reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@89Katia super wieści !!!! Gratuluje dziewczynki ;) szyjkę masz meeeggga długa ;) ja mam 3,9 przynajmniej ostatnio miałam
I lek mowi ze to super;) a plamienia krwawienia - moja gin od poczatku mi powtarza ze tak sie moze zdarzyć oczywiscie trzeba to kontrolować ale najczęściej juz na takim etapie to moze byc np z przemęczenia ...oby sie wiecej nie powtórzyło !!
@ewka.k mnie kiedys w ciazy z synkiem nie przyjęły mimo ze krwawiłam to był 8 tydz i usłyszałam tylko ze jak ciąża ma sie utrzymać to sie utrzyma a jak nie to ona nic nie zrobi ... masakra ten nasz NFZ ... na tym etapie to moim zdaniem powinni kazy przypadek sprawdzać ..mam nadz ze wszystko ok u ciebie .. czekamy na wieści ..
Co do tego defektora to tez mam troche wątpliwości czy to takie jest mega bezpieczne ... ale i tak zazdroszczę tym co go maja bo np dzis mam mega dola ;( i sie martwię czy wszystko ok ... od rana juz 3 razy płakałam w sumie bez powodu ... zrzucam to na pogodę .. zaraz sobie zjem chyba cos słodkiego ... nie powinnam za duzo ale kostka czekolady chyba mi nie zaszkodzi ... jeszcze mój wczorajszy sernik mi nie smakuje w ogole ;(
dzis mam wieczorem wizytę i tez chyba dlatego sie tak denerwuje ... :(
Gratuluje wszystkim dobrych wieści i obym
Tez dzis z takimi wróciła ....
 
reklama
@89Katia super wieści !!!! Gratuluje dziewczynki ;) szyjkę masz meeeggga długa ;) ja mam 3,9 przynajmniej ostatnio miałam
I lek mowi ze to super;) a plamienia krwawienia - moja gin od poczatku mi powtarza ze tak sie moze zdarzyć oczywiscie trzeba to kontrolować ale najczęściej juz na takim etapie to moze byc np z przemęczenia ...oby sie wiecej nie powtórzyło !!
@ewka.k mnie kiedys w ciazy z synkiem nie przyjęły mimo ze krwawiłam to był 8 tydz i usłyszałam tylko ze jak ciąża ma sie utrzymać to sie utrzyma a jak nie to ona nic nie zrobi ... masakra ten nasz NFZ ... na tym etapie to moim zdaniem powinni kazy przypadek sprawdzać ..mam nadz ze wszystko ok u ciebie .. czekamy na wieści ..
Co do tego defektora to tez mam troche wątpliwości czy to takie jest mega bezpieczne ... ale i tak zazdroszczę tym co go maja bo np dzis mam mega dola ;( i sie martwię czy wszystko ok ... od rana juz 3 razy płakałam w sumie bez powodu ... zrzucam to na pogodę .. zaraz sobie zjem chyba cos słodkiego ... nie powinnam za duzo ale kostka czekolady chyba mi nie zaszkodzi ... jeszcze mój wczorajszy sernik mi nie smakuje w ogole ;(
dzis mam wieczorem wizytę i tez chyba dlatego sie tak denerwuje ... :(
Gratuluje wszystkim dobrych wieści i obym
Tez dzis z takimi wróciła ....

Na pewno wszystko jest dobrze :) trzymamy kciuki za wizytę i daj koniecznie znać co i jak :)

Ciekawe jak Anusiak po wizycie :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Dziewczynka [emoji173]️ Agatka wyglada na zdrowa. Sprawdzali bardzo dokładnie takie rzeczy nawet jak przepona, móżdżek itp. Na razie niewiadomo skąd plamieni. Zaraz będę miała badanie na fotelu.
A i szyjka ma 5cm!!! Wczoraj była chyba zle zmierzona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Przyszedł mój detektor. Długo szukałam serduszka, ale znalazłam :) Cudownie tak posłuchać jak bije :)

Za pierwszym razem tez długo szukałam. Nawet nad pępkiem [emoji23][emoji23][emoji23] ale teraz zazwyczaj za pierwszym razem jak tylko przyłożę detektor to słychać serduszko [emoji177]


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Za pierwszym razem tez długo szukałam. Nawet nad pępkiem [emoji23][emoji23][emoji23] ale teraz zazwyczaj za pierwszym razem jak tylko przyłożę detektor to słychać serduszko [emoji177]


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Na początku znalazłam coś co przypominało tętno, ale coś za wolne było. A to słychać było przepływy. Serduszka szukałam po prawej stronie, a znalazłam niziutko po lewej :) Ależ to jest balsam dla duszy.
 
Bea.te taka jest prawda, we wczesnej ciazy albo ciaza sie utrzyma albo nie, jesli plod jest z wadami to natura usuwa, chociaz zdarza sie, ze taka ciaza sie utrzyma, wtedy rodza sie dzieci bardzo chore :/
I zadne leki nie pomoga utrzymac ciazy... nie ma co oczekiwac cudow od lekarzy...
 
Na początku znalazłam coś co przypominało tętno, ale coś za wolne było. A to słychać było przepływy. Serduszka szukałam po prawej stronie, a znalazłam niziutko po lewej :) Ależ to jest balsam dla duszy.
Ja zaraz jadę po swój. Kurier zostawił w punkcie odbioru paczek. Już nie mogę się doczekać. Jestem napalona jak szczerbaty na suchary ;)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
@89Katia cieszę się, że wszystko u Was w porządku :)

@LayDeeK zazdroszczę! :D

Dziewczyny, czy znacie jakieś sposoby na opryszczkę? Dopadło mnie to paskudztwo znowu, ale tym razem jest strasznie upierdliwe :( :( Mam plasterki i pastę cynkową ale mam wrażenie, że w ogóle nie chce się goić...
 
reklama
A mi dzisiaj wyszła opryszczka. Nienawidzę ją mieć!!!:(
@89Katia bardzo się cieszę że już u Ciebie lepiej.
Trzymam kciuki za wizyty.
Też miałam kupować detektor ale stwierdziłam że jak nie będę mogła odszukać serduszka to będzie mnie stresować.
 
Do góry