reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Itucha jeszcze do jutra na pewno mnie potrzymaja, bo musza minąć 3 doby. Ale myśle, ze jeśli przez noc nic się nie wydarzy, to jutro mnie puszcza, bo tutaj na oddziale jest niesamowity ruch i są potrzebne wolne lozka.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To trzymamy kciuki!

Leonka, Katia pisala, ze to od zaparc, naczynka popekaly w pochwie ;) takze cale szczescie nic groznego
Tak tak doczytałam później, tylko ja nie zdążam ;) i tak na raty czytam i za szybko odpisuję. Wybaczcie.

@leonkaa właśnie napisałam wyżej:)
Właśnie dopiero doczytałam tak jak o Katii. Pośpieszyłam się z odpowiedziami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nic specjalnego. Biszkopt, krem karpatkowy z miksowanymi truskawkami, na wierzchu truskawki i borówki zalewasz galaretką.
Czekam jeszcze na galaretkę
1496242784-aaaaaa.jpeg
Pychota :)
 
Adrianna.em piękna sukienka. Taka delikatna, wymarzona na cywilny :)
ann9 a dlaczego niewskazane jest lezenie na prawym?
89Katia kamien z serca, że z Agatką wszystko dobrze :)
agigi ja też prawie Bieszczady. Skąd jestescie??

U mnie dzisiaj pięknie słoneczko świeci 27 stopni. Leniuchujemy sobie. A moje leniwe dziecko dalej nie chce pokazać mi swoich ruchów :(
 
dopiero weszłam do domu a tu tyle napisane ☺ nadrobiłam

@89Katia super że wszystko dobrze ☺

@leonkaa kaszel mnie nie dusi bo nie potrafie odkaszlnąć, mam wrażenie jakby ktoś usiadł mi na klatce piersiowej

na opryszczke posmarujcie sobie zwykłą miętową pastą do zębów ( szybko schodzi)

na zaparcia biore colon c pytałam 2 ginekologów bo inaczej to w toalecie byłabym raz w miesiącu owoce mi nie pomagają a jem ich sporo

witam nową mamusie ☺

byłam u lekarza z dzidzią wszystko dobrze , nasze szczęście waży 177g , i jest siusiak więc obalam mit problemów z cerą (chyba nie jestem pierwsza )
no i ginekolog przepisał mi antybiotyk na te drogi oddechowe bo słyszał że ledwo mówie, nie wiem czy go brać niby lekarza powiedział że bezpieczny ale mam wyrzuty sumienia
Gratuluję synusia :) A siostrzyczka cieszy się z braciszka.
Ja też obalałam ten mit ;)

Mi rodzinna tłumaczyła, że są antybiotyki bezpieczne w ciąży jak się zapierałam, że nie chcę. Wylecz się bo to męczarnia.
 
dopiero weszłam do domu a tu tyle napisane [emoji5] nadrobiłam

@89Katia super że wszystko dobrze [emoji5]

@leonkaa kaszel mnie nie dusi bo nie potrafie odkaszlnąć, mam wrażenie jakby ktoś usiadł mi na klatce piersiowej

na opryszczke posmarujcie sobie zwykłą miętową pastą do zębów ( szybko schodzi)

na zaparcia biore colon c pytałam 2 ginekologów bo inaczej to w toalecie byłabym raz w miesiącu owoce mi nie pomagają a jem ich sporo

witam nową mamusie [emoji5]

byłam u lekarza z dzidzią wszystko dobrze , nasze szczęście waży 177g , i jest siusiak więc obalam mit problemów z cerą (chyba nie jestem pierwsza )
no i ginekolog przepisał mi antybiotyk na te drogi oddechowe bo słyszał że ledwo mówie, nie wiem czy go brać niby lekarza powiedział że bezpieczny ale mam wyrzuty sumienia[/QUOT

Gratuluje synka;)

A czekam u dentysty;/



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane ja dziś po wizycie Kardiologa i niestety dopegyt prawdoppodobnie do końa ciąży,i mierzenie cisnienia 3xdziennie ,na opryszke która przeszłam tydzien temu polecic mogę miód najlepiej manuka,pasta podobno już tak nie działa jak kiedyś bo to już nie te pasty ...mi lekarz pozwolił ogólnie też sztyft na opryszczkę SONOL taki z mentolem fajnie uśmierzał,bo opryzczkę trzeba leczyc bo się przenieść lubi mi np przeniosła się do nosa ;/a najgorzej jak do narządów płóciowych..w nosie też miodem smarowałam i wszytsko ustało,

Jak lekarz stwierdził że trzeba antybiotyk to bierz nie ma co sie zastanawiac,bo jak ci sie pogorszy to wtedy gorsze ryzyko ..

Mamusie gratuluje poznania płci :)
Katia super że wszytko ok jest i że 100%dziewczynka gratuluje:*jutro zapewne wyjdziecie;)!
 
Ja śpię na lewym cały czas chyba dlatego że zawsze spalam na brzuchu a jak już dowiedzialam się ze jestem w ciąży to jakoś od razu nie moglam i jakos tak wyszlo że na lewym i kwestia przyzwyczajenia chyba:)macie jakieś uzaleznienia ciażowe na dziewczynki bądz chłopców te mamy co już znają płeć:)?
 
reklama
Do góry