reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

W sumie zgadzam się z @Mycha07 :) forum zamknięte ma być dla nas, żebyśmy mogły sobie wzajemnie pomagać w tych sytuacjach ciążowych i rodzinnych, które są dla nas trochę trudniejsze. Z drugiej strony, dziewczyny " tylko podczytujace" póki co żadna z nas prawie nie napisała, nic ciekawego, raczej większość dzieli się radosciami i smutkami dnia codziennego, jak spała, co jadła, jak jej dzieci, jak się czuje itd, a myślę że takie przeżycia i emocje ma każda z nas, niezależnie do tego czy to lepszy czy gorszy okres w życiu. Myślę, że fajny pomysł miała @89Katia z zaznaczeniem aktywności postowej :) są osoby od dosłownie paru dni, które właśnie na tyle dzielą się swoją codziennością, że moglysmy wszystkie już nawiązać jakąś relacje. Inaczej to trochę tak, jakbyśmy spotkały się w kawiarni i ktoś obcy się dosiada i mówi, że chce tylko posłuchać :) niby ok, ale dajcie też coś od siebie :)

p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Dziewczyny nie kazda z nas siedzi na L4 albo ma duzo wolnego czasu. Kazda ma swoje obowiązki. Dla mnie wyczynem jest napisac nawet krotki post kiedy corka nie spi. A jak facet wraca z pracy to z nim wole spedzac czas. I to chyba oczywiste. Nie ma co popadac w paranoje.

Czy bedziecie kupowaly nianie elektroniczna? Albo macie juz i mozecie jakas polecic.?

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgadzam się z @89Katia i @esterelicia :)
Każda z nas ma swoje zdanie na ten temat,ale nie krzywdząc nikogo na pewno mamy juz jakąś więź z dziewczynami które są od początku lub od dłuższego czasu. A takich otwartych forum z poradami jest sporo. U nas to już nie tylko porady co się dzieje w ciąży ale życie codzienne każdej z nas. Każda według potrzeb dzieli się informacjami mniej lub więcej, ale na zamkniętej grupie na pewno powinny być osoby z którymi czujemy ze chcemy i możemy się z czymś podzielić. Jest jakaś więź i zaufanie ze nie przeczyta tego nikt nie powołany.

Ja właśnie wróciłam ze spaceru, nie oparłam się truskawkom...mmm pycha :) a zaraz przystępuje do sprzątania i segregowania rzeczy dla maluszka które dostałam :)



3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Odnośnie kleszcza - u mnie w labo. ("prywatnym") można przynieść kleszcza i zbadać go na swój koszt. nie wiem ile to kosztuje.
 
Dziewczyny,
To ja wyrażę swoje zdanie. Forum jak sama nazwa mówi to miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć. Nie możemy zabraniać innym jakichkolwiek wypowiedzi.
Dlatego dziwię się, że ogólny wątek chcecie zrobić zamknięty.
Moja propozycja jednak taka, by zostawić ten wątek jako wątek bardzo ogólny, gdzie będziemy pisać np. o pogodzie. A załóżmy osobny wątek zamknięty, gdzie dostęp będą miały tylko dziewczyny które są w zasadzie od początku. Tak miałyśmy na styczniowych mamach w 2015 roku. Po długiej nieaktywnosci, osoby były wypisywane z zamkniętego, bo tam pisałyśmy o naprawdę prywatnych sprawach.
Uważam że zamykanie ogólnego wątku jest po prostu nie fair.
Tak masz racje ja tez tak uwazam bo ja na przyklad tez jestem tu od nie dawna troche czytam czasem cos napisze ale nie zawsze jest na tyle czasu a teraz poprostu watek zostaniezamkniety a wiadomo ze nowe dziewczyny tak jak ja ktore dotychczas malo napisaly nie soba tak bardzo zzyte z forum
 
Tak, moim zdaniem tez nie potrzebny taki "rygor"...Odniosłam sie do tego, dlatego ze nie ma co "wrzucac do jednego wora" osob, ktore były aktywne na forum i z jakiegos powodu sa mniej aktywne, aczkowielk CZYTAJĄ i INTERESUJĄ SIĘ tym co sie tu i u Was dzieje razem z osobami, które od poczatku tylko czytały a zaczeły sie udzielać tylko dlatego, ze bedzie grupa zamknieta i nie bedzie nic widac.
Nie chodzi mi tu tylko o mnie, ale tez o inne dziewczyny, ktore sa dluzej z nami a troszke mniej sie teraz udzielają.
Ja oczywsicie nie mam nic, przeciwko nowym dziewczyną, zeby nie było :)
Pamiętam Cię od początku forum. Uważam że takie osoby które się udzielały i na jakiś czas zniknęły powinny być na forum zamkniętym.
Właśnie przeczytałam swój post i jest on bez składu i ładu więc edytuje i usuwam. Ach to roztargnienie ciążowe.
Jeśli chodzi o forum zamknięte to uważam że osoby które w ogóle się nie udzielały na forum jedynie czytały nie powinny być na forum zamknietym. Każda ma swoje sprawy, swoje życie jednak będąc na forum od jakiegoś czasu można napisać chociaż kilka postów. :)
 
Ostatnia edycja:
@Majeczka85 Będzie ok. Prawdopodobieństwo zakażenia jest bardzo niskie.Wiadomo że zawsze będzie obawa...jesli chodzi o dzieciątko.
Ja też teraz w strachu czy mnie ospa ominie.

Snów w ciąży nie mam żadnych, nawet głupoty mi się nie snią..na to wychodzi że niespokojnie sypiam..w sumie ciągle się wiercę. a Rano ból kręgosłupa.

* odnośnie forum.. ja też się mało teraz udzielam..w dzien mam mało czasu..teraz trochę więcej.
więc postaram się nadrobić.
Zamknięte forum jest spoko, dla osób które nie chca miec przed sobą zadnych tajemnic. a boją się ze wtargnie tam osoba nieporządna,
 
hmmmmmm widzę, że sporo jest głosów różnych co do forum, ale wydaje mi się, że dziewczynom o to chodziło z zamknięciem forum, że właśnie jest mnóstwo tego typu stronek i jak ktoś chce sobie tylko "podczytać" zajrzeć raz na jakiś czas, albo wyszukać w necie jakąś informacje to ma na to szanse. Piszemy już ze sobą sporo tygodni i nie jedna pewnie chciałaby się podzielić właśnie jakimś bardziej intymnym tematem, ponarzekać, z czegoś się wyżalić, ale ja tego np. własnie nie robię , bo wiem że powiedzmy 30-40 osób faktycznie to przeczyta, odpowie , doradzi i się przejmuje, a reszta nas tylko podczytuje i ja osobiście nie będę się na ogólnym forum wynurzać. Ale to tylko moje zdanie :) dlatego też nie wrzucam swoich fotek, ani brzuszka, ani usg, bo nie chcę aby wszyscy mieli tego podgląd.
 
No niby tak, ale ja np byłam na forum praktycznie od poczatku, tylko teraz mam słabszy okres w zyciu i jedynie Was czytam, zeby nie smęcic i pisac tylko o swoich problemach itd.
Oczywiscie, jesli nie chceie takich osob, nic na siłe...
Rozumiem, jesli chodzi tylko o osoby, które dopiero teraz zaczeły sie ujawniac ogolnie, a ngdy wczesniej nie napisały na forum naszym zadnego posta...a z tego co widze bardzo duzo osob takich doszło w ostatnim czasie.
Mi chodziło o tą drugą grupę. :)

Ja średnio słucham dzidziolka 3 razy dziennie, a po czymś słodkim tak cudownie wariuje w brzuszku i kopię w glowice detektora. Muzyka dla naszych uszu
Cudownie. To najpiękniejszy dźwięk jaki może być. :)
 
reklama
Do góry