reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@itucha dziękuję bardzo! :) :) a jeżeli chodzi o seriale to głównie takie trzymające w napięciu, jakieś kryminały, thrillery, psychologiczne :D ostatnio oglądaliśmy z moim M. "The missing", polecam! Dwa sezony świetne ;) teraz też czekamy na kolejny sezon "House of cards". Także jak coś to czekam na jakieś sugestie w tym temacie :D
A balkon ekstra! Też muszę jakoś zagospodarować swój bo jeszcze nie zdążyliśmy go urządzić a robi się coraz cieplej :)

O to tak jak ja :) House of cards i mam zaliczone ale na The Missing spojrzę :) z takich seriali to polecam Sherlocka, Broadchurch, Taboo, American Horror Story, the Killing i np. Luthera :)
Belfra pewnie oglądałas?
Ja seriale tez Kubie, ale poszłam bardziej w czytanie kryminałów.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Belfer był przefantastyczny!!! Czekam na drugi sezon :) a kryminały pochłaniania w wolnej chwili, teraz jestem na etapie Jo Nesbo :)

@Anusiak1507 jedź lepiej na IP, tak dla spokoju ducha, trzymam kciuki!!!

@Mycha07 u mnie też brzucha nie widać, nic nie boli, nie ciągnie, ruchów też póki co nie czuje a niby w drugiej ciąży wszystko szybciej ;)

@evli2 ja mam nawet dwa koty, każdy inny :D
1494702699-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
@nati1607 a opisałabyś nam czym ta infekcja sie objawiała? jakas przeziebieniowa czy cos innego? teraz każda wiedza jest cenna.

Ja jestem w drugiej ciąży, ruchów na razie nie czuję, ale brzuch zdecydowanie szybciej widoczny. Może to kwestia mieśni i więzadeł , że już przez to raz przeszły.
 
Anusiak pędź do szpitala, trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego.

Ja ruchy w pierwszej i drugiej ciąży poczułam późno ok 20 tygodnia dopiero, teraz też jeszcze nic nie czuję a brzuch dużo bardziej widoczny niż w poprzednich ciążach
 
Niby zwykła infekcja grzybiczna ,czułam pieczenie ze swiądem i duże upławy ,ogolnie to pewnie infekcje bedą w ciązy mnie dopadac bo ciąża temu sprzyja i raczej u nas to rodzinne ale oby nie tak poważna na wszystko musimy reagowac kobitki:)
 
Nati dopytuje, bo ja tez juz przeszłam jedną grzybiczną, ale nie mówili mi że jest niebezpieczna, Dostałam gynazol dowcipnie i po jednym opakowaniu przeszło, ale tez licze sie z tym, że może nawracać :/
 
obecnie i teraz mam infekcje le nie tak bym sikać nie mogła a wtedy tak bylo niepokojace ze nie moglam zrobic siku wiec zapalenie sie zaczelo robic wtedy zapalenie moze dojść do płodu tak przynajmniej zostalam poinformowana w szpitalu,teraz moj lekarz mi przepisal żel który sobie wstrzykuje który w koncu jest podkreslone ze jest dla kobiet w ciąży na infekcje MultiGyn
 
Moja dzidzia poproszę znawczynię o stwierdzenie płci:))
 

Załączniki

  • 18472224_1226592280783587_229252377_o.jpg
    18472224_1226592280783587_229252377_o.jpg
    82,6 KB · Wyświetleń: 70
Co do płci, to na sam koniec badania dzidziuś zaczął sie tak ruszać, że lekarka zapytała nas czy chcemy wiedzieć płeć, bo widać siusiaka hehe ;-) od główki do pupy mówiła, że ma 7,3 cm, a z nóżkami około 9-10 cm. Od kilku dni czasem bolą mnie krzyże i na dole brzucha, wizytę u lekarza mam 22 maja.
Gratuluje synka;)

Dzien dobry!
Właśnie wrocilam z komunii mojego brata, czuje ze się tak przejadlam ze chyba do jutra nic juz nie tkne :D
Mowicie o ciuchach ciazowych, ja sie na szczescie jeszcze w jakies kiecki mieszcze bo sa rozciagliwe, ale na wesele w czerwcu bede musiala na pewno cos kupic :)
@Bezkonserwantow masz śliczna figure, a sukienka tez przepiekna :)
@itucha świetny balkon, tez mi sie marzy takie fajne urzadzenie balkonu, tylko u nas jest dlugi i wąski bardzo :(
@89Katia bardzo sie ciesze, ze czujesz sie lepiej i nie ma plamienia :)

Zauwazyla ktoras, ze mniej sika w drugim trymestrze? Ja dzis w nocy ani razu na sikanie nie wstalam, na tej komunii tez tylko raz wyszlam do toalety a pilam naprawde sporo. Ja to jak codziennie nie znajde sobie nowego zmartwienia to jestem chora chyba :/

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to ogólnie dużo sikam hehe chodź pogoda na komunie dopisała? ;)

Anusiak1507 trzymam kciuki za was:*
I ucha koty śliczne ja mam 1 kotkę i 3 psy;)
 
reklama
@nati1607 dzieki za odpowiedz. Fajnie, że jest taki nieszkoldliwy lek, zapamiętam nazwę. Ten mój jak zwykle był z litanią na opakowaniu, że jak mozna to żeby nie stosowac w ciąży lub po kosultacji z lekarzem, więc strasznie się bałam jak go zastosowałam w 7 tygodniu.....
 
Do góry