reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny ja zwariuje...
Dzis snilo mi sie, ze lekarz stwierdzil iz nie ma szans ze donosze ta ciaze... Ze do 20 tyg jak dociagne to bedzie max bo on juz widzi niewydolnosc szyjki...
Te mojecsny sa tak realistyczne, ze obudzilam sie i zaczelam prawie plakac z tego powodu.. Dobra chwile zajelo mi ogarniecie ze to byl sen...
Oszaleje!!

@MarMo to tylko sen. Myślisz o tym bardzo intensywnie i stąd przełożenie na koszmary.
Wiesz najlepiej, że stres w niczym nie pomoże. Jedyne co możesz zrobić to czekać i dbać o siebie.

Na pewno wszystko będzie ok!!
 
reklama
Dziewczyny ja zwariuje...
Dzis snilo mi sie, ze lekarz stwierdzil iz nie ma szans ze donosze ta ciaze... Ze do 20 tyg jak dociagne to bedzie max bo on juz widzi niewydolnosc szyjki...
Te mojecsny sa tak realistyczne, ze obudzilam sie i zaczelam prawie plakac z tego powodu.. Dobra chwile zajelo mi ogarniecie ze to byl sen...
Oszaleje!!
Hormony :)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja zwariuje...
Dzis snilo mi sie, ze lekarz stwierdzil iz nie ma szans ze donosze ta ciaze... Ze do 20 tyg jak dociagne to bedzie max bo on juz widzi niewydolnosc szyjki...
Te mojecsny sa tak realistyczne, ze obudzilam sie i zaczelam prawie plakac z tego powodu.. Dobra chwile zajelo mi ogarniecie ze to byl sen...
Oszaleje!!
Przeważnie sny interpretuje się na odwrót. ... czyli jeśli się coś złego sni oznacza że będzie dobrze. .. i na odwrót. . Ja osobiście osobiście takie omeny nie wierzę alekoefys czytałam na ten temat i czasami tylko z ciekawości sprawdzam co oznaczajakos sen
 
Witajcie wszystkim mamusia ktore widzialy serduszka serdecznie gratuluje, za reszte trzymam kciuki, dzis wymioty sie nasilily ledwo co core do przedszkola odprowadzilam. Dzis w nocy zaczelam miec skurcze w lydkach wiec podejrzewam ze przez wymioty wszystkie mineraly wyplukuje do tego te biegunki :-( pytalam lekarza o to to stwierdzila ze o zmianie lekow zdecyduje lekarz prowadzacy i skoro biegunki sa tylko rano to nic sie zlego nie dzieje...
 
Witajcie Kobietki :)
Ja właśnie wróciłam z badań krwi - glukoza, toksoplazmoza i te sprawy. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie prawidłowo.

Dzisiaj czuję się jakoś wyjątkowo dobrze, nawet bez śniadania wytrzymałam długo.

U mnie też pogoda nie najlepsza.. deszcz od rana.. Chociaż tyle, że nie wieje i temperatura jest ok.
Ale mimo pogody mam nadzieję, że wszystkie będziemy miały piękny dzień! :)

Zaczynamy 7 tydzień! <3
 
@89Katia @ewelinanice @afrodyta92 - dzieki dziewczyny oby faktycznie wszystko poszlo gladko...
Mialam lyzeczkowanie 15 listopada a teraz mam krwiaka i plamie ciage mimo konskiej dawki progesteronu wiec ciezko zachowac spokoj wodza... Ale sie staram :) tyle ze i tak wszystko wraca w snach...
 
@MarMo wiem ze takie sny są straszne ale na szczęście to tylko sny... mi w tamtym tygodniu snilo się ze lekarz powiedział ze ciaza się nie rozwija i muszę iść na zabieg a wtedy strasznie się bałam że lada chwila to usłyszę.

@Adrianna.em ja tez muszę właśnie zrobić te badania :)
 
@89Katia @ewelinanice @afrodyta92 - dzieki dziewczyny oby faktycznie wszystko poszlo gladko...
Mialam lyzeczkowanie 15 listopada a teraz mam krwiaka i plamie ciage mimo konskiej dawki progesteronu wiec ciezko zachowac spokoj wodza... Ale sie staram :) tyle ze i tak wszystko wraca w snach...
Faktycznie krótki czas od lyzeczkowania do następnej ciąży. .. Ale to nie ma nic wspólnego z Maluszkiem który się już rozwija. .. każda ciaza inna będzie dobrze... napewno ... odpoczywaj dume... obijaj się ile tylko możesz a aktywnosc nadrobisz po porodzie ...
 
reklama
@Karolka2106 no ja czekałam na dzień z lepszym samopoczuciem, bo tak to rano zazwyczaj mdłości mnie męczą. No i właśnie dzisiaj się doczekałam i się udało :D także czekam na wyniki teraz.
 
Do góry