reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witam, otoz mam problem i nie wiem kogo zapytac, mam nadzieje ze mi pomozecie. Kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia dwa dni przed miesiaczka, miesiaczke dostalam jednak nie trwala 5 dni tylko 3, bylo go duzo. Dlatwgo musze zapytac, czy pomimo tego ze dostalam okres moge byc w ciazy? Dodam ze od kilku dni czesto oddaje mocz, czy to mozliwe objawy ciazy czy jakas infekcja?
W cciąży raczej nie jesteś, najlepiej kupić test ciążowy

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
Karolka nie kazdej kobiecie e ciaxy powieksza sie biust, jest to sprawa indywidualne, ale z reguly tak rosnie ;)

Kasiaagaa dokladnie tak sie czulam, dlugo mi sie wszystko schodzilo, bo przy sexie poprostu nic nie czulam! Dziura byla tak wielka ;)

Karolka a to Twoja pierwsza ciaza? Mozliwe, ze jelita? Mi dopiero dziewczyny uswuadomily gdzie znajduje sie moja macica, wszelkie ruchy po za nia ignoruje ;)

Ewelinanice, to moj sie smial, ze mam afrykance [emoji14] oczywiscie wszystko w zarcie, ja mam dosc duze poczucie humoru [emoji14]

Ann wspolczuje, jeszcze jak maly pies to latwiej wykompac... moj Labrador jak sie kiedys wytarzal w zdechlym szczurze albo martwym pisklaku I trzeba to bydle wykapac, a dodatkowo zadna przyjemnosc to dla niej... ;)

Krecona to chyba zalezy, mi po karmieniy troche zflaczaly I grawitacja jednak tez robi swoje :) ale bez tragedii, znam gorsze przypadki.

Tez jestem zdania, ze nalezy uszanowac, jesli ktos niechce umieszczac swoich zdjec w internecie I uwierzcie, ze to nie ma znaczenia czy grupa jest zamknieta czybotwarta, te zdjecia pozostana na serwerach w internecie...

Katia dopisz mnie plisss :)

Zamknijcie juz grupe! :) niechce czytac o roztetkach nastolatek, wakacje sie zblizaja ;) masakra!
MARZENNOW nie ma mowy o ciazy! Mowi Ci to stara matka prawie trojki dzieci! Nastepnym razem uzyjcie gumek!!!
 
Ja sie zgadzam z pudrowana, bo teraz jak zamykamy forum to nagle wysyp z krzaków będzie. Ja sie ciesze dziewczyny, ze dołączacie ale jak chcecie byc na zamknietym to tez sie trzeba udzielac a nie tylko lubić nas czytac. Ktos mysli ze napisze dwa posty i bedzie mial potem dostęp do naszych w wiekszosci prywatnych informacji. No bez jaj. Nie ma tak.

Ja bardzo chętnie wyśle moje usg z nickiem do Kati :) czytam Was od początku i bardzo ciężko byłoby mi się z Wami rozstać :( Obiecuję, że będę się częściej udzielać!
 
Witam mamusie w gorące dni, ja też mało piszę bo weekend poza miastem u siostry bylam,jak znosicie te ciepłe dni?bo ja powiem ze zastanawiam się nad lipcem i sierpniem skoro już mi ciężko ,przez moje cisnienia dodatkowo ..ja strasznie wyczekuje już końcówki czerwca na połówkowe ,z piersi jeszcze m nic nie wypływa,nie bolą tylko swędzą:)mam już nowe uzależnienie ARBUZ :)mogłabym codziennie zajadać co najmniej ćwiarte:)
Marika gratuluje Corci:) będzie wszystko dobrze na pewno!
 
Dziewczęta zaczynam się trochę niepokoić bo zaczynają mnie siedzieć ręce i stopy jak w poprzedniej ciazy. Tylko na cholestaze to jeszcze za wcześnie. Czy któraś z Was ma podobne objawy? Jestem w 18 tyg.
 
Własnie macie już może jakieś mysli ?plany czy chcecie długo czy krócej karmić?:)
Bo ja powiem szczerze że nie chce drugiego dziecka długo karmić ale to przez to że mam uraz po pierwszym karmieniu,moj Syn był tak uzależniony od piersi że nawet gdy byl najedzony dalej mógł płakać by tylko uspać i przytulac sie do cyca,normalnie był uzależniony przez to tez nie chciał smoka od poczatku,karmiłam go ponad rok i też ledwo skończyłam musiałam wiązać ssię w bandaże żeby nie mógł dostać się do piersi,przez to wszedzie gdzie byłam jak tylko marudził nicyzm nie dało się go uspokoic tylko cycem..dlatego ani nie dało się go z kimś zostawić ani nie chciał jeść dużo innych rzeczy przez to na pewno nie chce karmić dłuzej jak do 6msc i to tak maksymalnie ,uważam że wtedy dziecko już bedzie jadlo normalne jedzonko i nie zaszkodze podajac mu modyfikowane uważam zeby dziecko bylo szczęsliwe musi być mama szczesliwa. Ale wiadomo zycie zweryfikuje:)
 
Własnie macie już może jakieś mysli ?plany czy chcecie długo czy krócej karmić?:)
Bo ja powiem szczerze że nie chce drugiego dziecka długo karmić ale to przez to że mam uraz po pierwszym karmieniu,moj Syn był tak uzależniony od piersi że nawet gdy byl najedzony dalej mógł płakać by tylko uspać i przytulac sie do cyca,normalnie był uzależniony przez to tez nie chciał smoka od poczatku,karmiłam go ponad rok i też ledwo skończyłam musiałam wiązać ssię w bandaże żeby nie mógł dostać się do piersi,przez to wszedzie gdzie byłam jak tylko marudził nicyzm nie dało się go uspokoic tylko cycem..dlatego ani nie dało się go z kimś zostawić ani nie chciał jeść dużo innych rzeczy przez to na pewno nie chce karmić dłuzej jak do 6msc i to tak maksymalnie ,uważam że wtedy dziecko już bedzie jadlo normalne jedzonko i nie zaszkodze podajac mu modyfikowane uważam zeby dziecko bylo szczęsliwe musi być mama szczesliwa. Ale wiadomo zycie zweryfikuje:)

Ja nie cierpiałam karmienia piersią. Ale wiedziałam, ze to ważne, wiec karmiłam prawie 5 miesięcy. Teraz tez tak zamierzam.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Dziewczęta zaczynam się trochę niepokoić bo zaczynają mnie siedzieć ręce i stopy jak w poprzedniej ciazy. Tylko na cholestaze to jeszcze za wcześnie. Czy któraś z Was ma podobne objawy? Jestem w 18 tyg.

Ja nie mam akurat swędzenia ale mam olbrzymie siniaki i tez sie niepokoje. Zrób badania i sie wyjaśni. Ja robiłam i nic nie wyszło a siniaki sa i powstają nowe ogromne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również obiecuję jak Lola94, że będą udzielała się regularnie. Ustalcie jakieś limity, po których osoby nieaktywne będą usuwane i już
 
reklama
Ja bardzo chętnie wyśle moje usg z nickiem do Kati :) czytam Was od początku i bardzo ciężko byłoby mi się z Wami rozstać :( Obiecuję, że będę się częściej udzielać!
Wg mnie wyslanie swojego usg ani zdjecia nie czyni z nikogo osoby wiarygodnej a to, czy ktos się bedzie chcial fotkami dzielić to jego indywidualna sprawa i nie mozna tego wymagać.

No i jakby nie patrzec, to ostatni dzwonek na udzielanie się, wiec zapraszamy [emoji14]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry