reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Majeczka, Mimi to jesteśmy na tym samym etapie,ja ostatni okres miałam 10 albo 11 lutego więc też wychodzi 5+2/3tc. Do lekarza pojadę w sobotę albo w następny poniedziałek, objawów jak do tej pory nie mam żadnych i trochę mnie to martwi tzn poprzednio nie miałam mdłości ani nic ale bolały chociaż piersi a teraz nic.
 
reklama
Majeczka, Mimi to jesteśmy na tym samym etapie,ja ostatni okres miałam 10 albo 11 lutego więc też wychodzi 5+2/3tc. Do lekarza pojadę w sobotę albo w następny poniedziałek, objawów jak do tej pory nie mam żadnych i trochę mnie to martwi tzn poprzednio nie miałam mdłości ani nic ale bolały chociaż piersi a teraz nic.
Podobno brak objawów to nic zlego :)

m3sxskjo6qsoarci.png
 
czuję sie teraz tak beznadziejnie.. :( zjadłam u znajomych pyszne ciacho i teraz mam tak duze mdlosci ze gdybym miala wieksze sklonnosci do wymiohow to pewnie juz bym dawno wisiala nad kibelkiem... Ja czuje sie dobrze dopiero gdy poloze sie do lóżka. Tak to caly dzien cieżko. Przeprasxam ze Wam tu narzekam, ale oprocz mojego meza nikt o ciazy nikt wie wiec nikomu nie moge sie wyżalić ;)

oar89n7312bz9t17.png
 
czuję sie teraz tak beznadziejnie.. :( zjadłam u znajomych pyszne ciacho i teraz mam tak duze mdlosci ze gdybym miala wieksze sklonnosci do wymiohow to pewnie juz bym dawno wisiala nad kibelkiem... Ja czuje sie dobrze dopiero gdy poloze sie do lóżka. Tak to caly dzien cieżko. Przeprasxam ze Wam tu narzekam, ale oprocz mojego meza nikt o ciazy nikt wie wiec nikomu nie moge sie wyżalić ;)

oar89n7312bz9t17.png
Oj tam oj tam od tego tu jestesmy ;) ja w sumie objawow jako tako juz nie ma pewnie dlatego ze ciagle śpię lub leze. Prowadze ostatnio wysoce leniwy tryb zycia ;)

m3sxskjo6qsoarci.png
 
Majeczka dziekuję :-*
Ciekawe dlaczego gdy ktos mnie cytuje to razem z suwaczkiem, ktory poza tym nie przesuwa mi dni, a wkleilam w sygnaturę link ze strony suwaczkowej ;)

oar89n7312bz9t17.png
 
Ja mam fitprofit płace wiec rozumiem że korzystam. Kolezanka ma opieke zdrowotna w medicaverze normalnie prowadzi tam ciaze

m3sxskjo6qsoarci.png
 
reklama
Do góry