reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mnie trochę irytuje jak widzę wpisy typu:

"Do tej pory nie pisalam ale czytam Was codziennie i nie wyobrażam sobie dnia bez tego, dodajcie mnie proszę do wątku zamkniętego"

Niby to miłe ale chyba nie do końca o to chodzi by tylko lubiec poczytać. W końcu tam już będziemy na trochę innych zasadach.

Przepraszam, może trochę to niemiłe po prostu się trochę obawiam.
Masz wsumie racje.ja jestem na innym forum i jest tak ze udzielamy sie na otwartym forum a zamkniete jest dla tych dziewczyn ktore sa od poczatlu na forum.i np.ja mamy cos nie dla ogolu to piszemy Klub i wtedy wchodzimy i tam debatyjemy.mysle zw i na bb by sie sprawdzilo;) bo teraz to sie robi tak ze niby jest 60osob do zakmnietego a nowe dziewczyny pisza"czesc mam teemin na 11.11 i chce byc na forum zamknietym" a o tej osobie nic nie wiemy.tyle odemnie.

Sytuacja. Opanowana. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu. Kleszcz wyciągnięty. Mam go szczelnie zamkniętegow próbowce. Zanioslam go na izbę przyjęć chorób zakaźnych by dopytać co mam zrobić dalej by dać go do analizy i trafiłam na lekarza. Powiedział że niestety nie ma sensu go badać bo zorientuje się po ramieniu czy mnie zaraził. A i tak on by nie podjął się leczenia tylko dopiero po porodzie. Łożysko chroni dziecko więc napewno wyrazie czego nie zarazi się a ja mam zrobić badania za pół roku.

3jgx3e3k9n678rt6.png
Bzdury gada ten lekarz wlasnie musisz leczyc bolerioze w ciazy bo ona zagraza dziecku.kolezanka tak miala antybiotyk 7tyg.i po sprawie;)


Bylam u fryzjera jestem zadowolona;)))
Biszkop zrobiony;) za godzinke lece na pazurki;)



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do forum... to właściwie kazda z nas poki nie poda danych osobowych i nie pokaże twarzy na zdjęciach jest anonimowa...prawda jest taka... ze po urodzeniu dzieci mało która znajdzie czas zeby nadal wchodzic na forum... nie czuje skrępowania piszac np.na forum ze sie poklocilam z mezem czy ze mam gorszy dzien bo cos zlego sie wydarzyło. Kazda pewnie ma swoje zdanie na ten temat..rozumiem tez matki, ktore czytają bo albo obawiały się czy ich ciaza przetrwa albo czytają a nie mają ochoty pisac...czy też na tyle wolnego czasu... myślę ze każdy w naszym stanie chce z kims weryfikowac swoje wątpliwości. Jak dla mnie nie musimy zamykać forum bo na każdym etapie mozna dołączyć.... i nie odmawialabym prawa do tego. Prawda jest taka ze problemami wole nie obciążać kogoś kto ma dość własnych.
 
@Lola94 ja Cie rozumiem z tym zapeszaniem. Jestem po poronieniu i ta ciaza jest dla mnie taka pelna obaw. Mimo, ze jest wszystko w porzadku, ja mam ciagle jakies opory.. I np z mowieniem o ciazy rodzinie tez sie wstrzymywalam od wizyty do wizyty. A teraz to sami sie zorientują :D

Któraś pisala, ze teraz wiecej sie słyszy o poronieniach. Wg mnie to kwestia tego, ze wczesniej sie tym ani nie interesowałysmy, ani nie bylo to tez tak naglasniane. Jak nie bylam w ciąży, nie interesowaly mnie tematy z nią związane. Swoją drogą, nasz tryb zycia i zanieczyszczenia w srodowisku powoduja, ze wcale nie bedzie ubywać chorob i powikłań a wrecz przeciwnie :/

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
KotekPsotek ja kupowalam na supermami.pl i jestem zadowolona :) duży wybór wzorów. Przy okazji kupiłam tam również chustę do karmienia i kilka pieluszek :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Co do forum... to właściwie kazda z nas poki nie poda danych osobowych i nie pokaże twarzy na zdjęciach jest anonimowa...prawda jest taka... ze po urodzeniu dzieci mało która znajdzie czas zeby nadal wchodzic na forum... nie czuje skrępowania piszac np.na forum ze sie poklocilam z mezem czy ze mam gorszy dzien bo cos zlego sie wydarzyło. Kazda pewnie ma swoje zdanie na ten temat..rozumiem tez matki, ktore czytają bo albo obawiały się czy ich ciaza przetrwa albo czytają a nie mają ochoty pisac...czy też na tyle wolnego czasu... myślę ze każdy w naszym stanie chce z kims weryfikowac swoje wątpliwości. Jak dla mnie nie musimy zamykać forum bo na każdym etapie mozna dołączyć.... i nie odmawialabym prawa do tego. Prawda jest taka ze problemami wole nie obciążać kogoś kto ma dość własnych.
Mnie tez sie tak wydaje ale jestem tu krotko wiec zabardzo nie mam duzo do powiedzenia i nawet nie pisze ze chce byc na zamknietym :)
 
Co do forum... to właściwie kazda z nas poki nie poda danych osobowych i nie pokaże twarzy na zdjęciach jest anonimowa...prawda jest taka... ze po urodzeniu dzieci mało która znajdzie czas zeby nadal wchodzic na forum... nie czuje skrępowania piszac np.na forum ze sie poklocilam z mezem czy ze mam gorszy dzien bo cos zlego sie wydarzyło. Kazda pewnie ma swoje zdanie na ten temat..rozumiem tez matki, ktore czytają bo albo obawiały się czy ich ciaza przetrwa albo czytają a nie mają ochoty pisac...czy też na tyle wolnego czasu... myślę ze każdy w naszym stanie chce z kims weryfikowac swoje wątpliwości. Jak dla mnie nie musimy zamykać forum bo na każdym etapie mozna dołączyć.... i nie odmawialabym prawa do tego. Prawda jest taka ze problemami wole nie obciążać kogoś kto ma dość własnych.

Ja znalazłam to forum w niedzielę wieczorem i chciałam do was dołączyć jak najszybciej , jednak zaczęłam czytać wasze posty od początku aby być na bieżąco. Gdy dotarłam do końca zaczęłam krwawić we wtorek jak jedna z was i czytając jej posty po wizycie u lekarza który nie znalazł przyczyny krwawienia właśnie one trzymały mnie przy nadziei że wszystko będzie dobrze. Więc forum spełniło swoją funkcję, a wasze rady i dolegliwości były mi bardzo bliskie. Tak jestem nowa i chyb a się jakoś udzielam, ale tak jak już było pisane wcześniej nie każda ma odwagę z obawy o swoje maleństwo i ze strachu o przeżycia które miały miejsce właśnie w ciąży. A tak naprawdę to jak ktoś będzie chciał oszukiwać i tak będzie wymyślał niestworzone historię. Oszustów jest wszędzie pełno i to jest straszne. Ja jednak od tych paru dni czerpałam dużo wiedzy z waszych opinii.
 
reklama
Borysiatko ja napewno zakupie nianie, bardzo u nas sie sprawdzila wczesniej. Mi wystarczy tylko taka, zeby bylo slychac dziecko jak sie obudzi. Mieszkam w duzym domu, wiec naprawde super rozwiazanie. Jesli bym mieszkala w apartamencie to pewnie by sie nie przydala, bo bedzie slychac dziecie z drugiego pokoju?

Co do forum , to mysle, ze kazda powinna dostac szanse, a czas zweryfikuje w ciagu miesiaca tak naprawde I ewentualnie mozna usuwac jesli nadal nie beda sie udzielac ;)

Kaska96 dopiero 2tyg jestes? Mi sie wydawalo ze duzo dluzej ;) Pomalu juz zaczynam kojarzyc niektore nicki, ale niektore pierwszy raz widze ;)

Ja mam ta ciazowa U ale denerwuje mnie w nocy! Fajnie trzyna plecy ale niestety musze na niej tez trzymac glowe, a ja zazwyczaj spie na plasko, tylko plaska poduszke uzywam, poprostu mi nie wygodnie :/ wstaje obolala, chyba czas przeniesc sie na kanape, najlepiej mi sie na niej spi w kazdej ciazy!

KotekPsotek, ten otwarty umrze smiercia naturalna.... kwestia czasu!
 
Do góry