reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja też źle sypiam. Godzina 6 oczy otwarte. Dziewczyny też Wam się cera "popsuła" . Po prostu pryszcz na pryszczu. A mówili, że w ciąży będę błyszczeć :(

A tort super! Moja siostrzenica kocha ta bajkę :)

U mnie podobnie. W pierwszej ciąży cera jak marzenie a teraz więcej niż normalnie :/ ... a nic nie biorę



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Koniecznie daj przepis :)
Link do: Lukier plastyczny/masa cukrowa <3

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Dzień dobry :) u mnie faza wczesnego wstawania minęła, teraz nie mogę się rano dobudzić [emoji42][emoji42][emoji42]

Ja czytałam , że w 1wszym trymestrze hormony mega wariuja i mogą być różne problemy z cera itd, podobno w 2gim to się powinno ustabilizować. Ja mam mega problem z atopią [emoji37] mam mega sucha skórę i cala się drapie... mam mnóstwo strupków na rękach i nogach. W lecie to chyba o sukienkach mogę zapomnieć :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
gaSensiderm. st: 14983399 pisze:
Dzień dobry :) u mnie faza wczesnego wstawania minęła, teraz nie mogę się rano dobudzić [emoji42][emoji42][emoji42]

Ja czytałam , że w 1wszym trymestrze hormony mega wariuja i mogą być różne problemy z cera itd, podobno w 2gim to się powinno ustabilizować. Ja mam mega problem z atopią [emoji37] mam mega sucha skórę i cala się drapie... mam mnóstwo strupków na rękach i nogach. W lecie to chyba o sukienkach mogę zapomnieć :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz jest taka fajna maść bez sterydów na skórę atopowa można ją w ciąży stosować Bepanthen Sensiderm
 
Przeczuć jakiś nie mam, ale widzę siebie jako mamę dwóch synków :) jeśli to dziewczynka to będę równie szczęśliwa :)

W ciąży z synem czułam, ze to on, a teraz przeczuć brak.

Pierwsza drzemka za mną [emoji23]




Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Moja siostra strasznie chciała dziewczynkę i uwaga udało się za czwartym razem! Skończyła już "produkcję" bo marzyła o czwórce a los dał jej jako ostatnia dziewczynkę :). Teraz to księżniczka Mamusi :)
 
reklama
Do góry