reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczynka [emoji173]️ Agatka wyglada na zdrowa. Sprawdzali bardzo dokładnie takie rzeczy nawet jak przepona, móżdżek itp. Na razie niewiadomo skąd plamieni. Zaraz będę miała badanie na fotelu.
A i szyjka ma 5cm!!! Wczoraj była chyba zle zmierzona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super wieści:)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Dziewczyny zastanawiam sie czy nie jechać na izbę przyjęć. Od wczoraj czuje niesamowity ból w okolicy krzyżowej i mam ciągły skurcz macicy. W nocy był tak silny, tak mi uścisnął pęcherz, że aż nie mogłam sie wysikac. Do tego czuję się niedobrze i boli mnie podbrzusze. Nie jakoś mocno, gorszy jest ten dyskomfort związany ze skurczem. Jechać czy przesadzam?
Ja bym pojechala,lepiej sie upewnić

Cześć Wam,
dzisiaj jakoś nie mam humoru..
może przez pogodę?
Gratuluje udamych wizyt!
@89Katia myslimy o Tobie,trzymamy kciuki!

@Anusiak1507 ja moge polecic plyn do h.intymnej z sorayi z aloesem i kwasem mlekowym.ma odpowiednie ph. Uzywam juz 3 ciej butelki. Daje uczucie swiezosci na dlugo. Butelka przezroczysta z pompka,kolor plynu jasna zielen
Kosztuje jakies 8-9 zl. Ostatnio w kauflandzie kupilam ale w rossmanie tez sa

Trzymam kciuki za dzisiejsze Wasze wizyty
Ja to dzisiaj chyba pol dnia z ksiazka spedze a popoludnie z córą oczywiscie
 
Tak jak przewidywałam, właściwie to nawet nie pozwoliły mi wyjaśnić do końca, zapytały mnie tylko czy krwawię. Powiedziałam, ze nie a one ze to nie przychodnia i mam jechać do lekarza prowadzącego. Ja powiedziałam, że on przyjmie mnie po 13 dopiero i sie stresuję a położna ze ona mnie przyjmie po 14-15;) moge czekać lub iść tutaj do poradni ale automatycznie bede przepisana tutaj. Nie wiem jaki lekarz dzis przyjmuję i jakie ma opinie. W sumie zastanawiam się czy tak nie zrobic, to jest szpital w którym bede rodzic i jestem studentka na tej uczelni medycznej bo to szpital kliniczny wiec moze nie jest to najgorsza opcja...
 
U mnie tez jest duze...oj duze...ale moj maz sie cieszy;)

Uu nie dobra kobieta.a w ogole taki detektor nie jest szkodliwy dla dziecka.?przeciez on wydaje fale by znalezc tetno czy zle mysle?

Superrr;)

Gratulacje;)


Dobry;) do pracy na 8h a pozniej do dentysty..;/
Ale za to w piatek wolne i ide do fryzjera na farbe i popoludniu do kosmetyczki;)bedzie dzien odnowy wsam raz prezent na niedzielne urodzinki;)



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Czyżbyś urodziła się 4 czerwca????:)Ja jestem z tego dnia i znam wiele osób z tej daty:)
 
Dziewczynka [emoji173]️ Agatka wyglada na zdrowa. Sprawdzali bardzo dokładnie takie rzeczy nawet jak przepona, móżdżek itp. Na razie niewiadomo skąd plamieni. Zaraz będę miała badanie na fotelu.
A i szyjka ma 5cm!!! Wczoraj była chyba zle zmierzona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super :-) czyli kobita zdrowa[emoji12]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Cześć Dziewczyny. :)
@89Katia Wspaniałe wieści. :) Najważniejsze, że córeczka zdrowa, a plamienie ustaje. Może wypuszczą Cię do domu.

Ja również nie mogę doczekać się wizyty. Mam nadzieję, że już na 100% uda się pani doktor potwierdzić płeć. Tylko muszę jeszcze trochę poczekać, bo idę 8 czerwca.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przyczyna mojego plamienia noże być prozaiczna. Miałam zaparcia i najprawdopodobniej pękło naczynko na szyjce. Dziś już nie ma plamien. Ciąża wyglada bardzo ładnie.
Mam twarda macice i dostałam bolesny zastrzyk z luteiny w tyłek :p do tego nospa.
Jestem spokojna :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny przyczyna mojego plamienia noże być prozaiczna. Miałam zaparcia i najprawdopodobniej pękło naczynko na szyjce. Dziś już nie ma plamien. Ciąża wyglada bardzo ładnie.
Mam twarda macice i dostałam bolesny zastrzyk z luteiny w tyłek :p do tego nospa.
Jestem spokojna :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Może tak być Katia. Ja kiedyś miałam problem z żylakami odbytu i czasami krople krwi widziałam na papierze. MI ostatnio lekarka mówiła, że możemy normalnie współżyć itp, ale gdybym zobaczyła lekkie plamienie po tym- mam się nie zamartwiać. Ja jestem cały czas na luteinie- bo zdecydowała lekarka, że tak będzie jeszcze bezpiecznie.
 
Do góry