reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Miałam nadzieje, ze Anusiak coś napisze :( martwię się Kochana :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
pudrowaona5, dziękuję: -) po tym jak wymiotywalam pojawiła się u mnie na ustach opryszczka, a dokładniej 3, okropnie to wyglądało, miałam masc zovirax duo, Ale przeczytałam ze w ciąży nie można jej stosować, próbowałam naturalnych metod, okladów z torebki herbaty i z melisy, Ale nie pomogło i dostałam w aptece masc dla kobiet w ciąży i może być stosowana w okresie karmienie piersią, Erazaban, może komuś kiedyś będzie potrzebna.
 
Anusiak1507, nie martw się, będzie dobrze, pamiętam, gdy ja zobaczyłam krew na początku ciąży, Tak się zestresowalam, a to podobno było wynikiem zagniezdzenia się zarodka, potem gdy miałam dostać planowo okres, zaczęłam plamic na brązowo, a to też tak może być, ja o tym nie wiedziałam.
A bola Was też krzyże?
 
pudrowaona5, dziękuję: -) po tym jak wymiotywalam pojawiła się u mnie na ustach opryszczka, a dokładniej 3, okropnie to wyglądało, miałam masc zovirax duo, Ale przeczytałam ze w ciąży nie można jej stosować, próbowałam naturalnych metod, okladów z torebki herbaty i z melisy, Ale nie pomogło i dostałam w aptece masc dla kobiet w ciąży i może być stosowana w okresie karmienie piersią, Erazaban, może komuś kiedyś będzie potrzebna.
Ja tez przechodzilam opryszczke w ciazy, tylko mi sie zazwyczaj robi pod ustami, zawsze w tym samym miejscu, zoviraxu nie mozna uzywac, niestety meczylam sie, bo tak naprawde nic z domowych nie pomagalo :/
 
Itucha u mnie bebzol dosc spory, chodzilo mi o brak boli I ciagniec jak przy pierwsEj ciazy, szlaki juz przetarte ;)

Syn dzis goraczkuje, juz sie stresuje, bo przez chwile mial 39,7 udalo mi sie zbic do 38 ale I tak cala noc musze kontrolowac... Maz na nocke poszedl, wiec sama z nimi zoataje, nr juz spisane na nocnych lekarzy wrazie czego. Niestety majac dzieci nie mozna juz spokojnie spac...

Mecza mnie skurcze, magnez srednio pomaga. Chyba wzmaga sie przy stresie.
Ogladacie eurowizje?
Ciekawe co sie dzieje u Anusiak?
 
No to moja dzidzia tak sie wiercila podczas wizyty ze lekarzowi bylo trudno wychwycic kazda chwile i poze;) mam tylko jesszcze takie:
18472502_1226592307450251_1684334533_o.jpg
18472224_1226592280783587_229252377_o.jpg
 

Załączniki

  • 18472502_1226592307450251_1684334533_o.jpg
    18472502_1226592307450251_1684334533_o.jpg
    104,9 KB · Wyświetleń: 423
  • 18472224_1226592280783587_229252377_o.jpg
    18472224_1226592280783587_229252377_o.jpg
    82,6 KB · Wyświetleń: 423
Itucha u mnie bebzol dosc spory, chodzilo mi o brak boli I ciagniec jak przy pierwsEj ciazy, szlaki juz przetarte ;)

Syn dzis goraczkuje, juz sie stresuje, bo przez chwile mial 39,7 udalo mi sie zbic do 38 ale I tak cala noc musze kontrolowac... Maz na nocke poszedl, wiec sama z nimi zoataje, nr juz spisane na nocnych lekarzy wrazie czego. Niestety majac dzieci nie mozna juz spokojnie spac...

Mecza mnie skurcze, magnez srednio pomaga. Chyba wzmaga sie przy stresie.
Ogladacie eurowizje?
Ciekawe co sie dzieje u Anusiak?

Oj współczuje :( czuwanie w nocy przy dziecku z wysoka gorączka :( oprócz tego ma jakieś objawy?
Ja najgorzej wspominam zapalenie płuc u syna. To była koszmarna noc!! :(

Oglądam eurowizje jednym okiem. Wiedziałam, ze znam twarz Kasi Mos mnie olśniło! Śpiewa w reklamach link 4

Myśle co u Anusiaka :(

Poza tym mam pogrzeb w rodzinie, ale ze wzgledu na mój stan nie jade.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Katia, corka dwa dni temu przechodzila jakiegos wirusa, zero objawow, tylko goraczka jedno dniowa, myslalam, ze on tez ma to samo, bo brak objawow, ale u niego bardzo wysoka goraczka, moze gorzej przechodzi, jutro rano pewnie sie wszystko wyjasni.
 
reklama
Do góry