reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Patrzcie jaki potwor mi wyskoczyl [emoji23][emoji23]
7c2f739dec86ea0fcd395d8f8d501639.jpg


Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
reklama
@Emsi* sporo tych testow, od 9dpo (days past ovulation) testuje, zeby upewnic sie, ze kreska testowa ciemnieje (hcg rosnie) bo wiele razy mialam ciaze biochemiczna. Teraz tez troche plamie od 11dpo ale z synkiem bylo tak, ze plamilam od 12dpo przez ponad tydzien a potem przeszlo. Tak wtedy jak i teraz jestem na podtrzymaniu, biore progesteron 2x100mg no i licze, ze juz koniec zlej passy i wreszcie bedzie dobrze :)

No najgorsze są obawy mając już złe doświadczenia. Ale one tez pomagają odpowiednio zareagować ... dlatego na pewno będzie dobrze [emoji6] A plamisz jeszcze ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Carmen24l jesli to opryszczka to kurcze dobrze by bylo, zebys skonsultowala z lekarzem, bo w ciąży to nie jest pożądane podobno.
Edit: a nie, doczytałam, ze jest groźna tylko przy pierwszym zakażeniu wirusem opryszczki, także mea culpa :)

@inka.jestem a kiedy masz wizyte u gina? A bety nie chcialas sobie badać z krwi?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo :) ja mam termin 5.11 z usg . Już trochę się uspokoiłam po tych cyrkach. Ja mam problem ze snem może to dalej stres. A moich piersi nie da się dotknąć. Plus mdłości cały czas.. Ma 7 mm a już daje w kość haha
 
@iśka90 chce pojsc na bete we wtorek i w czwartek. W tym tyg nie mialam jak, mieszkamy za granica, meza po Polski w czwartek wyslalam, maz kompletnie nic nie wie, wraca 28.03 z reszta tak jak pisalam, mamy problem z utrzymaniem ciazy na bardzo wczesnym etapie i chcialam sie upewnic, ze kreska bedzie ciemniala. Zwykle testy pokazywaly blade kreski do 10dpo po czym znikaly i @ przychodzila w terminie albo i wczesniej. Jak wszystko bedxie ok to w przyszlym tyg beta a we wtorek 28.03 pierwsza wizyta, mam nadzieje zobacxyc serduszko (zaczyna bic w 21/22 dobie po poczeciu) u nas 28.03 to bedxie 24doba zycia naszej kuleczki i mam nadzieje przywitac meza mila niespodxianka i pierwszym zdjeciem :)
Rozumiem, tak myślałam, ze nie mieszkacie w Polsce, bo testy takie niepolskie :D a gdzie mieszkacie obecnie? :)
Teraz bedzie dobrze, ilez moze byc niepowodzen :*

Ja robilam test na 3 dni przed @ czyli tez tak ok 10dpo i byl negatywny, bylam więc przekonana, ze ciąży nie ma, nawet sie zawiodłam, bo mnie bolalo podbrzusze pare dni wczesniej, co wiazałam z zagniezdzaniem sie zarodka, a tu negatyw :D potem jakos w dniu spodziewanej @ a jednoczesnie moich urodzin cos mnie tknęło i zrobilam test znowu - byla blada druga kreska, ale jednak widoczna. Poleciałam do rossmana, kupilam jakis ich niby bardziej czuły test, zrobilam po południu z rozwodnionego sikania i byla juz widoczna grubsza i wyraźniejsza kreseczka :D test zapakowałam w pudelko ozdobne i jak M wrocil z pracy, dalam mu pudełko, zeby zobaczyl co takiego dostalam na urodziny :D i trzymam sie tego, ze skoro to bylo w moje urodziny to bedzie dobry znak i dobry rok.. No staram sie trzymac tej wersji, dopoki nie nadchodzą rozne schizy :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w sobotni poranek :-)
Maluchy tak mi w nocy dały w kość, że ledwo żyję. Synek jeszcze z nami śpi bo dalej kp ale przyszła i córka i od 2 do 3 w nocy nie chcieli spać tylko się wygłupiali.
Pogoda okropna to idziemy zaraz na kulki, niech się dzieci wybiegają to może będą w nocy lepiej spać ;-)
 
reklama
Do góry