reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry wszystkim. A ja dzisiaj na 9.00 mam wizytę i nogi mam jak waty, boję się jakie wieści usłyszę.
Będzie dobrze. ChociaŻ ja mam jutro i też stres....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej dziewczyny.....
a ja dzisiaj od rana ryczę. Co to za stan :/ martwię się lekiem coo dostałam na moje problemy dowcipne ( candida niestety....) . Wszędzie trąbią nic przed końcem pierwszego trymestru, wystrzegaj się ..... eh a ja już teraz musiałam coś wziąć i teraz się stresuje, że mogę zrobić krzywdę dziecku.... a z drugiej strony nie leczyć też źle.... :(


34bw9n73ak4mfnz2.png
 
Hej!

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!! Trzymam mocno kciuki!!! &&&&&&

@MarMo ciągle powtarzam, że lekarze na studiach powinni mieć zajęcia z empatii i człowieczeństwa. Ważne, że z dzidziusiem ok.

@Mabi może zadzwoń do lekarza i zapytaj o to. Masakra,że to my jako pacjentki musimy martwić się o takie rzeczy. Na pewno jest jakiś lek, który jest bezpieczny w I trymestrze. Ja brałam gynalgin chyba w pierwszej ciąży. Nie pamiętam tylko na co to było. Chyba na bakterie w moczu.

U mnie szok i niedowierzanie. Mąż SAM powiedział, że nie idzie do pracy i idzie do lekarza. Meczy go kaszel już drugi tydzień. Zawsze trzeba go wołami do lekarzy ciągać, a dziś poczuł jakieś wyrzuty sumienia, że naraża swoją żonę w ciąży na chorobę :p no i poszedł sie leczyć ten mój chłopina.

Pogoda okropna. OKROPNAAAA :(

A ja mam chyba coś na kształt rwy kulszowej. Boli mnie lewa strona kręgosłupa i promieniuje na pośladek. Ciężko mi się chodzi.

Miłego dnia wszystkim!
 
Hej dziewczyny.....
a ja dzisiaj od rana ryczę. Co to za stan :/ martwię się lekiem coo dostałam na moje problemy dowcipne ( candida niestety....) . Wszędzie trąbią nic przed końcem pierwszego trymestru, wystrzegaj się ..... eh a ja już teraz musiałam coś wziąć i teraz się stresuje, że mogę zrobić krzywdę dziecku.... a z drugiej strony nie leczyć też źle.... :(


34bw9n73ak4mfnz2.png
Moim zdaniem gorsze jest nieleczenie...
Ja brałam coś na uplawy i też się martwilam czy będzie dobrze jak to biorę i lekarka powiedziała ze to bezpieczne, ze w końcu czymś trzeba leczyć pacjentki przez te 9 miesięcy :)


hchy43r8h8l5x99d.png
 
@Mabi ja tez juz bralam leki antybiotyk i teraz masa roznych dziwnych wiec glowa do gory...;-)

A ja po dzisiejszej wizycie zrozumialam ze oni nie maja pojecia co mi jes i ostatnie dwa dni to bylo leczenie na zasadzie prob i bledow a ty sie kobiecino mecz. Mieli szczescie widziec i slyszec jak wyglada moj atak bo akurat przyszli... A juz myslalam ze bedzie dobrze bo juz wczoraj wygladalo ze sie poprawilo...:-/
 
@Mabi ja tez juz bralam leki antybiotyk i teraz masa roznych dziwnych wiec glowa do gory...;-)

A ja po dzisiejszej wizycie zrozumialam ze oni nie maja pojecia co mi jes i ostatnie dwa dni to bylo leczenie na zasadzie prob i bledow a ty sie kobiecino mecz. Mieli szczescie widziec i slyszec jak wyglada moj atak bo akurat przyszli... A juz myslalam ze bedzie dobrze bo juz wczoraj wygladalo ze sie poprawilo...:-/
O nieeee :( już myślałam, że po wszystkim :( a Ty nadal się męczysz :(
 
@Mabi ja tez juz bralam leki antybiotyk i teraz masa roznych dziwnych wiec glowa do gory...;-)

A ja po dzisiejszej wizycie zrozumialam ze oni nie maja pojecia co mi jes i ostatnie dwa dni to bylo leczenie na zasadzie prob i bledow a ty sie kobiecino mecz. Mieli szczescie widziec i slyszec jak wyglada moj atak bo akurat przyszli... A juz myslalam ze bedzie dobrze bo juz wczoraj wygladalo ze sie poprawilo...:-/
Jak ciąża przebiega bez problemów to każdy gin jest dobry. Ale jak coś się złego dzieje to naprawdę ciężko znaleźć porządnego specjalistę. Bądź silna. Dla maluszka
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Wiem, że ginekolog nie przepisała mi tego bez powodu. Lek nazywa się Gynazol, a ja oczywiście od razu szukam jakiś postów na necie i niepotrzebnie się stresuje, ale jakoś w ogóle nie umiem się opanować. W cytologii wyszedł mi stan zapalny i faktycznie mnie zaczeło szczypać i wczoraj na wizycie stwierdziła lekarka, że trzeba to wyleczyć. :( Tylko ja jakoś nie mam do niej zaufania, może to jest powodem..... po prostu

Anusiak mam nadzieję, że w końcu Cie zdiagnozują. Ja w pierwszej ciąży też ciągle lądowałam na patologii, a to skurcze, a to szyjka, było kolorowo. Ale chyba lepiej, że jesteś tam na miejscu, w końcu muszą dojść do jakiś wniosków.

34bw9n73ak4mfnz2.png
[/CODE]
 
Do góry