reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witam ☺ dołączam do grona mam listopadowych, termin mam na 12 listopad. Byłam teraz w poniedziałek na kolejnym usg i wyszło, że jest to 10t5d, mam zalecenie dużo leżeć, żeby dziecko bardziej urosło, bo podobno gdy się leży ono rośnie, biorę luteine dopochwowo 1 na noc, kwas foliowy folik. Mam mieć za 2 tygodnie badania prenatalne. A jak to u Was wygląda z wielkością dzidzi? I jak uważacie czy kalendarz płci się sprawdza ? Pozdrawiam
 
reklama
I u mnie [emoji3]

hchy43r8h8l5x99d.png
A miami znasz już płeć/ bo ostatnio miałam młyn i nie doczytałam. ja jeszcze nie znam płci, lekarka mówła, że może 22 maja coś się okaże, ale nie mam parcia:)
 
U mnie na usg wyszło 10t5d, a dzidzi ma 3,76 cm, to mało? 2 tygodnie temu, wyszło 9 tygodni i miało 2,4 cm, jestem osobą szczupłą, waże 48 kg przy wzroście 167 cm, może dlatego, jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii ?
 
reklama
ale to wedlug mnie jest bardzo fajnie jak jest dwojka tej samej płci :) co w tym niedobrego?

oar89n7312bz9t17.png
Nie wiem czy źle ale każdy chciał mieć parkę [emoji23] teraz oczywiście jest już im dobrze z dwójką tej samej płci, szczególnie Ci od dziewczynek są zadowoleni, reszcie czasami brakuje małej księżniczki ;)

Ja mam genetyczne 5 maja, może coś się pokaże choć w żadnym wypadku się nie nastawiam, ostatnio syn kazał mi czekać do USG połówkowego [emoji33]

@Loman88 na tym etapie waga i wzrost rodzica nie ma wpływu, jeżeli na USG miałaś podaną taką długość i tydzień ciąży to jest ok, pytanie czy termin ciąży z OM bardzo od tego odbiega.
 
Do góry