reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Hej Dziewczyny :) Wszystkiego najlepszego dla Waszych maluszków z okazji dnia dziecka. :D Ja już po wizycie w laboratorium i śniadanku, lecę teraz do miasta parę spraw pozałatwiać.
@89Katia Super, że już wracasz do swoich chłopaków. :)
@Karolka2106 Cudne zakupy, takie to sama przyjemność. [emoji5]

Gratuluję wszystkim, które poczuły już ruchy. Zazdroszczę, bo ja jeszcze czekam, albo je ignoruje (chociaż wątpię, bo wyczekuje jak głupia). :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wychodzę!!!!!! Yuuuuhuuuu!!! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super,że wszystko dobrze :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
89Katia super, że wychodzisz!
Anusiak1507 to chyba już tak zawsze będzie z tym stresem przed wizytami ;( ja zawsze 2 dni przed nie mogę spać. Ciesz się... zobaczysz dziś maleństwo, ja jeszcze muszę poczekać tydzień. Daj znać jak tam po.
LayDeeK Zazdroszczę czucia ruchów!

Po zajęciach wybieram się dziś na zakupy z okazji dnia dziecka ;> Efektami się pochwalę. Miłego dnia Kobietki... i wszystkiego co najlepsze Dzieciątka! ;-*
 
reklama
czaść dziewczyny ☺

pogoda sie robi piękna ☺

@89Katia super że wychodzisz ☺

@Anusiak1507 mi ginekolog przepisał ospamox (amoxicillinum) , wziełam już wczoraj jedną bo myślałam że sie udusze. Ty też brałaś antybiotyk? Trzymam kciuki za wizyte ☺

gratuluje udanych wizyt i poznania płci ☺

wszystkiego najlepszego z okazj Dnia Dziecka dla wszystkich szkrabów ☺
 
Do góry