reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Przy pierwszym dziecku nie miałam kosza, bo wtedy syn był z nami w sypialni i spał normalnie w łóżeczku. Teraz nasza sypialnie oddaliśmy małemu, a sami jesteśmy w pokoju dziennym. Chce na noce zabierać dziecko do nas przez pierwsze 3-4 miesiące. Ale jak wyjdzie w życiu to nie wiem :p



Gratuluje córeczki :) Macie wybrane imię?

Dziękuję, czekamy jeszcze tydzień do połowkowych na potwierdzenie i będziemy podejmować decyzję jakie imię ale łatwo nie będzie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anusiak w tej ciąży nie miałam liczonego ryzyka. Tylko zmierzona przeziernosc (u dwoch lekarzy w tym samym dniu wyszła idealnie 1,1) i sprawdzona kość nosowa.

W pierwszej ciąży miałam takie wyliczenia robione.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ;) mi tez sie bardzo podoba to łóżeczko next to me ... cena jest kosmiczna ale można kupić używane taniej .. w ogole ja chyba wózek czy leżaczek i łóżeczko kupie używany. Przy pieewszym synku wszystko miałam nowe i wiem ze to służy na krotko a ponadto takie rzeczy mało co sie niszczą.. wszystko posprzedawałam i było w super stanie ... jedynie fotelik do auta kupie nowy ...ale to jeszcze czas ... ja zamierzam zacząć jakieś zakupy po wakacjach. W sierpniu beda na pewno promocje na ubranka takze wtedy bede szaleć :)
U mnie dzis piękna pogoda.ide zrobic pranie a potem poleniuchować ;)
Jetem tu krotko ale moim zdaniem fajne ze to bedzie zamknięte forum jednak w necie rożne rzeczy sie dzieją... a i nam bedzie bezpieczniej rozmawiać o rożnych rzeczach;)
 
Ja będę mieć tradycyjne łóżeczko w pokoju dzieci, a na pierwsze miesiące i spanie z nami w pokoju kupię kosz Mojżesza.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Siemka. Ja też chcę kupić kosz tylko się zastanawiam czy jest sens bo łóżeczko i tak będzie stać w naszej sypialni. Tłumacze sobie ze taki kosz wszędzie mogę zabrać ale czy warto...

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
oderalam dzis wyniki badan z krwi i moczu z moczu sa ok a z krwi martwi mnie bo mam podwyzszony plt 380a norma 369 neut 8,69 norma 6,13 mono 0,80 norma 0,36 czy powiinam sie martwic?
 
Ostatnia edycja:
Siemka. Ja też chcę kupić kosz tylko się zastanawiam czy jest sens bo łóżeczko i tak będzie stać w naszej sypialni. Tłumacze sobie ze taki kosz wszędzie mogę zabrać ale czy warto...

3jgx3e3k9n678rt6.png

Gdyby dziecko spało z nami w sypialni to nie kupowałabym kosza :) Malucha możesz położyć na drzemkę na kanapie czy coś :) chociaż ja jestem zwolenniczka spania dziecka w łóżeczku :)

Teraz muszę mieć dziecko przy sobie w nocy przez 3-4 miesiace. Później będzie spało z synem w pokoju w łóżeczku. Ale ja mam malutkie mieszkanie - 40m2 wiec będę slyszala każde kwilenie i w sekundę będę w drugim pokoju :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ja też zastanawiałam się nad łóżeczkiem Chicco, ale stwierdziłam, że ono długo nie posłuży, więc ostatecznie kupimy zwykłe. Chociaż faktycznie może to być fajna sprawa, jeśli chodzi karmienie w nocy.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry