reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej Kochane... pogoda nie za ciekawa rzeczywiście... ja dzisiaj z m.mam w planie kupno parasola na taras bo w słoneczne dni to patelnia a nie taras [emoji6].
Potem oczywiście ogarnianie prania i bede szykować na obiad... jutro znajomi wpadają i musze cos smacznego przygotować.
Jutro tez wizyta... zaczynam sie znow bez sensu stresować...przeciez musi byc dobrze... serduszka słucham, więc u malucha wszystko ok a ja juz nie krwawie i mam nadzieję ze krwiakow nie będzie.
Zycze Wam mimo średniej pogody przyjemnego dnia[emoji4][emoji4][emoji4]

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
reklama
Dzień dobry Kochane :)

Wcinam śniadanko i popijam herbatkę. U mnie pada i jest brzydko, ale w planach mam słodkie lenistwo, więc taka pogodna dziś mi nie przeszkadza :p

@Emsi* ja sobie nagrywam te katastrofy,bo nie zawsze mogę obejrzeć.

Miałam na pierwszej wizycie ciążowej robioną czystość pochwy. Później jeszcze przed porodem robią.

Moje dziecko szaleje pod detektorem. Ucieka ciągle
 
Dobry;)u mnie tez w krakowie pogoda niby cieplo a jak wiatr zawieje to juz czuc chlodek i brak slonca pochmurno w nocy byla burza tylko sie przebudzilam o dalej spac.milego dnia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam w ten pochmurny deszczowy poranek ;-/
Normalnie nic sie nie chce od tej pogody...
Do tego mloda znowu smarka i kaszle nornlanie tragedia zmierzla jest tak ze najchetniej wyszlabym z domu;-)
Kurcze ale brakuje mi pracy... Zamowie sobie lampe do paznokci i bede siedziec i robic, bo z tego nic nie robienia dostaje do glowy.
Chyba dzisiaj jakis dolek zalapalam:-/

Sa juz mamusie z terminem na luty;-)
no u mnie tez deszczowo mi tez bardzo brakuje pracy ale staram sie znalesc jakies zajecie w domu :) a teraz dwa dni odpoczywalam i dzis jakos tez nie czuje checi zeby cos porobic najchetniej to bym jeszcze pospala:)
 
Ja na brak zajęć nie narzekam, tylko lenistwo mnie ogranicza :p mogłabym porządkować po kolei wszystkie szafy i szafeczki
 
Hej wszystkim. U mnie też dzisiaj pogoda nie za bardzo dopisuje, więc pewnie też spędzę cały dzień na leniuchowaniu.
Moje pytanie czy miała któraś z was problem z hemoglobiną w ciąży? Jak tak to w jaki sposób ja podnosiłyście. U mnie od początku ciąży spadła z 13.9 na 11.6. Lekarka przepisała mi tabletki z żelazem, ale nie mogę za bardzo ich przyjmować bo straszna zgaga mnie męczy.
Może wy mi coś poradzicie.
 
mam piękne piersi, M mówi, że takie jak kiedy mnie poznał;
przytulam Cię Mariczka;
brzuch mam już do brody, a ruchów jeszcze nie czuje;
ze mnie wychodzi jakiś glut, raz na kiedy, taki mniej więcej jak po stosunku;
mam wizytę 1czerwca, nie mogę się doczekać;
codziennie ćw. mięśnie kroczne, a i tak zdarza mi się puszczanie moczu;
w czwartek mam Dzień Matki w przedszkolu, jestem odpowiedzialna za poprowadzenie części uroczystości, oby dobrze to przetrwać, by wszystkim się podobało;
dziewczynki nie wejdę w grupę zamkniętą, jak pojawi się nowy człek to nie wyobrażam sobie siedzenia na necie, wiem, że do tego czasu jeszcze długo, jednak przez ten czas można się b związać, nie chcę czuć rozdartego serca...więc w razie jskbym nie dała rady już nic napisać
to życzę każdej poczucia szczęścia i wolności zawsze i wszędzie:biggrin2:
ja byłam na necie zwykle wtedy gdy karmiłam malego ;) bo co mozna jeszcze wtedy robić :) a fajnie miec z kims kontakt, nie trzeba pisać codziennie

oar89n7312bz9t17.png
 
ja byłam na necie zwykle wtedy gdy karmiłam malego ;) bo co mozna jeszcze wtedy robić :) a fajnie miec z kims kontakt, nie trzeba pisać codziennie

oar89n7312bz9t17.png

Oj tak :D u nas też przez pierwsze miesiące życia dzieci nocy ruch na forum miał się bardzo dobrze :D

@Kaska_96 niestety nie pomogę, bo się na tym nie znam.
 
reklama
Moje pytanie czy miała któraś z was problem z hemoglobiną w ciąży? Jak tak to w jaki sposób ja podnosiłyście. U mnie od początku ciąży spadła z 13.9 na 11.6. Lekarka przepisała mi tabletki z żelazem, ale nie mogę za bardzo ich przyjmować bo straszna zgaga mnie męczy.
Może wy mi coś poradzicie.

To może jedz produkty które mają w składzie żelazo np. wątróbka, nerki, natka pietruszki, szpinak itp. o tej zgadze poinformuj lekarza, może przepisze inne leki, które twój organizm zaakceptuje. U mnie w 1 ciazy pod koniec II trymestru też miałam problem z żelazem, przepisane miałam leki oraz zalecone jedzenie produktów w jego składzie.

-------
U mnie pogoda w kratkę, raz słoneczko świeci, za chwile pochmurno jest, więc do końca nie wiadomo jak będzie.... Już myślałam że mdłości przeszły z wymiotami u mnie bo od poniedziałku spokój miałam, a dziś znów zaczęły się od nowa....

------
Powodzenia dla osób co dziś wizytują:)
 
Do góry