reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

Witam można dolaczyc ??:)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

No wreszcie ... witaj !!! [emoji3]

Mam dokładnie to samo, tylko popołudniowe mdłości przerodziły się w mdłości całodzienne [emoji43] I mam strasznie wrażliwy nos- najbardziej śmierdzą mi odświeżacze powietrza i swoje ciuchy muszę prać bez płynu do płukania [emoji12]

w57v3e3kfucyl84a.png

Ja tez wieczorem odczuwam ale na szczęście przechodzi ... No i zapachy ble

942fc23ca5840b34d340a72427798c86.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Piękny widok [emoji173]️


Dobrze zrobiłaś ... niczym się nie martw, będzie dobrze a na pewno masz większe szanse na [emoji173]️ [emoji6]

Hej.Oficjalnie dołączam do Was :-) w sobotę miałam termin @ a dziś beta 484! :-) napiszcie proszę jak u was beta w podobnych dniach.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj witaj [emoji3]
A który masz dpo ?

Jestem po. Czekałam ponad godz. Nie miałam usg, a mam założona kartę ciąży [emoji15] kolejna wizyta za miesiąc. W LUX med system bardziej angielski widzę.... nie wiem co myśleć. Jestem zawiedziona trochę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017

Dziwne ... Wszystko odwrotnie.... idź do innego. Miesiąc to długo...

Dziewczyny może któraś ogarnia. W związku z moimi przygodami powtarzam bete co 48 h i tak
7.03 -138
9.03 - 382
11.03 - 930
13.03 - 2172
Czy przyrost jest poprawny? Wizyta u lekarza dopiero w środę :(

Wyglada bardzo dobrze [emoji4] nie martw się kochana

@Majeczka85 mysle ze przyrost jest bardzo dobry.
@89Katia czemu on tego usg nie zrobil.. W jaki sposob stwierdzil ciaze!? Bez sensu..
@Antonia2016 kochana, witaj! :*
Mowicie o tych pecherzykach żółtkowych.. To ja tez mam zdjecie, a wyslalam wam bez.

@Emsi* jak sie czujesz?

Ja dziś blaza po pracy, wyciska ze mnie wszystkie soki :/ Na razie nic nie mówię dopóki nie zobaczę serducha ale nie wiem jak dam radę w takim pędzie. Wciąż myśle o fasolce i za wszelka cenę nie chce tak funkcjonować ... nawet nie ma kiedy zjeść [emoji35]
@gabrika a Ty jak sobie radzisz w korpo? Jak jest u Ciebie ? Bo widziałam, ze tez pisałaś, ze lekko nie jest ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś przyjmował w gabinecie bez usg... Zlecił mi usg za jakieś 10dni i Polozna mnie zapisała na 27.03 do kogoś innego, a wizytę u lekarza prowadzącego mam 12.04.

Ten mój lekarz prowadzący jest naprawdę spoko i pracuje na porodówce gdzie będę rodzic, wiec dobrze mieć go przy sobie. Miałam tylko nadzieje, ze dziś tez będę miała podglądowe usg....

Będę u niego prowadzić ciąże, ale w razie czego gdyby coś mnie niepokoiło to zawsze mogę iść do innego lekarza prywatnie.

@KaSia86 właśnie w pierwszej ciąży kartę ciąży założono mi w dniu kiedy było widac serduszko.

Jak trochę ochłonęłam, to jestem spokojna.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
Ważne że już jesteś spokojna [emoji4] A za 10 dni zobaczysz już kawał dzidziolka z pięknym serduszkiem [emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Hej dziewczyny,
Byłam.dzis na becie i wynik 170. W środę powtórka. Plamienia ustały. Może jednak nie wszystko stracone.
Z tego co kojarze pisalas ze dzis powinnas dostac @, więc beta wydaje sie ladna jak na moje oko :) trzeba byc dobrej mysli :)

Dziewczyny ja mam jakieś schizy, ciagle sie teraz stresuje ze moge miec ciążę pozamaciczna. Kłuje mnie codziennie prawy jajnik, ale nie mam plamien ani bólu brzucha. Przeciez idzie zwariować, jutro chyba bede szukała jakiegos lekarza z USG, zeby zobaczyc czy chociaz pęcherzyk na miejscu. No i po co ja tyle czytam tych internetów... :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co kojarze pisalas ze dzis powinnas dostac @, więc beta wydaje sie ladna jak na moje oko :) trzeba byc dobrej mysli :)

Dziewczyny ja mam jakieś schizy, ciagle sie teraz stresuje ze moge miec ciążę pozamaciczna. Kłuje mnie codziennie prawy jajnik, ale nie mam plamien ani bólu brzucha. Przeciez idzie zwariować, jutro chyba bede szukała jakiegos lekarza z USG, zeby zobaczyc czy chociaz pęcherzyk na miejscu. No i po co ja tyle czytam tych internetów... :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
dla spokoju sprawdź, bo stres niewskazany. I nie czytaj :p ja nie miałam żadnych bóli przy cp. A który masz tc teraz dokładnie?
 
Z tego co kojarze pisalas ze dzis powinnas dostac @, więc beta wydaje sie ladna jak na moje oko :) trzeba byc dobrej mysli :)

Dziewczyny ja mam jakieś schizy, ciagle sie teraz stresuje ze moge miec ciążę pozamaciczna. Kłuje mnie codziennie prawy jajnik, ale nie mam plamien ani bólu brzucha. Przeciez idzie zwariować, jutro chyba bede szukała jakiegos lekarza z USG, zeby zobaczyc czy chociaz pęcherzyk na miejscu. No i po co ja tyle czytam tych internetów... :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Może tez torbiel ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dla spokoju sprawdź, bo stres niewskazany. I nie czytaj [emoji14] ja nie miałam żadnych bóli przy cp. A który masz tc teraz dokładnie?
5t4d mam dzis. Teraz zaluje, bo moj lekarz przyjmuje w pon , sr i pt i moglam dzisiaj zadzwonic i poprosic, zeby mnie przyjął dzis, no ale teraz to po ptakach, moze na srode sie wcisnę jak na jutro nikogo nie znajdę :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może tez torbiel ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam wlasnie na tym jajniku prawym potworniaka, ktorego mi wycieli laparoskopowo w styczniu. Tak mysle ze może jeszcze on sie do konca nie zagoil i sie buntuje na te ciążę, dlatego tak kłuje, a moze odrasta, no nie wiem :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry