reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Miałam zalecenia brać nospe i magnez 3 razy po 2 tabletki, jak nospa ok tak magnez muszę całkowicie odłożyć :( non stop biegunki . Lekarz powiedział że widocznie przedawkowane.. Zaleceń się trzymałam ale niestety taka dawka mi nie służy, z resztą i tak nie wiem po co mi aż taka dawka.. :/

3jgxflw1jd3417dv.png
 
reklama
@Marika92 a jak się czujesz? Kiedy lecisz do Norwegii?

U nas można kupić jeszcze taką opcję łóżeczka, takie 3 w 1 ale dla mnie chyba już przekombinowane ;)

@ewelinanice już bliżej niż dalej! Trzymamy kciuki:* już wiesz kiedy chcesz się bronić?

A czy ja Wam mówiłam, że tutaj w ogóle nie ma mam z gondolami? Maluszki jeżdżą w fotelikach samochodowych wczepionych w wózek, a później przechodzą do spacerówki od razu! Poza tym nasze dziecko chyba będzie miejscowym gigantem, bo tutaj duże ma 48cm!

p19uskjojbeqaxq5.png

1495710015-aaaaaa.jpeg
 
@Marika92 a jak się czujesz? Kiedy lecisz do Norwegii?

U nas można kupić jeszcze taką opcję łóżeczka, takie 3 w 1 ale dla mnie chyba już przekombinowane ;)

@ewelinanice już bliżej niż dalej! Trzymamy kciuki:* już wiesz kiedy chcesz się bronić?

A czy ja Wam mówiłam, że tutaj w ogóle nie ma mam z gondolami? Maluszki jeżdżą w fotelikach samochodowych wczepionych w wózek, a później przechodzą do spacerówki od razu! Poza tym nasze dziecko chyba będzie miejscowym gigantem, bo tutaj duże ma 48cm!

p19uskjojbeqaxq5.png

1495710015-aaaaaa.jpeg
Jesli oddam praxe do 30 czerwca to obrone mam 5 lipca. Jak nie zdaze to obrona za rok :/ zmiany w regulaminie :/

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim!
Też oglądałam to łóżeczko w sklepie i wszystko wygląda super ekstra, ale pod warunkiem, że macie drugie normalne na później, bo to jest dosyć malutkie. Wiadomo strasznie wygodne do karmienia w nocy np, ale krótki okres przydatności :) Chociaż to chyba tak jak z koszami Mojżesza :)

Dziewczyny czy Wy też tak strasznie kiepsko spicie? Dzisiaj w nocy więcej nie spałam niż spałam, jestem teraz jak zombie :/
@ewelinanice żyjesz? Już strasznie dawno żadnych wiadomości od Ciebie!


p19uskjojbeqaxq5.png
Ja też tak mam. Wieczorem zasypiam od razu a w nocy jak mnie corka przebudzi to nie śpię przez godzinę[emoji20]

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja po długiej przerwie urlopowwej. Nie byłam w stanie wszytskiego doczytać. Szkoda, że chcecie usuwać po dwóch tygodniach ja tak lubię Was czytać. Ja co chwile mam wyjazdy to służbowe to prywatne ale Was nadrabiam choć mało piszę, bo cały czas w niedoczasie jestem.
Wczoraj miałam wizytę, duże prawdopodobieństwo, że będzie dziewczynka - maluch rośnie pięknie.

Miłego dnia dziewczyny.
Ja osobiście mam nadzieję że nie bedzie usuwania. 2 tygodnie to nie jest dużo czasu.
Super że wszystko dobrze i gratuluję dziewczynki :)
 
Cześć!
Ale produkcja postów kwitnie, ale nadrobilam wszystko :D
@Anusiak1507 wydaje mi sie ze te wyniki sa bardzo dobre, ryzyko wyszlo ponizej 1 do 20 000,więc czym sie martwisz? Mam taki sam wydruk, ale teraz jestem w pracy, więc nie mam jak zrobic fotki.

@Marika92 nalezy Ci sie odpoczynek i relaks, wiec korzystaj, fajne wakacje bedziesz miala :)

@estrelicia mnie sie podoba to lozeczko 3w1 :D
Ja mam milion mysli na minute co do lozka małej. Raz chce kolyske, raz kosz mojzesza, raz lozeczko drewniane a potem myślę o turystycznym, mam uszkodzony aparat decyzyjny chyba :D

Dołaczam do grona osob, ktore zle śpią w nocy. U mnie dzis byla masakra. Najpierw nie moglam usnac, potem obudzilam sie o 1 i znowu spac nie moglam. A jak juz usnelam to snilo mi sie, ze szczury mi do domu wchodza przez taką wieeelka dziure pod oknem a ja stoje ze scierka i je zabijam :D :D okropny sen!

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przy pierwszym dziecku nie miałam kosza, bo wtedy syn był z nami w sypialni i spał normalnie w łóżeczku. Teraz nasza sypialnie oddaliśmy małemu, a sami jesteśmy w pokoju dziennym. Chce na noce zabierać dziecko do nas przez pierwsze 3-4 miesiące. Ale jak wyjdzie w życiu to nie wiem :p


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
To chyba mamy podobną sytuację mieszkaniową. Pokój dzienny jest jednocześnie naszą sypialnią i będziemy go dzielić z Maluchem. A drugi pokój zajmują chłopcy. Chciałabym wydzielić w naszym pokoju kącik dla Maleństwa tylko nie mam jeszcze za bardzo pomysłu, bo jednak będzie z nami cały czas. Nie będzie przenoszony do pokoju chłopców tak jak u Was.
W planach jest podział tego naszego pokoju na dwa (jest on dość duży i w kształcie litery L), ale to dopiero po komunii w przyszłym roku. Moi sąsiedzi 2 piętra wyżej tak podzielili i całkiem fajne pokoje wyszły. Już nawet chodziliśmy oglądać.
 
Do góry