reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny powodzenie na wizytach :) a co do pracy to jeszcze się wstrzymuje do końca miesiąca do serduszka i powiem a rodzinie to jeszcze trochę. Chciałabym po prenatalnych ale tyle to nie utrzymam bo już będzie widać. ale może chociaż wstępnie jeśli będzie ok to powiem.
 
Cześć miśki :)
Ja powiedziałam lekarzowi o bólu pleców w nocy (taki bardziej ból kręgosłupa), to powiedział żebym brała magnez 2x1. Kupiłam sobie Magne B6 i faktycznie pomaga na ból pleców, ale śpię i tak coraz gorzej ;)
 
Dziewczyny powodzenie na wizytach :) a co do pracy to jeszcze się wstrzymuje do końca miesiąca do serduszka i powiem a rodzinie to jeszcze trochę. Chciałabym po prenatalnych ale tyle to nie utrzymam bo już będzie widać. ale może chociaż wstępnie jeśli będzie ok to powiem.
U mnie z rodziną to nie dam rady tak dlugo bo szykuje się impreza za imprezą i co ja będę mówić? Dlaczego ja swojego ulubionego piwka nie pije :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie z rodziną to nie dam rady tak dlugo bo szykuje się impreza za imprezą i co ja będę mówić? Dlaczego ja swojego ulubionego piwka nie pije :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja będę musiała przytrzymać ta stronę od męża bo tesciowa taka wrażliwa że szok. Jak wyszło że pierwsze takie chore i umrze to ciągle płakała więc teraz cisza musi być bo się wykończy. Świat się boję bo wiadomo że % ale liczę że będę kierowca i tyle.
 
Ja to sie juz wygadałam jednej koleżance z pracy, ale ma nikomu nie mowic poki co.

Echh, sluchajcie, do swojego gina sie dzis dodzwonić nie moge i zadzwonilam w koncu do lekarza do którego kiedys chodzilam na NFZ - chcialam sie zapytac czy jak przyjde dzis na wizyte to nie bedzie za wczesnie (5t5d), bo wiem ze jego sprzet moze byc raczej lichy (ale jego USG jest mi potrzebne tylko do podejrzenia czy pęcherzyk jest).
A on mi powiedzial, ze absolutnie za wczesnie i ze takie częste naświetlanie pęcherzyka moze skonczyc sie poronieniem albo innymi wadami! Kurcze, no lekarz dość wiekowy, myslicie ze cos moze w tym prawdy być?

Aha, no i powiedzial ze kłucie jajników jest normalne, bo pracują, zeby podtrzymać ciążę.. Wiec moze ja tez za bardzo panikuje z tym kluciem..

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też kłują i też mi gin powiedział że dopóki to znośne kłucie żeby się nie przejmować.
Na bóle brzucha powiedział, że po przebytych cesarkach tak się zdarza, ze niby tam jest już ciut zdeformowane i pracuje inaczej - słyszałyście coś na ten temat?
 
reklama
Mnie też kłują i też mi gin powiedział że dopóki to znośne kłucie żeby się nie przejmować.
Na bóle brzucha powiedział, że po przebytych cesarkach tak się zdarza, ze niby tam jest już ciut zdeformowane i pracuje inaczej - słyszałyście coś na ten temat?
A kłują Cie oba czy jeden?
No wlasciwie to ciężko stwierdzić kiedy kłucie moze byc znośne a kiedy nie, bo to trwa chwilke i mija. Ja np czasem mam wrazenie ze czuje ten jajnik, jakby on tam byl, no nie wiem jak to nazwac, nie jest to bol ale takie uczucie.. Hm.. Ze cos jest obecnego w miejscu jajnika :D no i w zasadzie mnie kłuje tylko jeden, lewy moze z raz zaklul, czasem tez cos kłujnie w srodku brzucha.

A piersi Was bolą obie tak samo? Bo mnie lewa piers boli bardziej, lekko dotkne i czuje, a drugą musze sie niezle namacać zeby poczuc czu boli, brodawka w prawej tez taka jakby troszeczke mniej wrażliwa.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry