reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Siemka. Ja też chcę kupić kosz tylko się zastanawiam czy jest sens bo łóżeczko i tak będzie stać w naszej sypialni. Tłumacze sobie ze taki kosz wszędzie mogę zabrać ale czy warto...

3jgx3e3k9n678rt6.png
Ja poszłam na żywioł, znalazłam kosz ze stelażem na allegro w dobrej cenie i zamówiłam. Starsza zostanie w swoim łóżeczku a maluch pójdzie do kosza. Jak wyrośnie z kosza pójdzie do łóżeczka a starsza dostanie "dorosłe" łóżko. Zobaczymy co będzie z tych planów :)
 
reklama
Ja poszłam na żywioł, znalazłam kosz ze stelażem na allegro w dobrej cenie i zamówiłam. Starsza zostanie w swoim łóżeczku a maluch pójdzie do kosza. Jak wyrośnie z kosza pójdzie do łóżeczka a starsza dostanie "dorosłe" łóżko. Zobaczymy co będzie z tych planów :)

Pokaz jaki zamowilas :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ja kupuje zwykle drewniane lozeczko do ktorego domontujemy kolka... Najwiekszy dylemat mam z wozkiem... Ale na to jest czas... 22.06 bede miala polowkowe... Ktos jescze w tym czasie bedzie mial polowkowe?
 
Ja kupuje zwykle drewniane lozeczko do ktorego domontujemy kolka... Najwiekszy dylemat mam z wozkiem... Ale na to jest czas... 22.06 bede miala polowkowe... Ktos jescze w tym czasie bedzie mial polowkowe?

Ja 19.06 prywatnie, a 24.06 w luxmedzie :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Dzień dobry wszystkim!
Też oglądałam to łóżeczko w sklepie i wszystko wygląda super ekstra, ale pod warunkiem, że macie drugie normalne na później, bo to jest dosyć malutkie. Wiadomo strasznie wygodne do karmienia w nocy np, ale krótki okres przydatności :) Chociaż to chyba tak jak z koszami Mojżesza :)

Dziewczyny czy Wy też tak strasznie kiepsko spicie? Dzisiaj w nocy więcej nie spałam niż spałam, jestem teraz jak zombie :/
@ewelinanice żyjesz? Już strasznie dawno żadnych wiadomości od Ciebie!


p19uskjojbeqaxq5.png
Jestem jestem ale jak by mnie nie bylo. Dzis zalewamy wieniec na naszej dobudowce hheeh ja w pracy a caly weekend w szkole bede . W niedziele musze sie pokazac prpmotorowi z praca. Wogole musze caly czas pilbowac majstrow bo mi sie o wszystko pytaja. Jestem inz. Budownictwa wiec maja mnie za wyrocznie hehe . Troche mi sie zluxni i nie dam Wam spokoju :) milo ze ktos o mnie pamieta [emoji14]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wlasnie sie zastanawiam jak umowic sie na nastepna wizyte teraz mam 30.05 pozniej bedzie polowkowe a moj doktorek woli zebym sie pokazywala co dwa tygodnie... A nie chce tak czesto robic usg. A u mnie co wizyta jest usg. Chyba poprostu umowie sie po polowkowym bede miec wyniki i pozniej za kolejne 2 tyg.
 
Ja kupuje zwykle drewniane lozeczko do ktorego domontujemy kolka... Najwiekszy dylemat mam z wozkiem... Ale na to jest czas... 22.06 bede miala polowkowe... Ktos jescze w tym czasie bedzie mial polowkowe?
Ja mam 27 czerwca :)

No właśnie z tym łóżeczkiem mam problem, te dostawki czy kosze Mojżesza starczają na krótko :/ chyba, że znajde coś takiego co starczy mi na pół roku a po tym czasie przerzucę dziecko do zwykłego drewnianego a starszaka do dorosłego, cały czas myślę która opcja najlepsza i najbardziej opłacalna [emoji23] Na szczęście mamy 4 pokoje tak więc choć o przestrzeń nie muszę się martwić ;)
 
reklama
Do góry