reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej przesłałam dzis pol dnia a teraz dopiero położyłam córę spać.
Ja tez odczuwam bóle ale bardziej takie okresowe czasem i krótko i mam nadzieje ze to macica sie powiększa bo juz miałam skracająca sie szyjkę w poprzedniej ciazy.
Co do mycia okien ja nie myje wykozystuje męża pozniej nie chce pluc sobie w brodę a tez słyszałam o akcji pogotowie po myciu tylko kilku okien.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Co to seks???
emoji15.png
emoji15.png
emoji15.png
emoji15.png
emoji15.png
emoji15.png
emoji15.png
ostatni raz to może z dwa miesiące temu....


Synek
emoji170.png
luty 2014
Walentynka
emoji169.png
listopad 2017
Hehe :laugh2: my jeśli o to chodzi po mału wracamy do "normalności" sprzed ciąży.

@Emsi* fajnie że już niedługo idziesz na wolne. Ja mam nadzieję że też już niedługo pójdę. :)
 
@ewelinanice śliczna sukienka

@89Katia omg co się znów dzieje bidulko nasza ... oby szybko Cię wypuścili [emoji120]a ile teraz ma Twoja szyjka ? Masz jakieś zalecenia oprócz leżenia ?
O forum to w ogóle nie myśl.

@Karolka2106 i słusznie ... sama się szefowa wkręca wiec niech się wkręca [emoji12]... a Ty właśnie się z tego śmiej

@ewka2 kciuki za badanie [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️na ten moment wyglada Oki [emoji106]

@Mycha07 dokładnie na tym etapie mierzą już bez nóg, zatem moja mała miała ostatnio w 16tc 11,8cm bez nog wiec pewnie w kolejnym tygodniu może być około 18cm z nogami [emoji6]

Ja nie myje i nie będę myła okien w ciąży. Inni członkowie rodziny czyt. mąż musi to wziąć na klatę [emoji39]

@Mimi2330 tak ja robię hennę.

@ludek0288 gratuluje chłopca [emoji4]

Ja tez mam zakaz na przytulanki [emoji34][emoji20]

Musiałam się dziś zdrzemnąć po pracy bo te zmiany pogodowe są nie do zniesienia [emoji34]a teraz uczymy się do klasówki ... jak cudownie, ze niedługo wakacje [emoji4]i ja będę miała już wolne od lipca ... och odpoczniemy na pewno [emoji41]

Co do laktatorów to ja miałam ręczny i przez pierwsze tygodnie to było jedyne rozwiązanie aby syn korzystał z maminego mleka, dopóki pokarm nie zanikł. U mnie sprawdził się avent.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dwa tyg temu szyjka miała 5cm, a dziś 4,1cm. Jutro będą mnie konkretnie badać.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Mierzy mi szyjce wczoraj na wizycie i miałam 4,12 i to mój pierwszy pomiar więc nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle.
 
Dziewczynki bez paniki, szyjka powyzej 3cm po 20 tygodniu jest dobrym znakiem. Jesli nie robi sie rozwarcie to nie ma sie co martwic ;) Wystarczy ze lekarz bedzie kontrolowal co jakis czas, jesli sie martwicie. Katia szyjka moze sie skracac, ale wazne, zeby sie nie otwierala! Wiem, ze spokojnie donosisz do konca :)
 
Zakochalam sie w lozeczkach turystycznych, ogladam na allegro I nie wiedzialam, ze sa juz takie cudne! Otwierane z boku, podwieszane, razem z przewijakiem I karuzelka, cuda! I jak na moje oko bardzo tanie . Tutaj u siebie w tej cenie mialabym zwykle bez dodatkow :) A 300zl za takie to chyba nie duzo?
 
reklama
Mycha łóżeczka turystyczne sa super, moja Łucja uwielbiała :)

a co do szyjki to norma jest do 2,5 cm. Najważniejsze żeby była zamknięta. Ja całą ciążę miałam 2,5 , potem 2,1 i jakoś dotrzymałam do końca. Teraz to nie wiem jaką mam :)
 
Do góry