reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

U mnie słoneczko świeci jest już 20stopni a i tak samopoczucie mam do kitu przez nudności. . Leze plackiem na kanapie i czekam aż synek się obudzi żeby się zająć nim wtedy nie będę myśleć tylko o tych dolegliwościach
 
reklama
Hejo! U mnie dziś mniejsze mdłości za to brzuch ciągle nie miłosiernie. Spac nie można. Ale udało się zjeść śniadanie :) ja też mam głupie sny. Straciłam już dwie ciążę.. W nocy budzę się z koszmarów.. Ale nic się nie poradzi.

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
Witam nowe mamusie i gratulacje :)

A ja za 3,5h bede wiedziała co mi siedzi w brzuchu, ale mam stresaaaaaa. I właśnie siedze i wydziwiam, mam tyle pytan do gina, ze chyba polowy zapomne :/ wczoraj sie naczytałam o nadkrzepliwosci i sobie oczywiscie wkręciłam, ze moze powinnam brac acard zapobiegawczo. Ale pewnie mi tego od tak nie przepisze, a na wlasną reke nie chce brac. Miala ktoras tak, ze po poronieniu dostala leki rozrzedzajace krew "na wszelki wypadek"? Badania w tym kierunku bede chciala sobie zrobic, ale nawet nie wiem jakie konkretnie, wiec licze na to, ze mi doradzi.. Tylko ze na wyniki trzeba czekac 2 tyg noo i to jest kupa czasu :/
Myslicie juz o USG prenatalnym? Zapisała sie juz ktoras z Was? Bo to chyba taki czas ze dobrze by bylo sie zapisywac, bo terminy odlegle, a przynajmniej u mnie. Dzisiaj bede chciala sie zapisac jak wszystko bedzie ok :)

@MarMo tez miewam bardzo glupie sny, raz mi sie śniła wkładka cala we krwi, ostatnio czarna suknia, jakby ślubna, no podswiadomosc niestety tak odreagowuje, ale nie ma co w to wierzyc :)

@inka.jestem, obyś na wizycie zobaczyla juz jak najwięcej i mogla mężowi dac piekne zdjęcie :D ale bedzie mial niespodzianke :D kurcze podziwiam ze wytrzymujesz z trzymaniem języka za zębami :D

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe najlepsze jest to wyczulenie na zapachy :) ja mam 2 coreczki 8 i 4 lata :) moglabys zdradzic recepte na syna [emoji14] ale chyba juz za pozno hehe

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

jak tylko podasz recepte na dziewuche hehehe, ale to chyba tez juz musztarda po obiedzie :)

Dziewczyny ja zwariuje...
Dzis snilo mi sie, ze lekarz stwierdzil iz nie ma szans ze donosze ta ciaze... Ze do 20 tyg jak dociagne to bedzie max bo on juz widzi niewydolnosc szyjki...
Te mojecsny sa tak realistyczne, ze obudzilam sie i zaczelam prawie plakac z tego powodu.. Dobra chwile zajelo mi ogarniecie ze to byl sen...
Oszaleje!!

to tylko sen, twoja podswiadomosc wariuje, ciagle sie obawiasz i tak to przezywasz. bedzie dobrze

Witaj tez mam termin na 21.11. :)
witaj oleczkaa


ja mam dzisiaj super dzien, dobrze sie czuje, spokoj w domu bo chlopacy w przedszkolu i szkole wiec wyjde troche porobic na ogrodzie a potem przyjezdza kolezanka na kawe i chyba powiem jej juz nowine.
 
@Karolka2106 wyniki tych podstawowych badań to dzisiaj na pewno, ale nie wiem ile się czeka na toksoplazmoze i grupe krwi z przeciwciałami, chyba do dwóch dni? Zapomniałam zapytać, myślałam tylko o śniadaniu haha
 
Witam nowa Mamusie; *
Gratulacje wizyt;)trzymam kciuki za dzisiejsze; )
U nas leje do rana; (((((( mnei coś brzuch boli ale tak na gorze bo chyba całą noc spałam na nim; ( do tego mało wyspana jestem bo o 5,13 koleżanka zadzwoniła do mnie coś jej odwalio; (
 
Witam nowe mamusie i gratulacje :)

A ja za 3,5h bede wiedziała co mi siedzi w brzuchu, ale mam stresaaaaaa. I właśnie siedze i wydziwiam, mam tyle pytan do gina, ze chyba polowy zapomne :/ wczoraj sie naczytałam o nadkrzepliwosci i sobie oczywiscie wkręciłam, ze moze powinnam brac acard zapobiegawczo. Ale pewnie mi tego od tak nie przepisze, a na wlasną reke nie chce brac. Miala ktoras tak, ze po poronieniu dostala leki rozrzedzajace krew "na wszelki wypadek"? Badania w tym kierunku bede chciala sobie zrobic, ale nawet nie wiem jakie konkretnie, wiec licze na to, ze mi doradzi.. Tylko ze na wyniki trzeba czekac 2 tyg noo i to jest kupa czasu :/
Myslicie juz o USG prenatalnym? Zapisała sie juz ktoras z Was? Bo to chyba taki czas ze dobrze by bylo sie zapisywac, bo terminy odlegle, a przynajmniej u mnie. Dzisiaj bede chciala sie zapisac jak wszystko bedzie ok :)

@MarMo tez miewam bardzo glupie sny, raz mi sie śniła wkładka cala we krwi, ostatnio czarna suknia, jakby ślubna, no podswiadomosc niestety tak odreagowuje, ale nie ma co w to wierzyc :)

@inka.jestem, obyś na wizycie zobaczyla juz jak najwięcej i mogla mężowi dac piekne zdjęcie :D ale bedzie mial niespodzianke :D kurcze podziwiam ze wytrzymujesz z trzymaniem języka za zębami :D

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to? Poznasz już płeć?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ja już jestem zapisana na prenatalne. 10.04 mam krew czyli chyba ten pappa. A 09.05 pierwsze usg prenatalne. Tylko że ja musze bo u nas genetyka leży...
 
Do góry