reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ja nie mam żadnych objawów oprócz bólu brzucha. Piersi mnie bolą tylko jak ścisne i to przy sutkach, ale pewnie jeszcze z wcześnie na wymioty...dzisiaj 5tc i 3d
 
Karolka gratuluje serduszka [emoji173]

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Karolka gratulacje i dziekuje
tez sie juz doczekac nie moge, choc u mnie juz mniejsze emocje, mam juz dwoch synkow 5 i 6 lat.
ja mam oprocz bolu piersi takie zylki na brodawkach, poza tym ciagniecie w dole brzucha i to wszystko
aaaaa i jeszcze siedzac na kanapie zemdlilo mnie od zapachu ziemi w doniczce, ktora stoi z 4 metry dalej, no i zapach kuwety krolika, ktorego tez nigdy nie czulam jest teraz nieprzyjemny
 
Karolka gratulacje i dziekuje
tez sie juz doczekac nie moge, choc u mnie juz mniejsze emocje, mam juz dwoch synkow 5 i 6 lat.
ja mam oprocz bolu piersi takie zylki na brodawkach, poza tym ciagniecie w dole brzucha i to wszystko
aaaaa i jeszcze siedzac na kanapie zemdlilo mnie od zapachu ziemi w doniczce, ktora stoi z 4 metry dalej, no i zapach kuwety krolika, ktorego tez nigdy nie czulam jest teraz nieprzyjemny
Hehe najlepsze jest to wyczulenie na zapachy :) ja mam 2 coreczki 8 i 4 lata :) moglabys zdradzic recepte na syna [emoji14] ale chyba juz za pozno hehe

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja zwariuje...
Dzis snilo mi sie, ze lekarz stwierdzil iz nie ma szans ze donosze ta ciaze... Ze do 20 tyg jak dociagne to bedzie max bo on juz widzi niewydolnosc szyjki...
Te mojecsny sa tak realistyczne, ze obudzilam sie i zaczelam prawie plakac z tego powodu.. Dobra chwile zajelo mi ogarniecie ze to byl sen...
Oszaleje!!
 
MarMo to tylko zły sen, wszystko będzie dobrze.

Syska90 gratulacje bijącego serduszka :-) ja jeszcze karmię w nocy mojego synka ( 21 m-cy) i na razie marne szanse na odstawienie, w sobotę idę do lekarza i zobaczymy co mi powie, jak ciąża przebiega prawidłowo to podobno nie ma przeciwwskazań
 
reklama
Hej ja dzis po wizycie z usg wychodzi ciąża młodsza czyli mamy dzis 6tygodni i 5 dni. Serduszko juz bije :)
Ale ja dalej karmie córkę ktora ma 9,5 m-ca i lekarka kazała mi odstawić dziecko. Jest mama karmiąca w naszym gronie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja bratowa karmiła piersią synka..... do 7 miesiąca ciąży .... po tem odstawila żeby pokarm mógł się przez pozostały czas zrobić bardziej wartościowy dla następnego
 
Do góry