reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Czy Wy też tak strasznie się denerwowałyście przed wizytą u lekarza? To moja pierwsza ciąża i panicznie boję się, że coś będzie nie tak :( robiłam już 3testy i każdy był pozytywny, ale druga kreska wciąż jest dużo jaśniejsza, chociaż próbuje to zwalić na fakt, iż dzisiaj mija dopiero 30dc. Przepraszam, że Tak Wam się żale, ale nie mam z kim pogadać, bo Mój jest teraz w delegacji, a wizyte u gina mam dopiero 23.03 i chyba oszaleje do tego czasu.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Moja druga, a denerwuje się bardziej niż przy pierwszej. Denerwowałam się przed pierwszą wizytą, już przed drugą mam stresa. Pomaga mi muzyka, włączam sobie taką dla ciężarówek i naprawdę ukaja :biggrin2:
 
reklama
@Bezkonserwantow: ja właśnie bardziej się boje, że coś będzie nie tak, niż porodu. Wiadomo, że jakiś stresik jest, a też całe życie na samą myśl o bólu umierałam ze strachu.
@ula21: nie pocieszyłaś mnie, miałam nadzieję, że po wizycie u lekarza będzie lepiej. Chyba wypróbuje Twoją muzyczna metode:)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem bardzo zestresowana. Boje sie ze nie zobacze pecherzyka na usg a znow jak zobacze to boje sie ze nie bedzie zarodka pozniej znow stres zeby serduszko bilo... ciąża to ma byc taki wspanialy czas dla nas a ja ciagle mysle czy bedzie ok :(
 
Hej ja już po wizycie... niestety jestem czarnych myśli, jescze nic nie widać.
Jutro mam sprawdzić poziom beta hcg i w poniedziałek tez także z rana jadę na badania krwi. Okropnie się boję.
 
Tutaj mam zdjęcie usg:

7661393_20170314_192827.jpg
 
reklama
Do góry