reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Co do forum... to właściwie kazda z nas poki nie poda danych osobowych i nie pokaże twarzy na zdjęciach jest anonimowa...prawda jest taka... ze po urodzeniu dzieci mało która znajdzie czas zeby nadal wchodzic na forum... nie czuje skrępowania piszac np.na forum ze sie poklocilam z mezem czy ze mam gorszy dzien bo cos zlego sie wydarzyło. Kazda pewnie ma swoje zdanie na ten temat..rozumiem tez matki, ktore czytają bo albo obawiały się czy ich ciaza przetrwa albo czytają a nie mają ochoty pisac...czy też na tyle wolnego czasu... myślę ze każdy w naszym stanie chce z kims weryfikowac swoje wątpliwości. Jak dla mnie nie musimy zamykać forum bo na każdym etapie mozna dołączyć.... i nie odmawialabym prawa do tego. Prawda jest taka ze problemami wole nie obciążać kogoś kto ma dość własnych.
Ja przeszłam 3 fora mamuskowe ;) z doświadczenia zauważyłam że najwięcej pisze się pod koniec ciąży i przez pierwszy rok kiedy najwięcej się dzieje, później kiedy dziecko już chodzi, ma wszystkie zęby ;) ;) i tym podobne, mamy idą do pracy to wtedy jest mniej pisania i zostają dziewczyny ktore zżyly sięze sobą i piszą o prywatnych sprawach, ale to juz na prywatnych forach, gdzie mozna dodawac zdjecia i pisac cos wiecej o sobie.

Mogę się mylić ale jeśli forum nie będzie zamknięte to dyskusje bardziej przeniosą się na FB ;)

oar89n7312bz9t17.png
 
ja nie wiem jak byłoby lepieje czy zamknięte czy otwarte hmm... większość zdecyduje ☺prawda taka że w ostatnich dniach dużo dziewczyn sie ujawniło także witamy nowe mamusie ☺
forum zamknięte byłoby super bo można sie wyżalić, opisać poród czy poradzić sie w związku z jakimś problemem i spróbować go rozwiązać (co 50 głów to nie 1)
ale głupio tak odrzucać mamy które sie ujawniły i szczerze mówiąc nie wiem jak to roziązać , napewno ciężko będzie ogarnąć forum otwarte i zamknięte bo dużo piszemy . mój przykład z dzisiaj do 11.30 byłam na bierząco , musiałam posprzątać mieszkanie (zajeło mi to 3 godziny ) , odgrzałam sobie obiad wchodze w forum a tu niespodzianka (69 postów do przeczytania )
więc ciężko będzie ogarnąć dwa forum, większość z nas pracuje ma dzieci , właśnie apropo musze lecieć po moją Emilke do przedszkola ☺

ja kupiłam sobie getry ciążowe na allegro po 23 zł (polskie) i są super nawet nie spodziewałam sie takiej jakości za taką cene ☺

@Majeczka85 ja bym zbadała tego kleszcza dla świętego spokoju , za pare złotych będziesz spała spokojnie ☺

@ewelinanice super sukienka ☺
 
Ja również wierze w dobre intencje ludzi :)

Opowiem Wam historie z bb z forum Marcowych mam 2014. Ja wtedy byłam na lutowkach 2014.
Moderatorem marcowych mam był.... troll. Wyobraźcie sobie. "Laska" zakłada nowy wątek, w którym chwali się II kreskami. Buduje zaufanie, pisze o objawach ciążowych. Wymyśliła z tego co pamietam, ze ma starsza córeczkę. A z tej ciąży to najpierw miało być jedno dziecko, później na usg "znalazło się" drugie, aż w końcu trzecie [emoji23] ktoś wymyślił sobie ciąże z trojaczkami! I był moderatorem :p w końcu ktoś zdemaskował tego kogoś za pomocą zdjęć z usg. Okazało się, ze zdjęcia, którymi się chwaliła były wzięte z galerii Google. Ta historia mną wstrząsnęła. Pomyślałam jak łatwo można dać się nabrać o zakumplowac z kimś kto nie istnieje.
Ten ktoś musiał być naprawdę chory czy coś.

Sadze, ze jesteśmy już na takim etapie, ze możemy sobie ufać i przenieść się w bardziej intymne miejsce.

Poza tym nie wiem czy pamiętacie, ale jak tylko padła propozycja zamknięcia forum to zwracałam się do tych, tych nas tylko podczytuja, aby się włączyły się do rozmowy. Im było bliżej 1 czerwca przypominałam o tym kilka razy.

Forum jest dla nas. BB ma super funkcje z zamknięciem forum. W internecie jest mnóstwo innych, które są ogólnodostępne.






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pierwsze co pomyślałam czytając o tej "lasce", to: po co?
 
Jakiś mit z tymi paznokciami :) z tego co się naczytalam i rozmawiałam z koleżanką która konsultowala to ze swoją położna to warto nie mieć pomalowanych paznokci w szpitalu a szczególnie pod koniec ciąży, bo gdyby coś się dzialo to na podstawie koloru płytki paznokcia lekarze potrafią szybko ocenić stan matki. Ja ściągnęłam właśnie hybryde i doprowadzam paznokcie to formy :) wiec maluje odżywkami i czasem kolorem. Ostatnia hybryda zrobię w sierpniu na wesele :) utwardzanie UV również nie szkodzi.

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Witam sie ponownie dzis was nadrobić to trzeba sporo doczytać :)
Załatwiłam wszystko dowód bedzie za tydzień :) jestem z siebie dumna ale dźwigałam mała cały dzien i jakoś zaczynam sie obawiać stanu dzidziusia bo ciagle dźwigam ale mamaginekolog dzis napisała ze od dźwigania niemożliwe jest poronienie. Hm...
Co do kleszcza to słyszałam ze zbadanie nic nie da bo może mieć choroby ale nie kazdy zarazi ale to tylko słuchy.
A jakie sa ceny dżinsów z hm mi sie podobają :)
A co do wątku ja udzielałam sie od początku ale zrobiłam przerwę bo miałam własny slub i wesele wiec czasu zabrakło. Wróciłam bo fajnie jest dzielić sie z kimś swoim stanem bo najbliżsi maja inne problemu :)
Byłam na forum czerwcowym w 16 i tam jak ktoś udzielał sie dość sporo na ogólnym do dołączali do zamkniętego ale cieżko było dołączyć bo dziewczyny juz miedzy sobą były zżyte. Tak było aż ogólny umarł śmiercią naturalna.
Ja nadal należę do czerwcowek ale nie mam juz o czym pisać z dziewczynami bo za późno dołączyłam i sie nie zżyłam a i tak wszystko zamknęło sie na fb a zamknięty tez juz obumiera. Któraś dała dobry pomysł wcześniej zeby zobaczyć przez miesiac jak ktoś sie noe udziela to wtedy usuwać ale mi cieżko sie wypowiadać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A co do paznokci z pierwszym dzieckiem szlam do porodu z pomalowanymi ale dlatego ze przedwcześnie wyszła a teraz mam hybrydy ale to tez dlatego ze z sesji zostały :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A tak z innej beczki, brała którąś z was fraxiparine do brzucha? Chodzi mi o to jak radzicie sobie z codziennymi zastrzykami do brzucha. Mi się już zrosty robią i ciężko się jest wbić .
 
Do góry