reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzień dobry :)
U nas dzisiaj wietrznie ale słonecznie.
Mąż wyszedł do pracy a my świętujemy Dzień Dziecka :) jeszcze drzemka, później zrobię sobie paznokcie, spacer po pieczywo i tyle co dzisiaj zamierzam robić :D a wieczorem wybieramy się do bratankow.

Wszystkiego najlepszego Waszym brzuszkowym maluszkom i dzieciom :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
reklama
@Kaska_96 to świetna wiadomość ... No i parka [emoji7][emoji7]

@Bea.ta gratuluje córeczki [emoji7] odpoczywaj kochana

Powodzenia na wizytach ....

A ja do pracy ... Eh już mi coraz ciężej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,
Wczoraj na zakończenie dnia, leżąc już w łóżku, obracając się na prawy bok, poczułam pierwsze ruchy maleństwa [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]. Takie właśnie pęknięcia banki :) cudowne uczucie :)
Dziś nie śpię od prawie 6. O 10 jadę z córką do Energylandii. Trzymajcie kciuki bym dała rade.
Buziaki i miłego dnia życzę.
P.S. gratuluję poznania płci. Ja pewnie dopiero w lipcu.
 
Witajcie :)

Od 4 znowu się przewracam. Zreszta w szpitalu życie zaczyna się znacznie wcześniej. Oby tylko mnie wypuścili!

Dziewczyny gratuluje poznania płci i udanych wizyt! :) :) i oczywiście odczuwania ruchów :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny ja juz od 4 rano wyspana :) chyba mój Dzidziuś wie że dziś jego pierwsze święto :) razem z Marcelem w brzuszku składamy wszystkim dzidzom wszystkiego najlepszego w dniu dziecka !!! :)
Dziekujemy;)i na wzajem.za rok to bedziemy swietowac z maluchami i zaczna sie pytania dziadkow "co kupic?"


Hej ;)

@Kaska_96 Gratuluję parki!! Ale czad :D
@Mycha07 też tak czasem mam przy pełnym pęcherzu

Ja dzisiaj w ogóle nie mogłam spać, a to mnie obudził pies, a to głód, potem siku... wstałam w rezultacie o 5 jak zawsze. Ale nawet nie jestem jakoś zmęczona, przynajmniej narazie.

Ja dzisiaj świętuję podwójnie - Dzień Dziecka i urodziny mojego M. :p
Sto lat dla Meza;)

Dobry
Ja dzis 7h pracy jutro wolne;)
Pogoda tak raczej chlodno niz za cieplo ja narazie.


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc nie spie juz od 5 ogolnie dzis zle spalam w nocy bol zoladka mnie obudzil ale dzis ide do lekarza troche sie stresuje ale moze sie wkoncu dowiem co bedzie :)
 
Kaska gratuluje parki! :) odpoczywaj teraz

Dziewczyny tez tak macie, ze jak za dlugo siedzicie w jakies pozycji to ciezko wstac? Czuje jak bym zastygla I nie moge sie wyprostowac, bo cos mi uwiera w podbrzuszu. Zazwyczaj mam wtedy pelen pecherz I probuje dojsc do kibelka.
Niestety tak.
Jak tam wczorajsze jedzonko?

Katia kciuki za wyjście oczywiście trzymam.

anka92 samych dobrych wieści na wizycie.

Bea.ta gratuluję serdecznie córeczki :)

Witam w ten piekny dzień :)
Jak najlepsze życzenia dla naszych kochanych Milusińskich tych starszych i tych w brzuszkach. I dla nas oczywiście :) Moja mama co roku dzwoni do mnie z życzeniami ;)
 
reklama
Cześć :)
@Bea.ta no zaszalam, szwagierka mnie zmotywowala a takie zakupy to sama przyjemność więc poplynelam. Ale to się wszystko przyda wiec ok. Z ciuchami już koniec bo oprócz tego co na zdjęciu to jeszcze mam trochę innych.
Ja dzisiaj mam 16 tydzień i 4 dzień, suwaczek jest trochę opóźniony.
Super że będzie córeczka.

@Kaska_96 gratuluję parki :)
 
Do góry