reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Ilona 88 ja tak mam, ciagle mnie mdli, jest gorzej niz w 7 tc. Tez mam juz dosyc, myslalam ze zacznie przechodzic a tu ciagle trzyma
@itucha tez mialam faze na ryby,, codziennie musiala ryba byc, nie wazne w jakiej postaci. teraz juz mi przeszlo

dawno mnie tu nie bylo bo mielismy smutnyczas, przed sama wielkanoca zmarla moja tesciowa, musielismy jechac do PL, przygotowanie pgrzebu itd, to wszystko nas przybilo.

a na ostatniej wizycie dowiedzialam sie ze wszystko jest ok, dzidzia miala 2,5 cm i o dwa dni mlodsza niz OM ale to moze wynikac z niedokladnego pomiaru zdaniem ginki. serducho pulsowalo jak szalone, male podskakiwalo i wszystko jest ok.
nastepne wizyty mam 12 i 15 maja. ta 15 to pomiar faldu karkowego bo jestem juz stara matka i trzeba pomierzyc czy genetycznie wszystko ok.

wy juz wiecie jakiej plci? zazdroszcze, ja sie nie nastawiam bo pewnie pokaze dopiero kolo 20 tc. chyba latwiej chlopcow wypatrzec.
 
reklama
Dziewczyny , czy to normalne że do teraz miałam mdłości i tylko mną szarpało,a dziś masakra 12tc i wymiotuje niedobrze mi cały czas?a najgorsze ,ze muszę brać luteine pod językową 4 tab.co 8h i po niej to jeszcze gorzej , teraz wzięłam o 13stej nie zdążyła się nawet rozpuścić i wszystko zwymiotowalam, Pisałam do lekarki czy próbować dalej czy dołożyć dopochwowo .Masakra miała któraś z Was tak?
Moja koleżanka tak miała do 7 miesiąca. Nie mogła oglądać tv, nie mogła czytać książek bo zaraz jak się w głowie kręciło i było niedobrze. Czasem tylko przez tel rozmawiała bo też dłużej nie była w stanie więc se różne przypadki.
Powiedz o wszystkim lekarce, może coś zaradzi. Trzymaj się dzielnie!

zem3tv73heitwzn6.png


uwo93e3k92cgh11g.png
 
Oby Wam te przykre dolegliwości minęły jak najszybciej.

Mi zostało zmęczenie i wilczy apetyt. W zasadzie ostatnie dni jem i śpię na zmianę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
hej @Ilona 88 , ja brałam luteine dopochwowo, pod język nie mogłam bo mnie smak odrzucał.
U mnie mdłości ustąpiły 3 dni temu, jak ręka odjął, więc jestem przeszczęśliwa, do tej pory nic nie przytyłam, ale czuję że teraz to nadrobię jak już mogę jeść hehehe. Za to cycki rosną ogromne, wybieram się jutro chyba na jakieś zakupy , bo już spodnie ciasne i cyckonosz jakiś potrzebny.
Ponieważ w poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążową to ogólnie trzymam sie diety..... a dzisiaj odkryłam w zapasach córki wielkiego czekoladowego królika Linda i zjadłam całego..... 550 kcal.... aż jestem w szoku, że dopuściłam się takiej zbrodni :)
f2w3rjjg1hj0dfwf.png
 
hej @Ilona 88 , ja brałam luteine dopochwowo, pod język nie mogłam bo mnie smak odrzucał.
U mnie mdłości ustąpiły 3 dni temu, jak ręka odjął, więc jestem przeszczęśliwa, do tej pory nic nie przytyłam, ale czuję że teraz to nadrobię jak już mogę jeść hehehe. Za to cycki rosną ogromne, wybieram się jutro chyba na jakieś zakupy , bo już spodnie ciasne i cyckonosz jakiś potrzebny.
Ponieważ w poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążową to ogólnie trzymam sie diety..... a dzisiaj odkryłam w zapasach córki wielkiego czekoladowego królika Linda i zjadłam całego..... 550 kcal.... aż jestem w szoku, że dopuściłam się takiej zbrodni :)
f2w3rjjg1hj0dfwf.png
Rozpusta [emoji12] [emoji23]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry