reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

hej dziewczyny. Ja też dzisiaj po badaniu, nadprogramowym bo mam niestety stan zapalny dowcipny, nie ma jak uroki ciąży..... ale dostałam jakiś krem i ma pomóc. U mnie już 8tyd. i 4 dni, nie wiem jak wy te paseczki robicie na dole hehehe.
A co do luxmedowskim sprzętów, to mi tez lekarz poradziła robić przesiewowe usg gdzie indziej i będę bulić, zastanawiam się też nad testem PAPPA.

pozdrówka
 
reklama
Ja dostałam skierowanie na prenatalne z racji wieku, zdecydowałam się na aminopunkcję. Niestety z tym skierowaniem muszę iść do Zakładu genetyki, stanąć w kolejce od 7.30, przejść konsultacje u kolejnego lekarza, który dopiero wyznaczy termin i miejsce badania. Tak więc muszę albo wziąć urlop, albo mocno spóźnić się do pracy i to odrobić. A sądziłam, że termin badania przez telefon załatwię.
 
Moje dzisiejsze badanie to naprawde rozczarowanie.. Doktor beznadziejny do kwadratu... Nic sam mi nie powiedzial, jak zapytalam o cokolwiek to odpowiadal jakbym byla jakims durniem.. A na pytanie o plec... Popatrzyl na mnie z politowaniem i odpowiedzial ze powinnam wiedziec ze dopiero w 16 tygodniu cechy plciowe sa mozliwe do rozpoznania... Kanal i tyle..
Cale szczescie ze Maluch tak slicznie fikal :) to zrekompensowalo niemilego doktora.
Lekarz porażka. Już wiesz do kogo nie iść następnym razem.
 
MarMo a to było zwykle usg czy genetyczne?
Kawał dziada:/


3jgx43r8xrunsobg.png
Genetyczne czyli usg, pobranie krwi na test pappa i wyniki po 8 maja - wiadomo.. Dlugi weekend...
 
hej dziewczyny. Ja też dzisiaj po badaniu, nadprogramowym bo mam niestety stan zapalny dowcipny, nie ma jak uroki ciąży..... ale dostałam jakiś krem i ma pomóc. U mnie już 8tyd. i 4 dni, nie wiem jak wy te paseczki robicie na dole hehehe.
A co do luxmedowskim sprzętów, to mi tez lekarz poradziła robić przesiewowe usg gdzie indziej i będę bulić, zastanawiam się też nad testem PAPPA.

pozdrówka

Mabi na tej stronie, https://www.suwaczki.com
Wybierz po lewej stronie: termin porodu i ciąża a dalej wg instrukcji wpisujesz pierwszy dzień ostatniej miesiączki, wybierasz typ paska i suwak. Następnie kopiujesz link który sie utworzył ( ja wybrałam ten pierwszy) i kopiujesz do sygnatury. Sygnatura powinna byc w ustawieniach Twojego konta tutaj[emoji4]
Mam nadzieję, że w miarę jasno to przedstawiłam[emoji4]


3jgx43r8xrunsobg.png
 
Ja dostałam skierowanie na prenatalne z racji wieku, zdecydowałam się na aminopunkcję. Niestety z tym skierowaniem muszę iść do Zakładu genetyki, stanąć w kolejce od 7.30, przejść konsultacje u kolejnego lekarza, który dopiero wyznaczy termin i miejsce badania. Tak więc muszę albo wziąć urlop, albo mocno spóźnić się do pracy i to odrobić. A sądziłam, że termin badania przez telefon załatwię.
nie obawiasz się tego badania?
mialas juz prenatalne? wyszlo cos niepokojącego?

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
Do góry