reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Teraz czytam w 16tyg na aplikacji PregLife I tam pisze o tych skorczach, czyli wszystko ok ;)
1494711972-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Teraz czytam w 16tyg na aplikacji PregLife I tam pisze o tych skorczach, czyli wszystko ok ;)
1494711972-aaaaaa.jpeg

Kurcze nie sadzilam, ze mogą pojawić się tak wczesnie [emoji15] dzięki za info, to uspokajające.

Zdrówka dla dzieciaczków! I oby noc była spokojna


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
O to tak jak ja :) House of cards i mam zaliczone ale na The Missing spojrzę :) z takich seriali to polecam Sherlocka, Broadchurch, Taboo, American Horror Story, the Killing i np. Luthera :)

Belfer był przefantastyczny!!! Czekam na drugi sezon :) a kryminały pochłaniania w wolnej chwili, teraz jestem na etapie Jo Nesbo :)

@Anusiak1507 jedź lepiej na IP, tak dla spokoju ducha, trzymam kciuki!!!

@Mycha07 u mnie też brzucha nie widać, nic nie boli, nie ciągnie, ruchów też póki co nie czuje a niby w drugiej ciąży wszystko szybciej ;)

@evli2 ja mam nawet dwa koty, każdy inny :D
1494702699-aaaaaa.jpeg

Boskie to zdjęcie [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja tez uwielbiam kryminały. Dzięki za tytuły ... będę lookac [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anusiak trzymam kciuki ... mam nadzieje, ze wszystko jest ok kochana


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez ciagle zaglądam... mam nadzieje, ze rano będą tu same dobre wiedci


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Niedziela. Moje dziecko wstało o 6:14 [emoji42][emoji42]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry