze zmywacza do paznokci sobie nie kupilam a mi potrzebny na rano :D

Mnie hybryde robila kuzynka, ktora jest kosmetyczka, ale teraz urodziła dziecko i ma przerwe, a mnie do nikogo innego nie chce sie iść. Paznokci nawet teraz nie maluje, tylko odżywka, no chyba ze jakies wyjscie wieksze, wtedy zwykly lakier, ale nie cierpię lakierów, bo na drugi dzień juz odpryskują [emoji14]

Ja bym zjadla taki prawdziwy barszczyk czerwony, któraś dzis gotowac miała :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myslalam o chuscie, ale chyba zrezygnuje, fajnie sie sprawdza w cieple dni chyba, bo w zimie na puchowa kurtke I co dziecko pod kurtke wtedy czy na kurtke? Kregoslup mi chyba padnie a jeszcze na zakupy I ciagnac reklamowki, chyba za ciezko by bylo a tak to wszystko do wozka I jade ;)

Inka a skad krwawienie z szyjki(juz doczytalam)? Wspolczuje, mam nadzueje, ze szybko Ci zleci ten czas I urodzisz w terminie.
Ja sobie nie wyobrazam ze musiala bym lezec, bylo by to nie wykonalne :/ cale szczescie wszystko ok z ciaza.
Inka ale mozecie socjala na rodzine dostac?
 
Ja myslalam o chuscie, ale chyba zrezygnuje, fajnie sie sprawdza w cieple dni chyba, bo w zimie na puchowa kurtke I co dziecko pod kurtke wtedy czy na kurtke? Kregoslup mi chyba padnie a jeszcze na zakupy I ciagnac reklamowki, chyba za ciezko by bylo a tak to wszystko do wozka I jade ;)

Inka a skad krwawienie z szyjki(juz doczytalam)? Wspolczuje, mam nadzueje, ze szybko Ci zleci ten czas I urodzisz w terminie.
Ja sobie nie wyobrazam ze musiala bym lezec, bylo by to nie wykonalne :/ cale szczescie wszystko ok z ciaza.
Inka ale mozecie socjala na rodzine dostac?

Z tego co wiem, to dziecko ubiera się tak jak po domu, zawiązuje w chustę i na to zakłada swoją kurtkę. Plus oczywiście czapeczka.
 
Dziewczyny nie kazda z nas siedzi na L4 albo ma duzo wolnego czasu. Kazda ma swoje obowiązki. Dla mnie wyczynem jest napisac nawet krotki post kiedy corka nie spi. A jak facet wraca z pracy to z nim wole spedzac czas. I to chyba oczywiste. Nie ma co popadac w paranoje.

Czy bedziecie kupowaly nianie elektroniczna? Albo macie juz i mozecie jakas polecic.?

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
mnie bardzo interesuje taki sprzet:) Nic jeszcze ogladalam i nie zglebialam wiedzy na ten temat ale kupię no to fajny sprzęt:)
 
Hej dziewczyny
U mnie przerwa w pisaniu bo jak wspominałam czekała mnie wizyta i dermatologa. Już wszystko wiem, musiałam usunąć brodawke bo mogła się przenieść również na malucha, na szczęście mój ginekolog powiedział że nie ma żadnych pezeciwskazan dlatego już jestem po zabiegu :)
Co do spodenek sama kupiłam niedawno w hm i sa super, przewiewny materiał i wygoda na takie upały.
Jeśli chodzi o kasę do weselnych kopert... średnio na moim weselu dalszą rodziną wladala po 500 zl i nie ma co przesadzać moim zdaniem bo jeśli ktoś gości dał dużo to sami mężem głupio się czuliśmy przyjmując dużą kwotę od kogoś komu wiedzieliśmy że się nie przelewa a później chcieliśmy oddać :confused:
 
hej, dziewczyny czy malujecie paznokcie w ciazy? bo wszedzie pisza ze to zle wplywa na dzidzie.
Ja robie hybrydy;) i zyje we wrzesniu zrobie ostatni raz i pozniej juz nie;)
Ja od 6 tygodnia robię sobie zastrzyki w brzuch z clexane... mam często siniaki ale trudno.. Muszę a co do zrostów też mi się niestety robią :( chyba nie ma większej rady na to jam tylko dać radę. Ewentualnie można robić sobie zastrzyki w udo bądź ramię

w57v3e3koaz4x3nq.png
Ja tez kiedys przez rok bralam clexane jak mialam operacje na noge;/
Byłam dziś u ginekologa :-) na 90% syn, trzeci :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
Superr gratulacje;)
Antonia gratuluje syneczka!!!! Bedziesz królowa wśród swoich chłopaków.

Dziewczyny, czyli rozumiem, ze osoby chętne, które wymieniłem w dwoch postach odnośnie forum zamkniętego zostały zaakceptowane i mogę je przekazać do aniaslu i tum samym dodać je do forum zamkniętego, tak? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mysle ze TAK;)ja jestem na tak;)


Wrocila z pazurkow;) i zjadlam pyszny obiadek;)
1496423724-aaaaaa.jpeg


1496423743-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny wpadam jedną nogą w przelocie. Wczoraj miałam połówkowe i numer stulecia dziewczynka na 90 procent z ubiegłotygodniowego USG okazała sie chłopcem :) No zwariować idzie :) Także jak nie macie pewności uważajcie z kolorystyką kupowanej wyprawki :)
Na połowkowym wyszło, że mały? zdorwy tylko jest jakaś plamka na serduszku - white spot - ale podobo to często się zdarza. Moja gin na razie nie kazała sie zupełnie przejmować. Jakby któras z Was coś w temacie wiedziała to proszę o info.
Poza tym wszytko dobrze rośnie zdrowo, waży 239 g.
Przepraszam, że Was nie nadrobię ale latam jak poparzona.
Dziewczytny kiedy do szkoły rodzenia sie zapisujecie, bo już jie wiem jak czas poukładać?
Obiecuję, że w niedzielę jak tylko goście wyjdą siadam i nadrabiam. Buźka.
 
reklama
hej, dziewczyny czy malujecie paznokcie w ciazy? bo wszedzie pisza ze to zle wplywa na dzidzie.
Ja maluje. robię henna brwi i nawet włosy też ufarbowalam. Szczerze to uważam że takie poglądy są przesadzone. Bo przecież nie da się chemia Wyizolować. Mycie maczyn- płyn. Pranie- proszek i płyn. Sprzatanie- plyn do podlog, do okien, na kurz itp. Twarz- mydło toniki mleczka kremy pudry fluidy itp. Balsamy? przecież tam też jest chemia.
 
Do góry