reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Sytuacja. Opanowana. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu. Kleszcz wyciągnięty. Mam go szczelnie zamkniętegow próbowce. Zanioslam go na izbę przyjęć chorób zakaźnych by dopytać co mam zrobić dalej by dać go do analizy i trafiłam na lekarza. Powiedział że niestety nie ma sensu go badać bo zorientuje się po rumieniuu czy mnie zaraził. A i tak on by nie podjął się leczenia tylko dopiero po porodzie. Łożysko chroni dziecko więc napewno wyrazie czego nie zarazi się a ja mam zrobić badania za pół roku.

3jgx3e3k9n678rt6.png



3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
@estrelicia Dziękuję za fotkę i opinię. :) Szukałam wczoraj jeansów ciążowych w sklepie z używaną odzieżą i przyznaję, znalazłam kilka par w całkiem dobrym stanie i fajnej cenie, ale niestety większość takich, że mimo wszystko wlazłabym w jedną nogawkę. :D

W ogóle wczoraj wieczorem, jak sobie leżałam, to miałam wrażenie, że czuję delikatne ruchy, ale nadal nie wiem czy to na pewno TO. ;)
 
Hej dziewczyny ! Ja dzisiaj sie pakuje i wracam do uk. Niestety koniec dobrego :( na szczescie tym razem samolotem.
Chcialabym sie znalezc na forum zamknietym- opuscilam te wiadomosci ze trzeba sie zglosic ;) jakos tak na urlopie bylo slabo z czasem zeby sie odzywac.nie wiem jakie sa warunki przyjecia

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a czy jest ktoś teraz na forum do kogo mogłabym sie odezwać w sprawie facebooka ? bo pisałam do leny ale nie dostałam odpowiedzi, może ktoś inny mógłby mnie zaprosić do grupy :)
jeśli to prawda ze kazda z fb moze zaprosić, to napisz do mnie jesli juz ktoras z nas tego nie zrobiła ;)

Ja dopoki jest nas tak wiele, ja bede dodawać zdj tylko na fb. Z czasem okaze się kto się udziela na forum bb, a kto tylko czyta i zostaną najwytrwalsi ;)

oar89n7312bz9t17.png
 
@Majeczka85 pamiętaj, że rumień wychodzi tylko w około 30% zakażeń boreliozą, więc nie sugeruj się tylko tym. Ja boreliozą zaraziłam się 6 lat temu. Jeżeli chodzi o przeleczenie to stosuje się antybiotyki, które są bezpieczne w ciąży, np duomox. I tutaj liczy się czas. Po upływie np pół roku od zarażenia taka kuracja nie jest już tak skuteczna niestety.. Może skonsultuj to jeszcze z jakimś lekarzem?
 
Myślę że po prostu za jakieś 2 tyg pójdę zrobić krew i wtedy będę wiedziec

3jgx3e3k9n678rt6.png
jak uważasz, mam nadzieję, że kleszcz nie był zarażony. Ja teraz z własnego doświadczenia wiem, że wzięłabym antybiotyk, może to głupio zabrzmi, ale "profilaktycznie". Mniejsze zło na pewno przeleczenie takim antybiotykiem niż choroba jaką jest borelioza.
 
reklama
Kochane, na poprzednie liście były te dziewczyny, które tak jak prosiłam napisały do mnie wiadomość prywatną.
Lista zostanie uzupełniona o kolejne osoby, które dziś o to poprosiły, a są już z nami od dawna.
Oto dzisiejsze zgłoszenia:
53 @lena_89
54 @nikuss3006
55 @Ewka_85
56 @Asik79
57 @clue
58 @agigi - na forum od 2 dni
59 @Marta1985@
60 @Mycha07
61 @akpuroks
62 @hugins


Wieczorem wrzucę kompletną listę.




Była u mnie przyjaciółka z córeczką. Dostałam worek ubrań dla Małej :p i chustę :)
 
Do góry