reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Kurcze nie nadążam za Wami ;( Wczoraj udało mi się kupić koszulę L w Biedronce i jeszcze jedna poduszka była ale to nie dla mnie. Jakby któraś chętna była to mogę jej kupić (jak jeszcze będzie) i wysłać.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
reklama
Cześć :) my też już na nogach. Zaraz śniadanko zrobie i dzisiaj zamierzamy z Mężem może wyskoczyć nad jakaś wodę lub gdzies na kocyku poleżeć :) zobaczymy gdzie nas poniesie :)

Męczy mnie katar alergiczny. Nie obejdzie się bez piguly dzisiaj.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Miłego dnia :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
@lena_89 w Tesco promka na pampersy jest praktycznie cały czas, też mam ten kuponik na dyszkę tylko chyba kupię jeszcze pieluchy dla starszaka ;) poprzednio przed porodem zabrałam chyba 6 mega pak pieluch i bardzo długo nie musiałam nic kupować :)

@pudrowana5 ja dziś ledwo żyję, mój D. miał inwenturę w pracy i wrócił dopiero o 21 więc cały dzień sama z dzieckiem, ciężko było no i jeszcze taki upał, że się nic nie chciało :D

@Myszka90 ja już bardzo tęsknię za pracą a tu jeszcze 1,5 roku w domu, myślałam że siedzenie w domu będzie przyjemniejsze :D[/QUOTE]
U u to się nie dziwię ze ledwo żylas

Hi dziś u nas pogoda przed burzowa wiec myślę że dam radę z opieką przy 1,5roczniaku koleżanki idę na 11 a tak mi się niechce....30.05 ma cc mały będzie miał brata
 
Witam sie prosto z pracy, taka piekna pogoda a ja do 20:30 tu przesiedze :( ale za to wieczorem dołączam do mojego M nad zalew, bo tradycyjnie jedzie na rybki. Ma byc ciepla noc, zrobimy ognisko, wpadną znajomi i moze posiedze z nimi do rana :D
Ja bym sie chciala opalic, ale sie wstydze wystawiac moich bladych nog, bo wygladaja jak smierc, no ale trzeba przelamac ten wstyd, bo inaczej ich nie opale nigdyyy :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie prosto z pracy, taka piekna pogoda a ja do 20:30 tu przesiedze :( ale za to wieczorem dołączam do mojego M nad zalew, bo tradycyjnie jedzie na rybki. Ma byc ciepla noc, zrobimy ognisko, wpadną znajomi i moze posiedze z nimi do rana :D
Ja bym sie chciala opalic, ale sie wstydze wystawiac moich bladych nog, bo wygladaja jak smierc, no ale trzeba przelamac ten wstyd, bo inaczej ich nie opale nigdyyy :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie pierwszy raz jest najgorzej się przełamać i założyć krótka sukienkę :p moje nogi są jak blade, chude patyki. Mało apetyczne [emoji23] ale już się tym nie przejmuje :)

Wieki nie byłam na ognisku :) fajnie Wam!


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
witajcie, co do opalanie powiem wam że będąc w ciąży nie powinno się plackiem opalać, nawet jeśli ma się zasłonięty brzuch to w jakiś sposób to szkodzi dziecku zwłaszcza jak to jest samo południe. Znam dziewczynę która w 7 miesiącu zaczęła rodzić bo leżała plackiem w największe słońce.... Ja w zeszłym roku ładnie się opaliłam ale się jakoś specjalnie nie opalałam wystarczyły zwykle spacery z córką jak miałam wolne i nie szlam do pracy:) Ale to wybór wasz i same wiecie co będziecie robić;)
 
Ale jestem zla... Chcialam wykupic recepyw w aptece na luteinke bo starczy do jutra wieczora i sie okazalo ze moj cudowny doktorek napisal date wystawienia na luty i niestety nie moga jej wydac o rany... Dobrze ze mam ta doustna to jakos przemecze...
Oczywiscie poszlam do ciucholandu bo M koszulki do pracy potrzebowal i skusilam sie na pare ubranek dla malenstwa;-) wczoraj dostalam pake ubran ale typowo po chlopaku wiec jak u mnie potwierdza na 100% dziewczynke to chetnie podaruje komus chlopiece;-)
 
Hej Dziewczyny. :) Wczoraj spędziłam taki fajny dzień. Przyjechała do mnie przyjaciółka i siedziałyśmy sobie cały dzień w ogródku. Przywiozła mi też świeże truskawki, więc
byłam wniebowzięta, bo ja nigdzie nie mogę trafić. Niestety dzisiaj pogoda u mnie trochę gorsza i nawet się nie chce z łóżka wstać.
Zazdroszczę Wam tych zakupów maluszkowych. Strasznie lubię podglądać co ciekawego kupujecie. Ja obiecałam sobie, że zacznę szaleć dopiero jak poznam płeć na 100%, bo nie wiem w jakie wzory i kolory iść. :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :) obudziłam się o 10 [emoji23] i właśnie jem śniadanko :)
1495268860-aaaaaa.jpeg


Dziś w planach sprzątanie mieszkania bo Wrocław ogarnęły jakieś chmury :( więc nie ma możliwości opalanka niestety... Wczoraj wracając z grilla urodzinowego koleżanki dostałam coś takiego od jednego Pana
1495269003-aaaaaa.jpeg


A na odwrocie
1495269016-aaaaaa.jpeg


Haha chyba nie tracę uroku mimo problemów w ciąży, myślę że oryginalny pomysł na podryw :D

Miłego dnia :)

3jgx3e3kkazbkrdz.png
 
Do góry