reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzień dobry:)
A mnie właśnie wywalili z zajęć przez ciążę;) muszę czekać wiec nadrobię sobie forum.
Dziewczyny, zaskoczyłyście mnie z tym prasowaniem dziecięcych ubranek. Aż sobie wygooglowalam po co, niby wysoka temperatura rozprawia się z drobnoustrojami które zostały po praniu. Jak długo prasowałyście?? Szczerze mówiąc myślałam, ze chodzi tylko o kwestie estetyki i miałam tego w ogóle nie robić.
Ktoś dziś wizytuje? Ja wczoraj zapisałam się już na usg połówkowe na 3 lipca


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
mam piękne piersi, M mówi, że takie jak kiedy mnie poznał;
przytulam Cię Mariczka;
brzuch mam już do brody, a ruchów jeszcze nie czuje;
ze mnie wychodzi jakiś glut, raz na kiedy, taki mniej więcej jak po stosunku;
mam wizytę 1czerwca, nie mogę się doczekać;
codziennie ćw. mięśnie kroczne, a i tak zdarza mi się puszczanie moczu;
w czwartek mam Dzień Matki w przedszkolu, jestem odpowiedzialna za poprowadzenie części uroczystości, oby dobrze to przetrwać, by wszystkim się podobało;
dziewczynki nie wejdę w grupę zamkniętą, jak pojawi się nowy człek to nie wyobrażam sobie siedzenia na necie, wiem, że do tego czasu jeszcze długo, jednak przez ten czas można się b związać, nie chcę czuć rozdartego serca...więc w razie jskbym nie dała rady już nic napisać
to życzę każdej poczucia szczęścia i wolności zawsze i wszędzie:biggrin2:
Ale każda z nas będzie miała po narodzinach mniej czasu i z doświadczenia wiem, że na pewno mniej będziemy się udzielać. Ale jednak takie wsparcie koleżanek z forum przydaje się.
 
Dzień dobry:)
A mnie właśnie wywalili z zajęć przez ciążę;) muszę czekać wiec nadrobię sobie forum.
Dziewczyny, zaskoczyłyście mnie z tym prasowaniem dziecięcych ubranek. Aż sobie wygooglowalam po co, niby wysoka temperatura rozprawia się z drobnoustrojami które zostały po praniu. Jak długo prasowałyście?? Szczerze mówiąc myślałam, ze chodzi tylko o kwestie estetyki i miałam tego w ogóle nie robić.
Ktoś dziś wizytuje? Ja wczoraj zapisałam się już na usg połówkowe na 3 lipca


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Który będziesz miała dokładnie tydzień na polowkowym?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dobra troche dramatycznie to zabrzmiało;) mamy zajecia na sali operacyjnej a tam sa różne maszyny wytwarzające pole elektromagnetyczne co nie jest bezpieczne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
hej;)
U mnie tez pochmurno ;(
Co do żelaza to polecam koktajle - np szpinak/ natka pietruszki/ jarmuz plus ulubione owoce np banan ananas jabłko gruszka troche soku z cytryny miodu woda miksować i pic codziennie ;) pyszne i mega zdrowe ;) z buraka tez sa pyszne, wazne zeby codziennie cos innego raz szpinak raz natka ... mi lek mówiła ze ważniejsze o żelaza jest ferrytyna .
Ja nie znoszę prasować :/ ale takie mini ubranka to sama przyjemność ;)
Miłego dnia wszystkim ;)
 
reklama
Wiecie co, odnośnie wątróbki jakiś czas temu miałam straszną ochotę ale sprawdziłam w necie najpierw i znalazłam kilka artykułów o tym, że wątróbka może zawierać nawet potrójną dzienna dawkę witaminy A i kobiety w ciąży raczej nie powinny jeść:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry