reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej ja wczoraj miałam genetycznie i uff wszystko wygląda dobrze! Dołączam do mam z pisiorkami pod sercem [emoji6] póki co wygląda że będę miała drugiego chłopaka także będzie wesoło [emoji4] wcale się nie spodziewałam ze uda się coś zobaczyc i nawet mój lekarz był zaskoczony [emoji6] dzięki temu wyprawkę mam w sumie z glowy.
Anusiak kciuki za wyjście!

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Super że wszystko ok. Witamy wśród mam chłopaczków. Chyba faktycznie łatwiej chłopców na tym etapie rozpoznać.
 
reklama
U mnie w lab norma do 100
Ale to jest norma dla osób nie będących w ciąży

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dziewczyny przepraszam, że się tak długo nie odzywałam, nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta :D
Dość, że ten telefon się zepsuł to jeszcze internet padł i dopiero dzisiaj przyszli panowie i go naprawili.
U mnie wszystko oki. Byłam wczoraj na prenatalnych i pan doktor powiedział, że wszystko super, dzidzia zdrowa. A raczej nie dzidzia tylko chłopaczek :D
Na początku wizyty zapytał mnie czy to nie bliźniaki, bo mam bardzo wysoką betę. 258 tys., ale nic nie mówiła, żeby to było złe, więc sama nie wiem skąd ta beta..
Ryzyko zespołu Downa wyliczył mi na 1:17 tys., więc bardzo niskie.
Postaram się już być z wami na bieżąco :)
Mdłości chyba powoli mijają (odpukać). :)
Gratulujemy! Fajnie macie że tak od razu po prenatalnych dostajecie analizę. Ja muszę czekać do 9 maja.
 
Dziewczyny mialam usg ;-) moj dzieciaczek podgonil nawet na tym starym sprzecie wychodzi 12tc4 d ;-) takie krecenie bylo ze nawet tetna nie dal posluchac bo tak szalal babelek rozkladal nogi ale co moj kochany dr chcial zrobic zblizenie to byla inna figura;-) moze jutro sie dowiem ktoz to;-) nie pijcie czekolady przed usg ;-) zjadlabym sledzia w smietanie;-)
 
reklama
Do góry