reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

U tego co zawsze.. Ja chodzę prywatnie ciągle

Nie szkoda mi pieniędzy.. Więc udało mi się dostać dziś do mojego, mówił że siedzi po,, turecku,, i na 90% dziewczynka ale potwierdzenie będzie po wynikach, w każdym razie ciut mi lepiej

3jgx3e3kabw7uupr.png
Super :) silna dziewczynka. Serdeczne gratulacje :)
 
reklama
Ja używam Palmersa na zmianę z olejem różanym lub kokosowym. Ja też chętnie bym trochę piersi odddała, bo kręgosłup dostaje po tyłku. Kiedyś obiecałam sobie, że pierwsze zarobione pieniądze wydam na zabieg zmniejszenia piersi, bo tak ich nie lubilam. Z czasem się zaprzyjaźniliśmy, a teraz w ciąży znów mam ich dość
 
@Marika92 super wiadomość ze serduszko bije i ze dziewczynka ;) musi byc wszystko dobrze !!
Kurde zastanawiałam sie wielokrotnie nad tym
Detektorem :/ ale czuje ze bym co godzinie sprawdzała :/ fajne te wasze brzuszki ;) ja czuje lekkie pukanie ale oczywiscie wolałabym częściej :) w środę mam wizytę i mam nadz ze bedzie wszystko ok ...
Ja po cc dość szybko doszłam do siebie podobnie jak inne co leżały ze mną po SN ... ja jednak jestem zwolennikiem tego zeby kobieta sama decydowała choc wiadomo ze w Pl nie bardzo jest taka możliwość ...
 
Kręcona mi sie wydaje ze to zależy od genów tak jak z rozstępami. I tyle. Ja miałam mały biust po ciazy jest większy śnie taki jak u dziewczyn :) a i tak mam wrażenie ze mam zwisy i tez znaczne myślec o zabiegu chociaż moj tego nie widzi ;)
A tak wogole używacie jakies kremy na ujędrnianie ?
Ja używam hipp mama .. w ogole uwielbiam wszystko co hipp ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Już dawno miałam do Was dołączyć jednak zawsze było coś... chyba nie chciałam zapeszać i to odkładałam jednak czytam Was prawie od początku i teraz kiedy przechodzicie na forum zamknięte nie wyobrażam sobie dnia bez czytania Was :)
Jestem w 16tc i to moja pierwsza ciąża. Jeszcze nie znam płci bo maluszek nie chciał się pokazać. Wizyte mam jutro wieczorem i już czuję lekki stres, mam nadzieje, że z dzidzia wszystko w porządku :)
 
sorry ale ja cenie sobie prywatność wiec twarzy nie będę pokazywać, a co do usg nie każda dziewczyna korzysta tutaj z kompa inne tylko z komórki, a wiadomo na zdjęciu USG tez sa dane osobowe, ktoś jak ma ochotę to wstawi zdjęcie jak nie ma trzeba to uszanować.
Ja wlasnie no sory skoro to tajne forum to dlaczego nie pokazac sie z kim piszemy?duzo oszustow kreci sie na forum niestety.a pozniej tylko sa problemy z tego powodu a usg co za problem pokazac bez nazwiska z data porodu wiekszosc pokazuje na otwartym forum

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a usg co za problem pokazac bez nazwiska z data porodu wiekszosc pokazuje na otwartym forum

ja niestety nie mogę telefon mam za słaby a laptopem przednia kamerką też za ladnie nie wyjdzie :) pozatym bez danych to mozna sciagnac z internetu i nie jest to problem więc jaki jest tego sens?
 
reklama
Ja bym była ostrożna z osobami, które nie odzywały się do tej pory. Będziemy pisać o intymnych sprawach, nie chcę trafić później na "spotted:madka" czy inną bekę z mamuś;))

Dlatego przed nadaniem dostępu przedstawię Wam listę osób, które do mnie napisały z prośbą o dołączenie do forum zamkniętego.
Wspólnie zdecydujemy czy w takim kształcie przechodzimy na forum zamknięte.
 
Do góry