reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Juz chyba gorzej byc nie moze siedze i placze bo tylko to mi zostalo. Wg ordynatora to organizm walczy z ciaza tym bardziej ze byly poronienie a zajscie umozliwily hormony
Ale czy to możliwe....? Eh

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Boże jedyny. Ile jeszcze będziemy cierpieć?? Anusiak, bądź dobrej myśli.
Dziewczyny, sprawdziłam wyniki w internecie. Morfologia idealna, ale w moczu mam bakterie ponad normę. Co w takim przypadku się stosuje???
 
Boże jedyny. Ile jeszcze będziemy cierpieć?? Anusiak, bądź dobrej myśli.
Dziewczyny, sprawdziłam wyniki w internecie. Morfologia idealna, ale w moczu mam bakterie ponad normę. Co w takim przypadku się stosuje???

Dużo wody, żurawina suszona.

@anusiak ściskam Cię mocno!!!! A w szpitalu nikt nie może zrobić usg genetycznego?


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Dziś rano miałam usg genetyczne, wszystko dobrze, lekarz stwierdził że dziecko super współpracowało i ładnie wszystko było widać, tzn. wszystko oprócz płci ale mam nadzieję, że to oznacza dziewczynkę ;) jutro jadę jeszcze pobrać krew na NIFTY
Zobacz załącznik 804037

A dlaczego robisz nifty ? Jest jakiś powód czy sama z siebie po prostu chcesz być pewna ?
Pytam, bo sama się zastanawiam.

@akpuroks gratulacje :)

@hugins i @ewelinanice dzięki :* bo już się czułam jak najbardziej wyrodna i samolubna matka świata :)

p19uskjojbeqaxq5.png

Ja tez się tak czuje...figura to jedno, do tego cera, włosy maskara ... o ciągłym stresie czy wszystko dobrze już nie wspomnę. Oby do listopada !

@estrelcia ja jednego dnia cieszę sie, ze widać mi juz brzuszek, a drugiego mam wrażenie, ze to nie brzuch mi urósł a sadło! [emoji33]
Tez najchętniej zaczęłabym dietę i ćwiczenia. Tym bardziej ze lato idzie [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tzw. Ciąża spożywcza ... tez mam takie podejrzenia wieczorami szczególnie [emoji3]

@Bezkonserwantow ja bym pewnie zwariowała, bo jestem panikarą totalną, ale wydaje mi się, że konsultacja z drugim lekarzem uspokoi i ciebie i da ci informacje czy warto brać się za dodatkowe badania.

Dziękuję Wam dziewczyny za słowa wsparcia. Za tydzień umówiłam się na kontrole po tych dowcipnych lekach, mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Z tymi wizytami planowanymi co miesiąc to chyba nic nie wyjdzie heheh, bo zawsze coś.

Ja już chyba mam zlecone wszystko co się dało, tydzień temu glukoza, morfologia, mocz , cytologia, tsh , a teraz mam zrobić toksoplazmoze, hiv, wr i tak dalej.

Trzymam kciuki za Was wszystkie, które borykacie się z wątpliwościami, problemami i szpitalami.

Ale tu nie ma co panikować przecież wszystko jest w granicach normy...a ze baba mruk to trudno.
@Bezkonserwantow głowa do góry ... rodzinka dobrze mówi [emoji6]

Juz chyba gorzej byc nie moze siedze i placze bo tylko to mi zostalo. Wg ordynatora to organizm walczy z ciaza tym bardziej ze byly poronienie a zajscie umozliwily hormony

Nie daj się kochana !!! [emoji123] myśl pozytywnie i bądź silna. Musi być wszystko dobrze.


Ja dziś praca z domku bo zatoki bolą oj bolą ... okład na głowę i wyglądam jak ninja [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiec jestem juz mama :) mam córke ktora urodzilam w 2009r przez CC o mesiac wczesniej.... wiec to moja druga ciaża. puki co przebiga dobrze. czytalam ze pare z Was wybiera sie na prenatalne badanka ja rowniez ide 10 maja wczesniej mam przyjechac do kliniki na pobanie krwi.
O a ja mam syna z 2009r. Witamy :)
 
@89Katia no wlasnie nie bo tutaj ten sprzet to ze tak powiem staroc za komuny za kazdym razem pokazuje ze dzidzia jest mniejsza w porownaniu do usg w przychodni jakas maskara:-(

Schudlam 1,5kg :-(
Ale jak stad wyjde to nadgonie chodzby za 3;-) taka jestem glodna a zoladek skurczony ze nic nie chce przyjac.
Podobno byla tutaj babka ktora schudla w ciazy,11kg ale jadla tylko kaszke dla dzieci i byla na kroplowkach i miala to co ja :-/
Czyli wymioty i boegunka po kazdym zjedzeniu ale urodzila sn syna 3,400wiec dzieciaczki dobrze sie dokarmiaja z mamusiek;-)
 
reklama
@estrelicia robisz sie piekna! Spytaj meza! :)

Mi juz szczeze obojetnie, trzecia ciaza napewno zoatawi jakis slad, ale nie specjalnie sobie zawracam tym glowe, maz mi mowi ze jestem sexy I dziekuje ze mamy piekne I zdrowe dzieci. Innym nie musze sie podobac, siebie akceptuje rowniez!

@anusiak a jakos mozna to zatrzymac, zeby organizm nie walczyl I nie probowal usunac ciazy? Mam nadzieje, ze to.nie to, bo wydaje mi sie , ze odrazu bys poronila.
 
Do góry