reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Teraz mam okropny nastrój.... Było w miarę do czasu tego badania... Płakać mi się chce.. Chyba mi nerwy puszczają :(

3jgxflw13ntv9eo3.png
 
reklama
@Marika92 kochana jestescie super dzielni/dzielne. Szkoda ze tak dlugo musisz czekac na wyniki. Bedziemy caly czas z Toba;-)
Gdzie jest ten obrzek? Jak to wyglada?
 
Marika wszystkie trzymamy kciuki za Twoje Maleństwo, więc musi być dobrze. Odpoczywaj teraz.

Ja też raczej staram się nie przegrzewać, więc dlatego zastanawiałam się nad tym czy body na krótki rękaw będą potrzebne w zimie, bo po domu nie zamierzałam zakładać niczego pod pajacyk ;-) ;)ale rzeczywiście na spacery pod pajacyk będa ok :tak:
Ja kupię kombinezon z misia i śpiworek do wózka, wiadomo, że przy -10 st C nie wyjde na spacer z noworodkiem, więc wydaje mi się, że taki gruby kombinezon nie będzie potrzebny.

Ja uwielbiam pajacyki, Alanek po domu "chodził" w nich do 8 mies :cool2: wieczorem, po kąpieli zakładałam czysty i zmieniałam następnego dnia wieczorem :-D tylko na wyjścia miał normalne ubrania ;-) ;) wydaje mi się, że pajacyk, to jest najwygodniejszy strój dla dziecka ;-) ;)
 
Hej, z tej strony Magda. Od jakiegoś czasu was czytam. Jestem w 3 ciąży, mam 2 synów 9 i 7 lat. W piątek amnio. Z tym 650 to ściema, genetyk powiedział mi ze można zbadać tylko 3 zespoły, a biologii się nie przeskoczy, na pełny kariotyp (tyle trwa wyhodowanie komórek) trzeba czekać 3 tygodnie, wiec bez sensu jest płacić ( tez chciałam), miałam amnio z młodszym synem i było spoko, wiec myśle ze tym razem tez będzie :)
 
reklama
O to super że chociaż jestesmy we dwie z Lublina;)a do której przychodni chodziłaś?;)i chodzisz teraz?w którym szpitalu planujesz poród?:)
byłam raz w przychodni na Wallenroda bo tam jest jeden świetny lekarz, ale niestety nie było go i trafiłam do pani doktor, która już nie jest taka super, teraz chodzę do doktora Sambergera i byłam też u dr Taczały (jakoś tak) ten pierwszy ma mega wiedzę, natomiast ten drugi też i do tego jest mega sympatyczny i poświęca duuuużo czasu pacjentce indywidualnie :) prawdopodobnie w Bełżycach ( bo tam moja mama pracuje jako pielęgniarka i wie, że będę miała opiekę, nasłuchałąm się jak to jest w lubelskich szpitalach i trochę się boje, a ty gdzie chodzisz? gdzie planujesz?? :)
 
Do góry