reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja akurat na piersi jestem przygotowana, ze bedą inne. Najbardziej boje się, ze na brzuchu zostanie mi pomarszczona skóra.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z drugiej strony boje sie iść do innego lekarza, ze juz wogole namiesza mi w głowie..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

@Bezkonserwantow myślę, że tylko genetyk moze to odczytywać mając przed sobą usg, wynik przeziernosci plus wolne bhcg i pappa.
Kurczę nie wiem co Ci doradzić, jeżeli byłoby cos nie tak to myślę, że powiedziałaby. To jest bardzo poważne badanie


f2w343r80nnu8fu0.png
 
@estrelicia hormony nam wariują. Ja mam czasem podobnie. Czasem cieszę się, że brzuszek już zaczyna być fajnie widoczny, że nabieram nawet kobiecych kształtów, bo zawsze byłam baardzo szczupła, max 51 kg przy 168 cm ! a z drugiej strony wszędzie mi żyły powychodziły, na bokach brzucha, na piersiach, na udach, coraz więcej spodni jest ciasnych. Cerę mam okropną, włosy jeszcze gorzej... a te na nogach rosną w zastraszającym tempie. Ja się pytam gdzie ten blask kobiet w ciąży? :D

@Bezkonserwantow dziwna trochę ta lekarka, nawet jeśli nie chciałaby brać na siebie odpowiedzialności za te ewentualne 5% błędu to mogłaby powiedzieć, że z badań wynika, że wszystko jest ok, ale wiadomo, że zawsze zostaje te 5%.. No ale każdy chce naciągnąć na dodatkowe badania, tym bardziej, że z tego co zrozumiałam to miałabyś je robić w tej samej klinice co pracuje ta lekarka, a więc dla nich dodatkowe pieniądze. Skoro ryzyko wyszło Ci naprawdę niskie to ja bym sobie dała spokój z tym dodatkowym badaniem za ponad 2 koła. Ewentualnie jakbyś miała sprawdzonego lekarza innego, który mogłby potwórzyć usg, można by to było z nim skonsultować..

U mnie dziś na obiad będzie.... makaron ze szpinakiem i kurczakiem :D
 
@Bezkonserwantow ja bym pewnie zwariowała, bo jestem panikarą totalną, ale wydaje mi się, że konsultacja z drugim lekarzem uspokoi i ciebie i da ci informacje czy warto brać się za dodatkowe badania.

Dziękuję Wam dziewczyny za słowa wsparcia. Za tydzień umówiłam się na kontrole po tych dowcipnych lekach, mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Z tymi wizytami planowanymi co miesiąc to chyba nic nie wyjdzie heheh, bo zawsze coś.

Ja już chyba mam zlecone wszystko co się dało, tydzień temu glukoza, morfologia, mocz , cytologia, tsh , a teraz mam zrobić toksoplazmoze, hiv, wr i tak dalej.

Trzymam kciuki za Was wszystkie, które borykacie się z wątpliwościami, problemami i szpitalami.
 
Dzięki dziewczyny! @89Katia wiem, że się da, ale jakoś się boję, że mnie się nie uda :) Ale też wiem, że jak będę już miała przy sobie swoje maleństwo to te wszystkie kg, rozstępy itp nie będą dla mnie już takie ważne.
Póki co wiem, że rośnie we mnie mały człowiek, ale reszta jest dużą abstrakcja :)
@Iska90 ja też zawsze byłam szczupła, ale z taką zaznaczona kobieca figurą - wyraźne biodra, pupa. I teraz czuję, że zamiast kobieca to robię się nijaka [emoji14]
Ale wiecie co! Czy to jest możliwe, że mam coś na kształt pms? Bo jakby patrzeć na cykle to teraz powinnam mieć okres, więc może od tego mam takie nastroje?
@Bezkonserwantow ja bym poszła jeszcze do jednego lekarza na badanie, zamiast od razu wydawać kasę na testy.. Ale zrób to co Cię najbardziej uspokoi!

Zaraz wchodzę na usg, trzymajcie kciuki!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Mi sie wydaje ze moj ciazowy brzuszek nawet wieczorem sie nie pojawia wisi mi tylko ta faldka po ciazy spozywczej i tyle nawet staniki luzne sie zrobily jakas masakra.

A przy corze mialam 9kg na plusie ale wod tyle ze w tym tygodniu co tetaz jesyem wygladalam jak w 5 a jak bylam W5to jak do porodu;-)
 
Do góry