reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Tez mnie interesuje co to ta czystosc pochwy, chyba tutaj nikomu tego nie robia? Chyba ze przy porodzie, bo jak cala ciaze nie zagladaja do srodka? Wiem ze zdarza sie przy porodzie, wtedy mam dostaje goraczki I daja antybiotyk I mamie I dziecku po porodzie

Marika to teraz wyczekujemy wynikow! Oby okkazalo sie nic groznego, albo latwego do wyleczenia.
W uk nie robią

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Ja miałam na ostatniej wizycie robione badanie czystości pochwy. Takim długim patyczkiem zbierała mi wymaz i wysyłane to jest do laboratorium. Wyników jeszcze nie mam. Ginekolog mówiła ze dzięki temu wykrywa się bakterie i pasożyty.

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
byłam raz w przychodni na Wallenroda bo tam jest jeden świetny lekarz, ale niestety nie było go i trafiłam do pani doktor, która już nie jest taka super, teraz chodzę do doktora Sambergera i byłam też u dr Taczały (jakoś tak) ten pierwszy ma mega wiedzę, natomiast ten drugi też i do tego jest mega sympatyczny i poświęca duuuużo czasu pacjentce indywidualnie :) prawdopodobnie w Bełżycach ( bo tam moja mama pracuje jako pielęgniarka i wie, że będę miała opiekę, nasłuchałąm się jak to jest w lubelskich szpitalach i trochę się boje, a ty gdzie chodzisz? gdzie planujesz?? :)
Ann
byłam raz w przychodni na Wallenroda bo tam jest jeden świetny lekarz, ale niestety nie było go i trafiłam do pani doktor, która już nie jest taka super, teraz chodzę do doktora Sambergera i byłam też u dr Taczały (jakoś tak) ten pierwszy ma mega wiedzę, natomiast ten drugi też i do tego jest mega sympatyczny i poświęca duuuużo czasu pacjentce indywidualnie :) prawdopodobnie w Bełżycach ( bo tam moja mama pracuje jako pielęgniarka i wie, że będę miała opiekę, nasłuchałąm się jak to jest w lubelskich szpitalach i trochę się boje, a ty gdzie chodzisz? gdzie planujesz?? :)
Pewnie jesteś z drugiej części Lublina ;)ja chodziłam do dr do przychodni przyszpitalnej na Lubartowska całe szczęście ze chodziłam i podjęłam decyzję o przeniesieniu do mojego obecnego dr także przemiły człowiek a do tego od razu poczułam się bezpieczna zlecił wszystkie badania nawet dodatkowe dba o wszystko po za tym ma zawsze czas na wizycie nie pogania jak trzeba to i 50min w gabinecie przesiedze i jest 6dni dyspozycyjny w tyg bo tylko prowadzi swój gabinet i na NFZ prywatny;) mam stały kontakt nawet tel w razie co zawsze chętnie odpowie co mnie nurtuje..także człowiek człowiekowi nie równy ;)a rodzic na pewno zamierzam w Lublinie co prawda nie chce w tym szpitalu co urodziłam pierworodnego na Lubartowskiej bo warunki tragedia ,i ci lekarze właśnie z tej przychodni do której chodzilam..Więc będę starać się dostać na Staszica bądź Krasnicka wszędzie są różne opinnie ale mnie przekonały warunki nowe na krasnickiej możliwość porodu w wodzie oraz teraz z mojej rodziny kilka sióstr rodzilo i każda zadowolona z podejścia położnych lekarzy a Staszica też tylko tam minus bo malo miejsc jest zawsze i trudno się dostać Ale z doświadczenia znajomych którzy planowali porody za Lublinem nikomu nie wyszło bo nie zdążyli ;p Ale przed planuje przejść się sama po tych szpitalach i obejrzeć porodowke i oddzialy ;)
 
Marika, teraz najważniejsze to odpoczywaj ile się da i myśl pozytywnie, wszystkie jesteśmy z Tobą i trzymamy mocno kciuki.

Ja po wizycie, wszystko ok, nawet jestem miło zaskoczona bo wszystko trwało mniej niż 1,5 godz i nawet usg długo dr robiła.

Mycha07 Ja robiłam w pierwszej ciąży posiew prywatnie i wyszedl dodatni więc przy porodzie dostałam antybiotyk i wszystko było ok. W drugiej ciąży już robili mi w szpitalu, poród trwał 10 min więc nie zdążyli podać antybiotyku i synek dostawał przez 2-3 dni. Teraz też pewnie zrobią ok 32-37 tc. Poproś w szpitalu o badanie na GBS.

Ja mam córkę z końca października i najczęściej ubieralam body z krótkim i pajacyk i tak chyba całą zimę, bo najwygodniej, sukienki tylko na wyjście w gości, potem na wiosnę już zaczęłam młodą stroić ;-)
 
Dokładnie tak jak dziewczyny piszą. Niektóre kliniki nie przyjmują do porodu bez tego badania. Ale niestety czasem lekarze tego nie pilnują wiec warto samemu o to zadbać aby być spokojniejszym [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
mam piękne piersi, M mówi, że takie jak kiedy mnie poznał;
przytulam Cię Mariczka;
brzuch mam już do brody, a ruchów jeszcze nie czuje;
ze mnie wychodzi jakiś glut, raz na kiedy, taki mniej więcej jak po stosunku;
mam wizytę 1czerwca, nie mogę się doczekać;
codziennie ćw. mięśnie kroczne, a i tak zdarza mi się puszczanie moczu;
w czwartek mam Dzień Matki w przedszkolu, jestem odpowiedzialna za poprowadzenie części uroczystości, oby dobrze to przetrwać, by wszystkim się podobało;
dziewczynki nie wejdę w grupę zamkniętą, jak pojawi się nowy człek to nie wyobrażam sobie siedzenia na necie, wiem, że do tego czasu jeszcze długo, jednak przez ten czas można się b związać, nie chcę czuć rozdartego serca...więc w razie jskbym nie dała rady już nic napisać
to życzę każdej poczucia szczęścia i wolności zawsze i wszędzie:biggrin2:
 
reklama
Witam w ten pochmurny deszczowy poranek ;-/
Normalnie nic sie nie chce od tej pogody...
Do tego mloda znowu smarka i kaszle nornlanie tragedia zmierzla jest tak ze najchetniej wyszlabym z domu;-)
Kurcze ale brakuje mi pracy... Zamowie sobie lampe do paznokci i bede siedziec i robic, bo z tego nic nie robienia dostaje do glowy.
Chyba dzisiaj jakis dolek zalapalam:-/

Sa juz mamusie z terminem na luty;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry