reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie,

W szpitalu zaczyna się kolejny nudny dzień. Dziś mam mieć to dokładne usg. Zobaczymy może co jest przyczyna tych plamien. A osłodę złych wiadomości poproszę o sprawdzenie płci. Może pani doktor coś szepnie na ten temat.

Wczoraj nawet nie pogratulowała Wam udanych wizyt. Także gratuluje serdecznie i cieszę się, ze synkowie są zdrowi :)

Miłego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymaj się Katia. Wiadomości muszą być tylko dobre. A plamienie uspokoiło się?

Ja dziś uderzam na laboratorium na czczo bo wizyta w przyszły wtorek. I oczywiście mdłości i męczarnia w toalecie z rana. Tak to ze mną jest jak od razu po wstaniu z łóżka nie zjem śniadania.
 
reklama
*Lola94 gratulaje syna,

*shaggy ja podzas ostatniej wizyty tez miałam mierzoną i wyszło mi 36 mm, pytałam się lekarki jaka jest norma powiedziała tyle że u mnie ok i martwić się można jakby była do 20 mm

*Mycha007, 300 złotych nie tak dużo, teraz turystyczne stały się popularne, ale ja jestem za tradycyjnym drewnianym dla mnie jest ono bardziej wytrzymałe, po tym jak czasem moja córa po nim skakała mając 15 kg i deski pod spodem nie pękły to cud przy niej :) ale ogólnie łyżeczko po niej nie jest bardzo zniszczone, bo w sumie córa spała w nim tylko w nocy, a w ciągu dnia to normalnie funkcjonowała poza nim, drzemki popołudniowe zakończyła w 18 miesiącu, no chyba że chora była to wtedy spała…

*89Katia, powodzenia na USG i trzymaj się w tym szpitalu:) a poza tym jedzenie jakie serwują w szpitalu w miarę ok? :)
 
cześć dziewczyny ☺

gratuluje udanych wizyt i poznania płci ☺

ja sie czuje okropnie dusi mnie strasznie chyba bez antybiotyku sie nie obejdzie będe mieć wyrzuty sumienia

@89Katia daj znać po usg co ci lekarz powiedział ☺ a te plamienie masz dalej czy przeszło ?

ja dziś wizytuje trzymajcie kciuki
 
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt i poznania płci :-) Ja jeszcze 5,5 tygodnia i może się dowiem ;-) chyba, że nie wytrzymam i pójdę wcześniej prywatnie

89Katia powodzenia na usg

Ja też jeszcze nie czuję maleństwa w ogóle, na razie się nie martwię bo poprzednio też poczułam późno, córkę w 21 tygodniu a synka w 20

Mycha moje dzieci też się urodziły małe ( krótkie ) córka w terminie 52 cm a synek 5 tygodni wcześniej 46 cm i on do tej pory jest niski a młoda rośnie jak na drożdżach, ma 3,5 roku 108 cm i 21 kg, ubranka jej kupuje na 4-5 lat

Za 2,5 tygodnia drugie urodziny mojego synka i tesciowie robią niespodziankę i przylatują, super :-)
 
*Lola94 gratulaje syna,

*shaggy ja podzas ostatniej wizyty tez miałam mierzoną i wyszło mi 36 mm, pytałam się lekarki jaka jest norma powiedziała tyle że u mnie ok i martwić się można jakby była do 20 mm

*Mycha007, 300 złotych nie tak dużo, teraz turystyczne stały się popularne, ale ja jestem za tradycyjnym drewnianym dla mnie jest ono bardziej wytrzymałe, po tym jak czasem moja córa po nim skakała mając 15 kg i deski pod spodem nie pękły to cud przy niej :) ale ogólnie łyżeczko po niej nie jest bardzo zniszczone, bo w sumie córa spała w nim tylko w nocy, a w ciągu dnia to normalnie funkcjonowała poza nim, drzemki popołudniowe zakończyła w 18 miesiącu, no chyba że chora była to wtedy spała…

*89Katia, powodzenia na USG i trzymaj się w tym szpitalu:) a poza tym jedzenie jakie serwują w szpitalu w miarę ok? :)
A jak mialyscie mierzona szyjke? Jakoś usg? Czy jak?

xnw40tc7sy506vxn.png
 
@Monika8.11 nie bierz antybiotyku... to bardzo niebezpieczne. Dzisiaj masz wizytę to zapytaj lekarza co możesz wziąć. Przy okazji powodzenia na wizycie dzisiaj. ;)
Jesli czujesz ze jest gorzej to go wez;)po konsultacji z lekarzem
cześć dziewczyny [emoji5]

gratuluje udanych wizyt i poznania płci [emoji5]

ja sie czuje okropnie dusi mnie strasznie chyba bez antybiotyku sie nie obejdzie będe mieć wyrzuty sumienia

@89Katia daj znać po usg co ci lekarz powiedział [emoji5] a te plamienie masz dalej czy przeszło ?

ja dziś wizytuje trzymajcie kciuki
Jesli trzeba wziasc antybiotyk to sie go bierze;) on ma pomog zeby bylo lepiej;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny zastanawiam sie czy nie jechać na izbę przyjęć. Od wczoraj czuje niesamowity ból w okolicy krzyżowej i mam ciągły skurcz macicy. W nocy był tak silny, tak mi uścisnął pęcherz, że aż nie mogłam sie wysikac. Do tego czuję się niedobrze i boli mnie podbrzusze. Nie jakoś mocno, gorszy jest ten dyskomfort związany ze skurczem. Jechać czy przesadzam?
 
Do góry