reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Hej, powiem wam że strasznie denerwuje mnie fakt, że jak już ktoś wie to ciągle mnie pyta - a gdzie brzuch...? Normalnie oszaleć można

3jgx3e3kujgypqk1.png
Mi tylko tłuszczyk wypchnelo na początku i od miesiąca stoi w miejscu więc nie stresuj sie. Zdarzy urosnac aż będziesz zdziwiona że tak nagle wyskoczy ;)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
*Kaska_96 to dobrze, że wszystko wporzadku, teraz odpoczywaj.

*Anusiak1507 powodzenia na wizycie

*Marika92, nie przejmuj się, co do brzucha u każdej kobiety wygląda to inaczej, u jednyh wcześniej widać u innych dopiero w później ciąży coś zaczyna się pokazywać, to zależy też od budowy kobiety i ile przybierze na wadze.

*Majeczka 85 powodzenia na wizycie

*Katia dobrze, że wychodzisz.
 
Hej, powiem wam że strasznie denerwuje mnie fakt, że jak już ktoś wie to ciągle mnie pyta - a gdzie brzuch...? Normalnie oszaleć można

3jgx3e3kujgypqk1.png
Znam to , plus wiele innych denerwujacych pytan... a pod koniec ciazy po 10 razy dziennie bedziecie slyszec "A Ty jeszcze nie urodzilas?" Jak druga ciaze przenosilam 2tyg to bylam juz wsciekla I nawet nie odbieralam telefonow I nie odpisywalam na smsy... :)
 
:DCześć dziewczyny! Na szczęście dziś mam o niebo oepwzy humor niż wczoraj :) hormony szaleją-nie ma co!
@Katia89 super że już dzisiaj będziesz w domku! Gratulacje dla wszystkich wizytujących!
@marika ach...ludzie to tak mają...jak mały brzuch to pytają gdzie on jest,jak duży to czasem usłyszeć można- aleeee juuuż duży-może to bliźniaki?

Ja kilka dni temu będąc z mężem w c.handl.na zakręcie alejki poczułam się jak ALIEN:baffled: jakaś nieznajoma z wózkiem dziecięcym wybałuszyła na mnie gały i gapi się dość długo...pytam męża czy jestem czysta na twarzy bo przed chwilą jedliśmy lody więc może źle się wytarłam...a on na to luzacko odpowiada: nie kochanie, ty po prostu jesteś w ciąży.....:biggrin2:
@LayDeeK co do tego grzybka tybet.jaki to ma smak??
 
Kaska a jak juz urosnie to znowu slyszysz " o jaki duzy juz, bedzie duze dziecko"

Monika ma racje w pierwszej ciazy pozniej widac brzuch, bo jeszcze miesnie I sciegna dobrze trzymaja ;)
 
Hej :)
Widzę, że większość z Was to ranne ptaszki.. podziwiam.
@Marika92 moja koleżanka miała podobnie, tylko w 6 miesiącu w ogóle brzucha nie miała. Wiem że to denerwujące.

@89Katia cieszę się ze wychodzisz. W domu najlepiej:)

@Kaska_96 gratuluje :)

Co do bólów brzucha w ciąży... pewien stary i dobry lekarz kiedyś powiedział ze w pierwszej ciąży brzuch boli prawie cały czas. Bo nasze macice muszą się przygotować do nowej sytuacji. U mnie się to sprawdza ale z innego powodu. Oprócz dzidzi mam też mięśniaka, który teraz szaleje i rośnie jak na drożdżach.
życze miłego dnia;)
 
reklama
Do góry