reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Itucha na poczatku jeszcze moze sie zdarzac ze nie bedziesz czula codziennie ruchow

Wczoraj maz rzucil imie dla chlopca , spodobalo nam sie onu, wiec juz dla chlopca mamy imie, dla dziewczynki jeszcze nie. Imie tak mi sie spodobalo, ze az chce chlopca ;) narazie nie bede ujawniac :)

Leonkaa nie trzeba isc na czczo na krew ;)

Karolka sa antybiotyki bezpieczne w ciazy np penicylina, nie wszystkie sa zle ;)

Ewka bole krzyzowe, skurcze I mdlosci lub wymioty, moga nie wrozyc dobrze, ale nie wiem.na ile cie boli, kazda ma inny prog bolowy, jak nie przejdzie to dla spokoju bym pojechala
 
reklama
Dziewczyny zastanawiam sie czy nie jechać na izbę przyjęć. Od wczoraj czuje niesamowity ból w okolicy krzyżowej i mam ciągły skurcz macicy. W nocy był tak silny, tak mi uścisnął pęcherz, że aż nie mogłam sie wysikac. Do tego czuję się niedobrze i boli mnie podbrzusze. Nie jakoś mocno, gorszy jest ten dyskomfort związany ze skurczem. Jechać czy przesadzam?
Jak się stresujesz to podjedz, będziesz spokojniejsza.
 
Dziewczynka [emoji173]️ Agatka wyglada na zdrowa. Sprawdzali bardzo dokładnie takie rzeczy nawet jak przepona, móżdżek itp. Na razie niewiadomo skąd plamieni. Zaraz będę miała badanie na fotelu.
A i szyjka ma 5cm!!! Wczoraj była chyba zle zmierzona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zastanawiam sie czy nie jechać na izbę przyjęć. Od wczoraj czuje niesamowity ból w okolicy krzyżowej i mam ciągły skurcz macicy. W nocy był tak silny, tak mi uścisnął pęcherz, że aż nie mogłam sie wysikac. Do tego czuję się niedobrze i boli mnie podbrzusze. Nie jakoś mocno, gorszy jest ten dyskomfort związany ze skurczem. Jechać czy przesadzam?

Ja bym spróbowała do lekarza prowadzącego, a jak sie nie uda to IP.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Cześć dziewczyny!

@89Katia a plamienia ustaly? Dali Ci coś w szpitalu czy na razie tylko obserwacja? Też czekam na potwierdzenie córki, już przebieram nogami do 05.06 :)

Uspokoilyscie mnie z tymi ruchami, bo ja też mam jeden dzień, że czuję bardziej, a kolejny że wypatruje i nic.

@Karolka2106 jakieś newsy od szefowej? Dzień bez wiadomości o niej to dzień stracony [emoji14]

@pudrowaona5 powodzenia u dentysty :)

Mój mąż wczoraj mi powiedział, że może jest szansa że wróci wcześniej do domu :D taaak się cieszę, że aż nie mam słów!!!



p19uskjojbeqaxq5.png
 
Dziewczynka [emoji173]️ Agatka wyglada na zdrowa. Sprawdzali bardzo dokładnie takie rzeczy nawet jak przepona, móżdżek itp. Na razie niewiadomo skąd plamieni. Zaraz będę miała badanie na fotelu.
A i szyjka ma 5cm!!! Wczoraj była chyba zle zmierzona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To super wieści :)
 
Też się witam w 5 miesiącu;) Gratuluję wizyt i potwierdzonych płci:) Trzymam kciuki za resztę. U mnie wieje i brzydko jest ale cóż i tak musi być.
 
reklama
Do góry