reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Mycha07 ale super :) A płeć Ci zdradzili?! Gratulacje, Dawaj fotę!

p19uskjojbeqaxq5.png
Plec? Dopiero jestem w 13 tyg ;) jeszcze za wczesnie. Nastepny scan w 31tyg wiec moze wtedy sie dowiem
 
reklama
Katia mój też żłobkowy i niedługo przenosi się do przedszkola. On długo mówił że nie chce rodzeństwa Ale ostatnio troszkę mu przeszło. Chorób się aż tak nie boję bo Jasiu w pierwszym roku mocno chorował a w tym już dużo mniej. Myślę że następna zimę już będzie dobrze. Ale tak jak piszesz, inne mamy to przeszły to i my damy radę [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lomana88 u mnie w poniedziałek dzidzi miało 3,49 cm i wyszło 10+1 ale z OM powinno być 10+3/4 więc na razie maleństwo młodsze.

Mycha już duży twój skarb :-)

Ja już od środy w pracy, dostałam progesteron i zwolnienie tylko na dwa dni ...
 
Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj już tez po pracy, ale zaraz lecę na szkolenie, więc pisze w locie.
Ja mam już córeczkę, a zdecydowanie wolałabym mieć teraz.... drugą córeczkę ;p więc akurat u mnie sie nie sprawdza chęć posiadania parki, ale oczywiście najważniejsze żeby było zdrowe :)

kiedyś pisałyśmy o przeciskaniu sie dziecka przez kanał rodny, więc wstawiam Wam fajny artykuł na ten temat. moja koleżanka jest doulą więc czasem wrzuca takie artykuły , będę Wam kopiowała.
Link do: Co dzieje się podczas przechodzenia dziecka przez kanał rodny? - Siostra Ania

strasznie zazdroszcze takich już dużych dzieciaczków :D ja mojego ostatnio widziałam jak miał 9 mm a teraz kto wie, ale badanie genetyczne mam dopiero 17 maja


f2w3rjjg1hj0dfwf.png
 
reklama
Dziewczyny , czy to normalne że do teraz miałam mdłości i tylko mną szarpało,a dziś masakra 12tc i wymiotuje niedobrze mi cały czas?a najgorsze ,ze muszę brać luteine pod językową 4 tab.co 8h i po niej to jeszcze gorzej , teraz wzięłam o 13stej nie zdążyła się nawet rozpuścić i wszystko zwymiotowalam, Pisałam do lekarki czy próbować dalej czy dołożyć dopochwowo .Masakra miała któraś z Was tak?
 
Do góry