reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Uffff, no to mnie uspokoilaś, mozna wiec powiedzieć ze to byl taki niecodzienny objaw ciąży :D

A czy wy tez tak macie, ze macacie sobie po kilka razy dziennie piersi, zeby zobaczyć czy bolą ? [emoji23]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Badz spokojna, mnie.nic.nie boli. Nie czuje sie ciazowo !!! Ale to dobrze bo jak juz kiedys pisalam w 1 ciazy cierpialam bardzo :/ wiec teraz może byc bezobjawowo ( odpukac ) [emoji1]

eoc973pftscitkc0.png
 
Cześć Kobietki.

@89Katia ja dzisiaj obudziłam się przed 3:00 w nocy i też już nie było szans żeby zasnąć.. :( do tego mdłości straszne, chyba najgorsze jak do tej pory.

Dzisiaj mam wizytę z usg o 10:15 więc już siedzę jak na szpilkach i troszkę się stresuję. Oby było nam dane zobaczyć już naszą fasolkę. Trzymajcie kciuki.
 
Powiedzcie jak u was ze snami? [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pare dni po tym jak sie dowiedzialam o ciąży, mialam taki sen, ze poszlam do toalety a tam na wkładce duuuużo krwi. A później jakieś takie głupoty. A przed ciążą rzadko kiedy mi sie cos snilo :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pare dni po tym jak sie dowiedzialam o ciąży, mialam taki sen, ze poszlam do toalety a tam na wkładce duuuużo krwi. A później jakieś takie głupoty. A przed ciążą rzadko kiedy mi sie cos snilo :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Od trzech nocy mam takie sny erotyczne .... [emoji23][emoji85][emoji85][emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pare dni po tym jak sie dowiedzialam o ciąży, mialam taki sen, ze poszlam do toalety a tam na wkładce duuuużo krwi. A później jakieś takie głupoty. A przed ciążą rzadko kiedy mi sie cos snilo :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie sie zawsze jak cos to snil okres. I to sie dprawdzalo, niestety.....
W tym szczęśliwym cyklu z clo snilo mi sie usg i na.nim piecioraczki..prosilam Boga zeby dal choc jedno dzidzi [emoji7][emoji7]

Pozniej jak juz zrobilam test to nie dowierzalam, i w sumie do dzis nie wierze. [emoji14]

eoc973pftscitkc0.png
 
Mnie sie zawsze jak cos to snil okres. I to sie dprawdzalo, niestety.....
W tym szczęśliwym cyklu z clo snilo mi sie usg i na.nim piecioraczki..prosilam Boga zeby dal choc jedno dzidzi [emoji7][emoji7]

Pozniej jak juz zrobilam test to nie dowierzalam, i w sumie do dzis nie wierze. [emoji14]

eoc973pftscitkc0.png
U mnie moje sny sie nie sprawdzają, całe szczęście :D

Też mi ciężko uwierzyć w te ciążę, dopiero mialam laparoskopię, wycinali mi potworniaka w jajniku, myślałam, ze musi sie wszystko zregenerować a tu juz drugiej miesiączki po tej operacji nie dostałam :D

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji477]️

Bardzo dużo obaw czytam ... nie dajcie się a w szczególności tym nieprawdopodobnym jak sny itp.
Potęga podświadomości może dużo ... zatem włączamy pozytywne myślenie [emoji6]

@sylwkaq90 dziewczyny na innym wątku tez pisały, ze objawy czasem na chwilkę znikają. Zatem dopóki nic się nie dzieje nie myśl o tym ...

@89Katia coś się dzieje poważnego już w tej firmie? Może Cię to dotknac w jakiś sposób ?
Trzymaj się kochana ...

@inka.jestem testy super a ile ich zrobiłaś [emoji3]

@Mimi2330 to powinno być tak na granicy. Ja idę 6t6d czyli koniec 7 aby już na pewno było [emoji173]️

@Adrianna.em powodzenia i daj znać koniecznie po [emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry