reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja mam dopochwowo progesteron to tak na zoladku nie czuje ;)

m3sxskjo6qsoarci.png
 
reklama
Ja powiem, że i po tym i po tym mi nie dobrze. Duphaston chociaż się polyka a luteine mam pod język. Jak masz plamienia ( o ile masz) dopochwowe słabiej wtedy działają. Mnie także żołądek boli :(

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
Czy wy dziewczyny macie teraz huśtawki nastrojów? Ja normalnie nie mogę sobie z tym poradzić... pół dnia fruwam w obłokach i jestem mega optymistką, by wieczorem być zdołowana dosłownie wszystkim... :( najbardziej dobija mnie praca i to, że ciężko mi jest teraz 100% skupić się na moich obowiązkach... senność i roztargnienie dają mi w kość :( praca, którą do tej pory uwielbiałam teraz staje się dla mnie masakrycznie męcząca... :( :( jak sobie z tym radzić?

No właśnie jak ? [emoji848]

No ja np jeszcze tylko tydzień i smigam na L4. A humory też mam, Dziś już płakałam z rana w sumie z niczego. Z resztą jakiś dziwny dzisiaj dzień mam :(

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj w klubie ... u mnie tez nienajlepszy dzień ... pierwszy raz jakieś leki mnie dopadły. Oby poszły jak najszybciej [emoji35][emoji779]️[emoji779]️[emoji779]️

I do tego wieczorne mdłości [emoji33] drugi dzień już. Myślałam, ze wczoraj coś zjadłam i mnie mdli ale dziś jest podobnie. Ma któraś wieczorne mdłości ?

W środę wizyta ... chyba czuje już stres ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja o ciąży dowiedziałam się na urlopie. Poszłam do pracy na jeden dzień i wymiotowalam na kasie - biedronka [emoji221]. dostałam plamien i l4. Kierowniczka powiedziała, że mam iść na zwolnienie bo i tak nie będę mogła nic robić. A chciałam do końca 1 też pracować. Ale lepiej siedzieć w domu za mniejsze pieniądze, ale się nie martwić czy coś stanie się z Fasolka.

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
L4 ciążowe jest płatne 100% :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry